dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

1 290 000 zł189 m² 6 825,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowoczesny i funkcjonalny dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Jaworzyna Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

551 991 zł39 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowic wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 2/8 o metrażu 39.01 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

545 171 zł31 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: jakub Chlipała tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja mieści się na wrocławskim Kleczkowie, tuż obok rzeki. W pobliżu znajduje się wiele terenów rekreacyjnych, ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacciarellego

Wrocław,dolnośląskie

659 900 zł56 m² 11 783,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie | ul. Bacciarellego, wrocław Śródmieście. Cena: 659 900 zł Powierzchnia: 55,85 m Lokalizacja: wrocław Śródmieście, ul. Bacciarellego Piętro: 1 z 4 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł106 m² 22 577,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu 106 m2 słonecznego apartamentu z niezwykłym klimatem i przepięknym widokiem na panoramę Warszawy. Apartament usytuowany pomiędzy Saską Kępą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Witów

Witów,małopolskie

430 000 zł44 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam do sprzedania mieszkanie w Witowie 44mkw plus komórka lokatorska 7mkw mieszkanie świetnie nadaje się pod najem mieszkanie znajduje się na drugim piętrze mieszkanie ma 2 sypialnie, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lipowa

Lipowa,śląskie

470 000 zł80 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, jasne I przestronne mieszkanie W niezwykle malowniczej I zielonej lokalizacji - W lipowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wypaleniska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

110 000 zł850 m² 129,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej na bydgoskim Łęgnowie. Działka z pozwoleniem na budowę w okolicy domków jednorodzinnych, jedna z pobliskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kowalewo,pomorskie

405 000 zł1 593 m² 254,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mam do zaoferowania działkę budowlaną położoną na Kaszubach, w miejscowości Kowalewo (84-208), w gminie Szemud, powiat wejherowski. Szczegóły oferty: lokalizacja: ul. Wiśniowa, kowalewo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Radojewo

Poznań,wielkopolskie

473 760 zł1 128 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej usytuowanej na terenie Radojewa, dzielonica Poznań Stare Miasto. Nieruchomość o powierzchni 1128 m2 położona jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

899 999 zł321 m² 2 803,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Do sprzedania Nowoczesny Dom Wolnostojący z dużą działką i osobnym garażem w spokojnej okolicy blisko Wrocławia w miejscowości Siemianice (100m od miejscowości Oborniki Śląskie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

804 000 zł81 m² 9 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kruszczykach 10_1085' z ceną: 484 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jana III Sobieskiego

Płaza,małopolskie

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w Płazie w dzielnicy "działki" o powierzchni około 10 arów. Nieruchomość położona jest przy jednej z bocznych ulic od ulicy Jana III Sobieskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zakliczyn

Zakliczyn,małopolskie

280 000 zł8 400 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną w miejscowości Gwoździec Gmina Zakliczyn o powierzchni 84 ary z wydaną decyzją o warunkach zabudowy na budowę 7 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

426 231 zł29 m² 14 830,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji i brak podatku pcc Mieszkanie w tej części Piaseczna jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób poszukujących własnego lokum, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

435 000 zł50 m² 8 698,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Łodzi na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł45 m² 12 303,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,52 m2 zlokalizowana przy ul. Graniczna w Rzeszowie na Osiedlu Nowe Miasto. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3-go Maja

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł142 m² 5 624,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny, świetnie zaprojetowany dom W urokliwej okolicy Kłodawa | Pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja | Dom w stanie surowym | Cicha i spokojna okolica | Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 040 zł29 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

580 000 zł73 m² 7 945,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie w stanie idealnym do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Warszawska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

280 000 zł33 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na wysokim parterze od strony podwórka w 3 piętrowym, kameralnym budynku z parkingiem. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łaszkiewicza

Kraków,małopolskie

999 000 zł50 m² 19 948,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania w budynku z 2024 roku, o powierzchni 50,08 m , położonego przy ul. Łaszkiewicza w Krakowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Smoleńsk

Kraków,małopolskie

1 799 000 zł121 m² 14 896,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie w kamienicy do dowolnej adaptacji w samym sercu miasta. Lokal znajduje się przy ulicy Smoleńsk, w kamienicy z 19 wieku. Mimo lokalizacji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł33 m² 11 969,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie blisko Rynku idealna lokalizacja! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m (rzeczywista powierzchnia podłogi jest większa), usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

575 000 zł526 m² 1 093 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry Oferuję Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Gdańsk dzielnica Olszynka Działka o powierzchni 526 m2 usytuowana jest na terenie płaskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zarzewska

Łódź,łódzkie

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja! Piękne, dwupokojowe mieszkanie w sercu Łodzi! O mieszkaniu: to wyjątkowe mieszkanie na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy, łączy urok historycznej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cylichowska

Warszawa,mazowieckie

2 159 000 zł240 m² 8 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

English version below Zapraszam Państwa do zakupu wolnostojącego domu położonego w malowniczym zakątku Warszawy - przy spokojnej, bocznej uliczce Cylichowskiej. - to miejsce doskonałe dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

502 490 zł46 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania, zlokalizowanego w nowej i kameralnej inwestycji na poznańskim Umultowie. Nieruchomość 3 pokojowa o powierzchni ok. 46,10 m2składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbrowskiego

Strzelno,kujawsko-pomorskie

809 000 zł126 m² 6 424,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 538 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny na przestronnej działce! Na sprzedaż wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, wybudowany w tradycyjnej technologii murowanej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miarki

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł53 m² 11 050,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciche mieszkanie 3-pokojowe dwustronne w pełni rozkładowe o powierzchni 53,3 m2 położone we Wrocławiu, osiedle Ołbin Śródmieście. Okna na południe i północ. Osobne wc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł42 m² 8 018,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + sypialnia, o pow. 42,4 m2 z balkonem promocja - zakończenie inwestycji - ostatnie mieszkanie Skorzystaj z wyjątkowych rabatów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł38 m² 16 204,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Bielanach, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort życia w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Leśna

Bibice,małopolskie

1 180 000 zł110 m² 10 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Na sprzedaż uroczy, funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej w Bibicach. Dom o powierzchni 110 m2 składa się z 3 kondygnacji: parter: przedpokój Kotłownia z pralnią Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

989 999 zł150 m² 6 599,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 150m2 z 2010r. Dom usytuowany jest przy ul. Piastów Śląskich w Siechnicach. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kiełpino,pomorskie

2 500 000 zł506 m² 4 937,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:33

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w Kiełpinie, k. Kartuz, przy ulicy Długiej. Lokalizacja Kiełpino to prężnie rozwijająca się miejscowość położona w bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miętowa

Gdynia,pomorskie

470 000 zł29 m² 16 308,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Przytulne mieszkanie w Gdyni Dąbrowie - idealne dla singla, pary lub inwestora! Atuty nieruchomości: funkcjonalny układ z osobną kuchnią Piwnica w cenie Winda w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

510 586 zł39 m² 13 203,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,67 m2. Funkcjonalny rozkład zapewnia przestrzeń z podziałem na strefę dzienną, sypialnię oraz przechowywanie. W sam raz na start,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wierzbnowska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 099 000 zł2 000 m² 549,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Konstancin-Jeziorna | Sprzedaż | 2000 m2 | działka | 1 099 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną ( również dwulokalową ). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Długołęka,dolnośląskie

599 000 zł100 m² 5 988,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wrocław, wilczyce, ul. Wałowa. Nowa inwestycja, mieszkania z ogródkiem 130m2 i miejscem postojowym w zabudowie bliźniaczej, możliwość rozbudowy o dodatkowe 49 m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

690 714 zł43 m² 16 210 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w nowym budownictwie, do własnej aranżacji, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 199 900 zł161 m² 7 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

W bardzo dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.160 m2, posadowiony na pięknej, przestronnej.