dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Świętojańska

Gliwice,śląskie

7 200 000 zł830 m² 8 674,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Nieruchomość gruntowa o pow. 6593 m2 zabudowana budynkiem usługowo-handlowym o pow. 1770 m2 w Gliwicach przy ul. Świętojańskiej 57. Nieruchomość położona blisko centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

689 000 zł98 m² 7 033,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Przy lesie! bez prowizj! bez pcc! zakup od dewelopera! duża działka! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Wojnowicach, gmina Czernica. Dom sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

2 450 000 zł355 m² 6 904,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu dodatkowym budynkiem mieszkalnym, który może służyć jako dodatkowa inwestycja Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

340 000 zł30 m² 11 173,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości twoje M Oferuje Mieszkanie w Apartamentowcu 2 pokojowe z balkonem 8,68 m 2 w budynku z 2024 roku. Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycje. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stankiewicza

Gdańsk,pomorskie

649 960 zł63 m² 10 280,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kompaktowe, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - gotowe do odbioru Opis mieszkania Salon z aneksem kuchennym: 28,36m Pokój: 10,03 m Pokój: 10,98 m Łazienka: 4,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

697 816 zł51 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność z harmonią natury Sprzedaż bez prowizji oraz podatku pcc Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,31 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

888 000 zł42 m² 20 978 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie znajduje się w zrewitalizowanej, 5 kondygnacyjnej kamienicy, wybudowanej pod koniec XIX wieku. Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 42 m2. Cechy mieszkania: mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bystrzyca Nowa

Bystrzyca Nowa,lubelskie

129 000 zł1 114 m² 115,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaprezentowania Państwu wyjątkową działkę budowlaną, położoną w malowniczej miejscowości Bystrzyca Nowa, w gminie Strzyżewice. To doskonała okazja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 290 000 zł245 m² 5 265 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:845 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuję Państwu urokliwą połówkę bliźniaka, usytuowaną w atrakcyjnej części Łomianek. Nieruchomość znajduję się na dużej zielonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Godawica

Godawica,małopolskie

349 000 zł95 m² 3 673,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:690 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym w Godawicy koło Ryczówka, gmina Klucze, powiat olkuski, woj. Małopolskie. Nr działki: 705/57 Dom znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śliczna

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł74 m² 16 202,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie idealne dla rodziny lub inwestora! Kraków, ul. Śliczna 34b mieszkanie: metraż: 74 m Piętro: 5 z 7 (winda) Układ: 4 oddzielne sypialnie + osobna kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

379 610 zł25 m² 15 412,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż 1- pokojowe mieszkanie (24,63m2) z rynku pierwotnego, idealne pod wynajem zarówno krótko jak i długoterminowy. Jedynie 3 przystanki od Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wykosowo

Wykosowo,pomorskie

140 000 zł4 300 m² 32,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Inzerát!okazja! Dom bliźniak do remontu Wykosowo k. Słupska działka, cisza i potencjał! Masz pomysł, zapał i szukasz miejsca, które możesz urządzić po swojemu? Oto propozycja właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Marynarska

Białystok,podlaskie

419 000 zł1 031 m² 406,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Działka z warunkami zabudowy na Sprzedaż Ulica Marynarska, białystok* Jeśli marzysz o budowie swojego wymarzonego domu w spokojnej okolicy, blisko natury, ale z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piękne, w pełni wyposażone mieszkanie w Kątach Wrocławskich Opiekun oferty: tel: nieruchomość: mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze budynku w kameralnej zabudowie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

878 790 zł80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci prowizji, kupujący zwolniony z pcc Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnych mieszkań zbudowanych na wiślańskiej skarpie w nowo powstałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Giełczyn

Giełczyn,podlaskie

570 000 zł100 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Giełczyn, w powiecie łomżyńskim, w województwie podlaskim. Nieruchomość składa się: z domu z lat 30ych do kapitalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł36 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zaledwie 500 m od pięknej stegieńskiej piaszczystej plaży, w otoczeniu sosnowego lasu, znajduje się gotowy kompleks apartamentów wakacyjnych.W trzypiętrowych budynkach znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goławicka

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł61 m² 12 887,40 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja Do sprzedaży przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane tuż nieopodal Metra Targówek Mieszkaniowy. Ta lokalizacja charakteryzuje się spokojna okolicą, terenami zielonymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Złota

Zdziesławice,małopolskie

429 000 zł2 204 m² 194,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz działki blisko Krakowa - z dobrym dojazdem, a jednocześnie na uboczu? Marzysz o domu z dużym ogrodem i mnóstwem przestrzeni? Cenisz sobie prestiż okolicy? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 250 000 zł189 m² 11 892,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 168 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość działkę o powierzchni 5100 m z wolnostojącym domem o dużych możliwościach aranżacyjnych. Położona w idealnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

815 000 zł56 m² 14 535,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

TA oferta tylko W naszym biurze fantastyczne po inwestycje - zapraszam czerwone maki,ruczaj,nieopodal pętla,uj,korporacje widok na klasztor kamedułów i kopiec kościuszki. Rewelacyjne atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Meissnera

Kraków,małopolskie

387 000 zł21 m² 18 058,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Uwaga! funkcjonalna kawalerka Z balkonem francuskim śródmieście/ prądnik czerwony ulica meissnera tylko W naszym biurze Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu Klimatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

675 000 zł70 m² 9 712,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Do sprzedaży ładne 4 pokojowe mieszkanie z balkonem, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą. Przynależne miejsce postojowe naziemne na zamykanym podwórku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokwi

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł57 m² 14 634,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon, - kuchnia, - sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia "od zaraz". Otwarta przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olkusz,małopolskie

255 000 zł36 m² 6 993,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Fantastyczne, ciepłe dwupokojowe mieszkanie ulica bylicy W centrum miasta wyłączność Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu 2 pokojowe (36,46m2)mieszkania przy ulicy Bylicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Jaroszówka

Jaroszówka,małopolskie

125 000 zł4 200 m² 29,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna - idealna pod budowę domku letniskowego - jaroszówka(okolice Gdowa i Wieliczki) - cisza - spokój piękne widoki - blisko stawy I tawerna rybna Agencja i Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamela

Kamela,pomorskie

649 000 zł87 m² 7 459,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kruszczykach 3 (g)_1034' z ceną: 538 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł103 m² 10 648,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Dzień dobry! Oferta na wyłączność! 0 % prowizji dla Nabywców! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na warszawskim Wawrze przy ul. Trakt Lubelski 267 M. Lokal jest częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Mława,mazowieckie

550 000 zł97 m² 5 667,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży lokalu biurowo-usługowego położonego w centrum Mławy - przy skrzyżowaniu ulic Targowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

625 000 zł60 m² 10 467 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie - 4 pokoje z garderobą. Zamieszkaj już dziś w nowoczesnym mieszkaniu o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, które znajduje się na najnowszym osiedlu przy ulicy Łęczyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Struga,dolnośląskie

789 000 zł117 m² 6 720,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

Na sprzedaż oferujemy gotowe domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Miejsce doskonałe dla osób ceniących sobie ciszę i malownicze widoki. Usytuowanie na delikatnym wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dereckiego

Lublin,lubelskie

815 000 zł2 163 m² 376,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, usytuowaną na obrzeżach miasta Lublin. Nieruchomość o całkowitej powierzchni ok. 2163 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł53 m² 15 804 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Dlaczego warto wybrać to mieszkanie? Gotowe do zamieszkania: przestronne 52,9 m , świeżo odremontowane (zaledwie 3 lata temu) od razu możesz się wprowadzić i cieszyć się nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Opole,opolskie

398 999 zł48 m² 8 312,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji osiedle zwm. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

793 000 zł44 m² 18 043,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,95 m2 z balkonem na czwartym piętrze w zakończonej inwestycji na Krowodrzy. Na mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Obrzeżna

Ustroń,śląskie

218 870 zł1 018 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Ustroniu - ul. Obrzeżna ? Lokalizacja: ustroń, dzielnica Goje, ul. Obrzeżna. Oferujemy na sprzedaż 3 działki budowlane w malowniczej i spokojnej okolicy Ustronia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lębork,pomorskie

385 000 zł53 m² 7 299,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

| słoneczne | 3 pokoje | centrum | balkon | lębork | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze. Lokal o powierzchni 52,74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł42 m² 14 245 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Okazja! świetna lokalizacja! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Blizanowickiej. Mieszkanie o pow 42,05 mkw składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Obrowo,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł131 m² 9 541,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:911 m²

Komfortowy dom dla rodziny w otoczeniu natury! *** tylko U nas *** Biuro Toruńskie Nieruchomości prezentuje dom o pow. 131 m2 wykończony w wysokim standardzie położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Białośliwie

Białośliwie,wielkopolskie

189 000 zł36 m² 5 323,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Na sprzedaż przestronna kawalerka o pow. 35,50 m2 z odrębną w pełni wyposażoną kuchnią w bloku w Białośliwiu. Mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij