dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł85 m² 12 823,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Światowida i Ćmielowskiej. Bardzo dobra lokalizacja - centrum Tarchomina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł32 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kawalerka - bydgoszcz, kapuściska, ul. Baczyńskiego Idealna na start lub pod inwestycję! Z przyjemnością prezentujemy przytulną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 32 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jesionowa

Banino,pomorskie

899 000 zł103 m² 8 757,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkanie w Rębiechowie, idealne dla Ciebie i Twojej rodziny! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

460 083 zł39 m² 11 730,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Prezentujemy Państwu jasne i przestronne mieszkanie w niskim bloku, położonym w dzielnicy Bieżanow przy ulicy Heleny. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dwupokojowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 780 000 zł250 m² 7 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Funkcjonalny dwukondygnacyjny dom wybudowany w centrum Konstancina -jeziorny. Bardzo dobra lokalizacja blisko Parku Zdrojowego i Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. W niewielkiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nad Jeziorem

Sztum,pomorskie

269 000 zł52 m² 5 218,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"To twoja inwestycja nie tylko Metr Kwadratowy" 3-pokojowe mieszkanie z balkonem centrum miasta, osiedle nad Jeziorem! Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 51,55 m, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gnieźnieńska

Murowana Goślina,wielkopolskie

798 000 zł130 m² 6 129,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Osiedle Makowe dom typ M przy ulicy Gnieźnieńskiej. Przedstawiamy I etap inwestycji Osiedle Makowe przy ul. Gnieźnieńskiej/ul. Krótkiej w Murowanej Goślinie (ok. 20 km od Poznania). Całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wola Przybysławska

Wola Przybysławska,lubelskie

40 000 zł11 000 m² 3,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Wola Przybysławska, gmina Garbów. Nieruchomość położona jest w drugiej linii zabudowy, natomiast dojazd będzie zapewniać 5 metrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lipowa

Gdańsk,pomorskie

624 906 zł42 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2025

Zaledwie 500 m od pięknej stegieńskiej piaszczystej plaży, w otoczeniu sosnowego lasu, znajduje się gotowy kompleks apartamentów wakacyjnych.W trzypiętrowych budynkach znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

555 588 zł57 m² 9 747,16 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 840 zł40 m² 16 057,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 23.07.2025 Mieszkanie proponowane jest 2 pokojowego o powierzchni 40,5m2 z balkonem usytuowane na 7 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Kleosin,podlaskie

449 000 zł52 m² 8 552,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie (52,5 m2) w Kleosinie przy ul. Kraszewskiego! Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej okolicy, z dostępem do pełnej infrastruktury?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Tarnów,małopolskie

599 999 zł108 m² 5 546,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Promocja Walentynkowa Segment Środkowy z Własnym Ogrodem i Miejscami Parkingowymi! Zamiast mieszkania za blisko 500 tys możesz mieć pełnowymiarowy dom! Zapraszamy do zakupu ostatniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rayskiego

Lublin,lubelskie

550 000 zł72 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zainwestuj w Przyszłość! Okazjonalne 3 pokoje w sercu dzielnicy Wieniawa - idealna propozycja dla Inwestorów. Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie zlokalizowane na popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 800 zł127 m² 5 885 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 128 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Motyla

Białystok,podlaskie

709 000 zł90 m² 7 860,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** gotowy do wydania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam mieszkanie bezczynszowe w zabudowie szeregowej - segment środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gdańsk Przymorze - mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i osobną kuchnią Poszukujesz mieszkania z potencjałem do własnej aranżacji, w dobrze skomunikowanej części Gdańska? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jurajska

Modlnica,małopolskie

740 000 zł67 m² 11 031,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Nieruchomości.! Możliwy zakup przez obcokrajowca bez pozwolenia na zakup! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w atrakcyjnej cenie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewanowskiego

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł88 m² 11 352,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Wyjątkowe mieszkanie W kamienicy Z 1912 roku - dziewanowskiego, gdańsk Styl | Komfort | Lokalizacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 88 m , zlokalizowane na jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Targanicka

Janowice,śląskie

198 000 zł1 834 m² 107,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz wytchnienia od szybkiego życia w mieście, to miejsce będzie doskonałe pod Twój dom. Cisza, spokój, zieleń wokół, nad głową niebo. Oferujemy na sprzedaż urokliwe działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapitańska

Gdynia,pomorskie

475 000 zł49 m² 9 693,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Kapitańskiej w Gdyni (dzielnica Grabówek) Dane nieruchomości: - pomieszczenia: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, - powierzchnia mieszkania 49 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzuchowa

Rzuchowa,małopolskie

789 000 zł210 m² 3 757,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta bez pośredników! Na sprzedaż ładny dom położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Rzuchowa, ok. 7 km od Tarnowa. Wykończony w ciekawej i nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Czapury,wielkopolskie

1 099 000 zł128 m² 8 585,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:378 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji przedmiotem sprzedaży jest komfortowy , funkcjonalny , jasny i wygodny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Czapury przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł84 m² 6 339,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje duże mieszkanie zlokalizowane w Rudnej Małej, zaledwie kilkaset metrów od granicy Rzeszowa. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł54 m² 13 314,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Marzycie o miejscu tylko dla siebie ciepłym, przytulnym i gotowym od zaraz? Szukacie przestrzeni, w której od pierwszego dnia poczujecie się jak w domu? A może chcecie.

Szczegóły ogłoszenia