dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 744 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 744 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Władysławowo,pomorskie

580 000 zł54 m² 10 730,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

| jasne | 2 pokoje | blisko morza | wyposażone | władysławowo| hala garażowa | balkon | 2-pokojowe mieszkanie we Władysławowie - ul. Siedleckiego Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wysokie Mazowieckie,podlaskie

207 000 zł1 435 m² 144 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę budowlaną o powierzchni 1435 m2 w malowniczej i spokojnej miejscowości Zawrocie-Nowiny/ Wysokie Mazowieckie. Działka jest w pełni uzbrojona, co czyni ją idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbożowa

Gdynia,pomorskie

465 000 zł46 m² 10 108,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w Gdyni przy ulicy Zbożowej. Nieruchomość usytuowana jest na 9 piętrze w 11 piętrowym budynku z nową windą. Na piętrze znajdują się tyko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

688 088 zł71 m² 9 642,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 71,36 m ( + antresola do zaaranżowania o pow. 38,45m2), zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku przy ul. Siostry Faustyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł28 m² 17 107,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal z podpisaną umową najmu na 5 lat w kwocie 2400 brutto! mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

436 100 zł51 m² 8 550,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żernica

Żernica,śląskie

1 399 000 zł140 m² 9 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Gotowy do wprowadzenia 3 Przestronne Sypialnie W pełni umeblowany Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji cichej, spokojnej i malowniczej okolicy szybki dojazd do okolicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szkolna

Marki,mazowieckie

1 999 000 zł265 m² 7 543,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:637 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Markach przy ulicy Piłsudskiego i Szkolnej. Dom składa się z pomieszczeń gospodarczych na poziomie 0 i dwóch pięter. na poziomie 0 - mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

269 000 zł37 m² 7 323,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,73m2 zlokalizowane na 4 piętrze w niskim bloku w miejscowości Świdnik. Nieruchomość położona w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

815 000 zł126 m² 6 468,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:762 m²

Wyjątkowy dom z dużą działką i ogrodem - Milanówek Na sprzedaż klimatyczny dom jednorodzinny z końca lat 60-tych, położony w sercu Milanówka - idealne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

544 960 zł42 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją na mapie Krakowa położoną w rejonie Rybitw, 7 km od centrum Krakowa, co zapewnia szybki dojazd do najważniejszych punktów miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

931 000 zł55 m² 16 908,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 50,56 m2 z balkonem na trzecim piętrze w zakończonej inwestycji na Krowodrzy. Na mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 990 000 zł270 m² 7 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:14 366 m²

Zapraszam Cię na prezentację świetnego domu z działką o imponującej powierzchni 14366 m2 ( z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową) Dom o powierzchni użytkowej 180 m , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Obora

Obora,dolnośląskie

680 000 zł156 m² 4 358,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:957 m²

Dom w Oborze. 5 pokoi + salon. Cena: 680 000 zł Dom z potencjałem do prowadzenia działalności gospodarczej Nieruchomość idealnie nadaje się do połączenia funkcji mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

789 000 zł63 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowice wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 3 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 5/8 piętrze o metrażu 63.12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

559 000 zł57 m² 9 807,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy do kupienia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57 m2, które jest zlokalizowane w Opolu w dzielnicy Zaodrze. Lokal jest po generalnym remoncie! Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Włocławek,kujawsko-pomorskie

449 000 zł86 m² 5 251,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Biuro Mapa Nieruchomości z ogromną przyjemnością przedstawia ofertę usytuowanego w spokojnej części dzielnicy Kazimierza Wielkiego.Cicha okolica, towarzystwo domów, nieco dalej niskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

440 000 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu Mieszkanie na sprzedaż - 50 m Szczegóły: powierzchnia: 50 m Piętro: 1 Lokalizacja: cicha okolica Czynsz: niski Ogrzewanie: gazowe, własny piec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez konieczności remontu i dodatkowych wydatków? Chata w Kwadracie przedstawia świetną ofertę na ul. Korczaka nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Domańskiego

Opole,opolskie

659 000 zł51 m² 12 921,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu wykończony w wysokim standardzie apartament znajdujący się w Opolu w 3-letnim apartamentowcy zrealizowanym w ramach inwestycji West End.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krynica Morska

Krynica Morska,pomorskie

5 900 000 zł1 200 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Do sprzedaży oferujemy dwa domy gościnne , każdy o powierzchni około 600m2 w jednej z najlepszych lokalizacji w Krynicy Morskiej. W skład nieruchomości wchodzi: 1. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

450 780 zł41 m² 10 994,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gliwice,śląskie

474 900 zł61 m² 7 732,01 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o pow 61,42m2 znajdujące się na 4 pietrze w wieżowcu zlokalizowanym w ścisłym centrum Gliwic. Mieszkanie przeszło generalny remont Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Nowa Sól,lubuskie

419 000 zł85 m² 4 942,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta mieszkania trzypokojowego dostępna w Effect Home Nieruchomości! Wyjątkowa oferta sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 74,87 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Strażacka

Wrocław,dolnośląskie

396 000 zł550 m² 720 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel.: UWAGA: Oferta nieaktualna. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Informacja podstawowe: dwie działki inwestycyjne o pow. 550 m2 w rejonie ul. Księgarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

389 160 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobiesz

Dobiesz,mazowieckie

1 290 000 zł164 m² 7 865,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Wyobraź sobie, że budzisz się o poranku i pierwsze, co słyszysz, to. cisza. Nie ta sztuczna, miejska, ale prawdziwa z szelestem liści i śpiewem ptaków za oknem. Wychodzisz bosymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Osiny,opolskie

398 000 zł41 m² 9 723,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Kameralnym | Balkon | Parking | Boks gospodarczy Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,93 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Warszawa,mazowieckie

5 995 000 zł864 m² 6 938,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Eurovilla prezentuje na sprzedaż budynek biurowo-usługowy na Ursynowie o pow całkowitej 864m2 ,16 pomieszczeń, 12 miejsca parkingowych na posesji. Lokalizacja Obiekt położony w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

1 019 000 zł114 m² 8 939 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania nowe nigdy nie zamieszkanie mieszkanie wykończone w bardzo dobrym stanie, wyposażone w sprzęty Agd i meble. Na pierwszym poziomie znajduje się salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

859 000 zł58 m² 14 934 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, komfort i przemyślany design połączony z doskonałą funkcjonalnością - właśnie je znalazłeś! To 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Morwowa

Lutomia Górna,dolnośląskie

110 000 zł774 m² 142 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Lutomia Górna. Powierzchnia działki: 774m2 Media: - woda w działce - prąd w drodze Na teren jest opracowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szklary Górne

Szklary Górne,dolnośląskie

320 000 zł9 408 m² 34,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 94,08 ara - ul. Szafirowa - Szklary Górne Część działki jest oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem mn/u11 : - zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruda Śląska,śląskie

220 000 zł51 m² 4 320,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej o powierzchni użytkowej 50,92 m2 znajdujące się na 2 drugim piętrze składające się z: salonu, kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

619 000 zł127 m² 4 865,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kamienicy dwu-lokalowej po remoncie kapitalnym o pow. całkowitej 127,21 m2 usytuowanej w centrum Chojnowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

529 900 zł27 m² 19 596,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

99 000 zł17 m² 5 861,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ozimska

Opole,opolskie

590 000 zł53 m² 11 233,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji - Opole, ul. Ozimska. Możliwość wprowadzenia się od 1.11.2025 r. Pomieszczenia (52,52m2): - przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołbińska

Wrocław,dolnośląskie

716 000 zł68 m² 10 529,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja Przedstawiamy wyjątkową okazję - zadbane, jasne mieszkanie z balkonem, usytuowane w sercu miasta, w kameralnej plombie z cegły z 1992 roku, przy ul. Ołbińskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olesin

Olesin,mazowieckie

650 000 zł116 m² 5 603,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 116 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 850 m (wymiary 22,5 m x 38 m) w miejscowości Olesin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kęty

Kęty,małopolskie

469 000 zł51 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji oraz skutecznie pomagamy w uzyskaniu kredytu. Do sprzedania dobrze nasłonecznione, 3 pokojowe mieszkanie w miejscowości Kęty w cichej lokalizacji. Lokal.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij