dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 666 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 666 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł48 m² 8 226,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Osiedle Mokre, 48,5 m2, 3 pokoje, i piętro , winda Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - dwóch sypialni - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Zalety mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dytmara

Kraków,małopolskie

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

1 pokojowe na krowodrzy! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Dytmara, dzielnica krowodrza/bronowice. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł63 m² 16 706,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie o powierzchni 63,45 m usytuowane na parterze w budynku z 2019 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Villardczyków

Warszawa,mazowieckie

616 000 zł35 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 35,2m2, zlokalizowane na parterze w czterokondygnacyjnym budynku na ulicy Villardczyków, kabaty. Mieszkanie umeblowane, gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

331 751 zł40 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie dostępne od Grudzień 2026r / Styczeń 2027r Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 553 500 zł5 150 m² 690 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel.: Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Informacja podstawowe: Działka inwestycyjna o pow. 5158 m2. Mpzp: usługi związanymi ze sportem, rekreacją i rozrywką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Brzozowa

Poddębie,mazowieckie

650 000 zł2 848 m² 228,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka z możliwością zabudowy, a także podziału na mniejsze. To idealna propozycja dla Inwestora, który chciałby zagospodarować teren, podzielić na mniejsze działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tabaszowa

Tabaszowa,małopolskie

120 000 zł5 284 m² 22,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w Tabaszowej! Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w miejscowości Tabaszowa, gmina Łososina Dolna, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł37 m² 15 313,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Mam ogromną przyjemność zaprezentować ofertę nieruchomości inwestycyjnej znajdującej się w samym sercu miasta przy ul. Mostowej. Dwie kompaktowe, w pełni wyposażone, nowoczesne kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

848 000 zł105 m² 8 113,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament w zabudowie szeregowej na sprzedaż w Czechowicach-Dziedzicach! Nieruchomość o powierzchni 104,52 m 2 jest wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

124 000 zł310 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Odstąpię przeniesienie własności na działkę rod nad brdą w Koronowie. Na działce 311 m2 posadowiony jest 6 letni domek szkieletowy ocieplony z tarasem. Niezwykle kompaktowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Darzlubie,pomorskie

728 000 zł90 m² 8 088,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:733 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w kostrzewach_677' z ceną: 598 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

440 600 zł26 m² 16 759,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Śródmieście. W czteropiętrowym budynku znajdują się apartamenty posiadające balkony oraz tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

900 000 zł208 m² 4 326,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 924 m²

Sprzedam jednorodzinny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 208,3 m do wykończenia, który znajduje się na dużej, zielonej działce o pow. 1 924 m w miejscowości Bieniewice, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasińskiego

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

319 000 zł54 m² 5 899 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie w centrum uzdrowiska w niewielkiej odległość od Parku Zdrojowego. Nieruchomość z dużym potencjałem, jasne, duże pokoje. Mieszkanie składa się z: pokój I - 17,64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbki

Dąbki,pomorskie

189 000 zł1 380 m² 136,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż urokliwe zaciszne działki Z dobrym dostępem do centrum bytowa opis: na sprzedaż działka budowlana o powierzchnia 1380 m2 (z możliwością dokupienia sąsiednich działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

563 250 zł50 m² 11 349 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pytlasińskiego

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł30 m² 19 327,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowej kawalerki o powierzchni 29,75 m , położonej na wysokim parterze kameralnej kamienicy z 1935 roku. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gliwice,śląskie

640 000 zł72 m² 8 931,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Bez prowizji! najważniejsze informacje 3 niezależne apartamenty każde z własną łazienką i aneksem kuchennym Świetna lokalizacja tuż przy Politechnice Śląskiej i 700 m od dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podolska

Księginice,dolnośląskie

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliżniaczej z jacuzzi, klimatyzacją i pięknym ogrodem - Księgnice k. Bielan Wrocławskich Szukasz wyjątkowego domu w spokojnej okolicy z gotowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

550 000 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Drugie piętro Z widokiem na las - jedyne takie mieszkanie - idealne dla każdego - jako inwestycja lub dla dziecka na czas studiów Miło mi zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Sanok,podkarpackie

217 000 zł563 m² 385,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Sanok - Dąbrówka. Nieruchomość usytuowana bezpośrednio przy drodze gminnej. Na działce wykonano pierwszą kondygnację - podpiwniczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł39 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Mokotowie do wprowadzenia Budynek z 1960r, cegła, kamienica Wysokość 2,80 m Ekspozycja wschód-zachód Dwustronne Piwnica 4 m Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jastrzębnik

Jastrzębnik,mazowieckie

1 390 000 zł6 622 m² 209,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża, piękna działka z drewnianym domem całorocznym w zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej, położona w Jastrzębniku, obok Żelechowa i Żabiej Woli, w gminie Żabia Wola na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Zawiercie,śląskie

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Oto idealna propozycja - komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane na 4. piętrze w Zawierciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Tadeusza Kościuszki

Łaziska Górne,śląskie

339 000 zł60 m² 5 620,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią - os. Kościuszki, ostatnie piętro. Koszty pośrednictwa biura pokrywa jedynie sprzedajacy atuty 3 niezależne, samodzielne pokoje / Duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

230 000 zł32 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wombat Nieruchomości prezentuje: mieszkanie z potencjałem - 32 m , balkon, świetna lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Złotów

Złotów,wielkopolskie

299 000 zł128 m² 2 334,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy, blisko jeziora! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 128,10 m , z czego: 89,6 m to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grodkowice

Grodkowice,małopolskie

569 000 zł90 m² 6 322,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od klienta kupującego i 2% podatku pcc Unikalna oferta sprzedaży funkcjonalnych, 5 pokojowych mieszkań w stanie deweloperskim z klimatyzacją, ogrzewaniem podłogowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kamienna Góra,dolnośląskie

320 000 zł97 m² 3 297,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

NA sprzedaż ***oferta tylo U nas nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości myhome prezentuje na sprzedaż mieszkanie w Kamiennej Górze. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 84,50 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

229 000 zł850 m² 269,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż działka o powierzchni 8,47 a, położona w jednym z najbardziej pożądanych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bracławska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł38 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w warszawskiej dzielnicy Praga- południe. Mieszkanie po generalnym remoncie zakończonym w listopadzie 2024r. podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Odnoga

Poręba Wielka,małopolskie

150 000 zł1 100 m² 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz spokojnego miejsca blisko miasta, ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta działka jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana - idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł46 m² 11 645,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, komórką przy mieszkaniu oraz miejscem postojowym naziemnym. Bardzo dobra oferta dla osoby szukającej wygody, ciszy i miłych sąsiadów. Dobrze zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakoczego

Gdańsk,pomorskie

1 190 000 zł68 m² 17 497,40 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Pośredniku, zacznę od informacji do Ciebie - zapewne nie zdążyłeś tutaj dotrzeć a już link do ogłoszenia i informacje z góry lądują w twoim programie typu Asari i czekasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

909 900 zł103 m² 8 834 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej , lokal zewnętrzny o powierzchni około 100 m,zlokalizowany na działce o powierzchni ok. 500 m, w malowniczym rejonie Milanówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Ożanna

Ożanna,podkarpackie

85 550 zł1 450 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dwie działki z możliwością zabudowy o powierzchni 14,5 i 15,5 ara w Ożannie. Działka nad rzeką - doskonała okazja dla miłośników rekreacji na świeżym powietrzu! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stegna

Stegna,pomorskie

1 096 000 zł105 m² 10 438,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 392 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kostrzewach 2_982' z ceną: 701 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Naprawa

Naprawa,małopolskie

1 100 000 zł133 m² 8 258,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży wolnostojącego domu w malowniczej miejscowości Naprawa. Ten nowoczesny budynek o powierzchni 133,20 m , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siedliska

Siedliska,małopolskie

220 000 zł93 m² 23,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Dom z charakterem na dużej działce dla osób z pomysłem, 220 000 zł Jeśli szukasz miejsca z potencjałem, gdzie możesz stworzyć coś od podstaw według własnej wizji ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Traktowa

Mieszkowo,mazowieckie

129 000 zł543 m² 237,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

129 000zł | sprzedaż | działka rekreacyjna | 543 m2 | mieszkowo | własność Przedmiotem sprzedaży jest działka rekreacyjna o powierzchni 543 m2 w kompleksie Zespołu Ogrodowo-Rekreacyjnego.