dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Dziergowice

Dziergowice,opolskie

63 180 zł8 866 m² 7,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania pisemnych ofert. Regulamin konkursu ofert na sprzedaż majątku upadłej Teresy Klimanek w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Jerzmanowa,dolnośląskie

870 000 zł129 m² 6 744,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko u nas! Gotowy Dom wolnostojący z dużą działką i fotowoltaiką - Jerzmanowa świetna lokalizacja - 8 minut od Głogowa. Sprawdź, zanim zniknie z rynku! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Słupsk

Słupsk,pomorskie

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprzedaży jasne i ciepłe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem położone na najlepszym 1 piętrze w pięknej lokalizacji-Osiedlu Niepodległości. Dwustronna wystawa świata: wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakrzewska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł36 m² 21 649,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim budynku z lat 50-tych zlokalizowane na Mokotowie. Budynek 300m od nowo wybudowanej linii tramwajowej. Zadbane odnowione i monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Grzepnica,zachodniopomorskie

544 680 zł3 026 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z aktualną Decyzją o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie dwóch domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej (oczywiście można zrealizować budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 125 650 zł133 m² 8 463,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:191 m²

Dom z ogrodem i garażem w Siechnicach - cisza, zieleń, wszystko na miejscu i szybki dojazd do Wrocławia. Zadzwoń nawet do 21:00 - pracuję elastycznie I speak English - feel free.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Parczew,lubelskie

2 400 000 zł50 455 m² 47,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren składający się z 3 działek o łącznej powierzchni 5,0455 ha Parczew, boczna ul. Polnej Działki o numerach 732, 733, 734, obręb Parczew Miasto Teren objęty mpzp -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

660 000 zł61 m² 10 749 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w Ząbkach przy ul. Powstańców. Możliwa zamiana na mniejsze W skład mieszkania o powierzchni 61,4m2 wchodzą: - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szymborskiej

Białystok,podlaskie

1 080 000 zł61 m² 17 763,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,8 m2 w Białymstoku, przy ul. W. Szymborskiej 2 w samym centrum Białegostoku. Lokal mieści się na 1 (z 5) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Półwiejska

Jasin,wielkopolskie

359 000 zł45 m² 7 977,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio bez prowizji bez pcc Idealny parter 3 pokoje z ogródkiem i fotowoltaiką Lokalizacja: gwiazdowo k. Kostrzyna Szybki dojazd do Poznania (ok. 25 minut) Powierzchnia użytkowa: 44,92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł170 m² 9 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Wawer - Radość nieruchomość Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 145m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Myślęcinek,kujawsko-pomorskie

599 000 zł88 m² 6 806,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowo budujące się osiedle domów przy ul. Żurawiej w Myślęcinku k. Bydgoszczy ani podatku pcc 2%. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Głogówko

Głogówko,dolnośląskie

100 000 zł2 400 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Głogówku - idealne miejsce na dom Twoich marzeń! Działka o powierzchni 2100 m (0,21 ha) położona jest w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Dobra,zachodniopomorskie

790 000 zł93 m² 8 537,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 92.53m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku w gm. Dobra. Na powierzchnię nieruchomości składają się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

541 953 zł46 m² 11 898 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne 2 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od morza i plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warzelnicza

Warszawa,mazowieckie

774 200 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne, nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,3m2, usytuowane na podwyższonym parterze w nowym budynku z 2023roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Warzelniczej. Budynek zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł26 m² 22 307,70 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o całkowitej powierzchni 32m2, z czego w księdze wieczystej jest 26 m2 a 6m2 ma dobudowana antresola. 2 pokoje z kuchnią półotwartą na salon, przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł41 m² 15 243,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| tuż obok uniwersytetu ekonomicznego Mieszkanie o powierzchni 41m2 znajduje się na piątym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z windą. Dwustronne z ekspozycją na północ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rakietników

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł58 m² 17 373,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 57,5m2 w centralnej części Ursusa. Mieszkanie w bardzo dobrym układzie: 3 pokoje / kuchnia / garderoba / łazienka / korytarz / przedpokój. Cechą szczególną jest taras 35m2, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górników

Kraków,małopolskie

800 000 zł49 m² 16 227,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 49,30 m przy ul. Górników w inwestycji Apartamenty Wielicka. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

705 000 zł55 m² 12 841,50 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,9 m ,7 piętro w 12-piętrowym bloku z lat 70-tych zlokalizowane w Warszawie - Bródno. Na powierzchnię mieszkania składa się: - osobna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Groszkowskiego

Zegrze,mazowieckie

655 000 zł71 m² 9 225,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w kamienicy zlokalizowane w Zegrzu. Spokojna okolica- widok na jezioro. Idealne dla osób ceniących spokój i ciszę. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborskiego

Łódź,łódzkie

699 000 zł109 m² 6 412,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 109 mkw przy ulicy Mariana Raciborskiego w dzielnicy Łódź Nowosolna. Nieruchomość znajduję się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

852 125 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego - 68,17 m2 - dzielnica Mistrzejowice. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w dziewięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł48 m² 10 331,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na ulicy Krakowskiej w Rzeszowie - przestronne, 2-pokojowe, usytuowane na 9 piętrze w bloku z 1984 roku z windą. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Natolin

Natolin,mazowieckie

769 900 zł110 m² 6 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny segment środkowy o powierzchni ok. 110m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Natolinie. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Salawy

Siepraw,małopolskie

295 000 zł3 400 m² 86,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pięknym widokiem - Siepraw, okolice Krakowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki położonej w malowniczej miejscowości Siepraw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł44 m² 12 272,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem dwupokojowym, usytuowanym na warszawskim Tarchominie, przy ulicy Odkrytej. O mieszkaniu: mieszkanie ma powierzchnię 44 mkw, mieści się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzezińskiego

Pruszków,mazowieckie

470 000 zł37 m² 12 841,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i piwnicą, zlokalizowane przy ul. Brzezińskiego (żbików) w Pruszkowie. Lokal usytuowany na 1 piętrze w kamienicy. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Suwałki,podlaskie

459 000 zł78 m² 5 987,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie o powierzchni 77,5 m (powierzchnia z komórką) Zlokalizowane na 3. piętrze w odnowionym bloku przy ulicy Reja, tuż obok szkoły nr 10, to idealne miejsce dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

565 000 zł46 m² 12 282,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku z 1978 roku zlokalizowane w Legionowie. Pierwotnie mieszkanie miało 2 pokoje i oddzielną, widną kuchnię. Podczas remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaciszańska

Warszawa,mazowieckie

2 040 000 zł170 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie II poziomowe zlokalizowane na targówku/zacisze Budynek z cegły z lat 90-tych. Luksusowy i przestronny apartament. Duże, ustawne pokoje. Wysoki standard wykończenia. Sztablatura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

569 000 zł98 m² 5 803,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 220m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł51 m² 6 883,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupak inwestycyjny w ścisłym centrum Kielc ul. Jana Pawła II.ROI ok. 15% doskonała okazja inwestycyjna pod wynajem krótko- lub długoterminowy. Opcje aranżacyjne: 1. Dwupak inwestycyjny 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

436 516 zł26 m² 16 731,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji I bez pcc! W naszej ofercie znajdują się także inne mieszkania i apartamenty w tej oraz innych inwestycjach. Zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

849 000 zł82 m² 10 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Wyjątkowe domy 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu doskonała lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł48 m² 13 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokojowe mieszkanie na Bielanach, o pow. 48 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym budynku. Mieszkanie w stanie do drobnego remontu. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

699 000 zł47 m² 14 781,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone 2-pokojowe mieszkanie na kameralnej inwestycji Mała Chylońska - 2025r. Atuty: wykończone i umeblowane w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania lub wynajmu na 3-cim, ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zagajnik

Bielsko-Biała,śląskie

349 000 zł832 m² 419,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Wapienicy. Idealna pod Twój wymarzony dom. Świetnie skomunikowana ale w zacisznym miejscu. Zamień mieszkanie w bloku na pasywny, niskoemisyjny dom modułowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

878 472 zł70 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego z oddzielną kuchnią w ukończonej inwestycji, zlokalizowanej w dzielnicy Bieżanów - Prokocim. Gotowe mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zyblikiewicza

Kraków,małopolskie

1 870 000 zł99 m² 18 925,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Polecamy! - do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie 98,81 m2 na ul. Zyblikiewicza - dzielnica: (stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na 4-piętrze w kamienicy z 1926r. Mieszkanie składa się Z:.