dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 683 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 683 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Wolności

Nowy Sącz,małopolskie

435 000 zł45 m² 9 731,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najnowsza Oferta! idealna opcja inwestycyjna - mieszkanie po generalnym remoncie! Biuro Klimczak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 44,7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

489 000 zł36 m² 13 583,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie, os. Jagiellońskie 27, kraków (nowa Huta / Mistrzejowice) Oferujemy na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kubicy

Tychy,śląskie

610 000 zł61 m² 9 967,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja Tychy ul. Kubicy Marzysz o mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum? Trafiłeś idealnie! Lokalizacja: mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Białystok

Białystok,podlaskie

625 000 zł1 542 m² 405,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 1542 m2, idealną pod budowę Twojego wymarzonego domu. Położona w spokojnej i cichej okolicy, z dala od miejskiego hałasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

450 000 zł53 m² 8 555,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O inwestycji Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie położone w Rudnej Małej, w nowo powstałym budynku. Inwestycja charakteryzuje się niską zabudową, wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnów

Tarnów,małopolskie

850 000 zł133 m² 6 413 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dwa domy W stanie deweloperskim W tarnowie! bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż 2 takie same domy w Tarnowie. Lokalizacja Okolica charakteryzuje się kameralną zabudową jednorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowiecka

Kraków,małopolskie

798 768 zł62 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc Nowa, kameralna inwestycja mieszkaniowa położona w zielonej części krakowskich Bronowic, przy ul. Sosnowieckiej, to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Królowa Polska,małopolskie

155 000 zł1 339 m² 115,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest świetnie skomunikowana działka budowlana o powierzchni 1339 metrów kwadratowych, położona w miejscowości Królowa Polska, gmina Kamionka Wielka Bezpośredni dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł38 m² 13 026,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2016 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarżyńskiego

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią - doskonałe do zamieszkania lub jako inwestycja na Ochocie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 199 000 zł148 m² 8 101,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Na sprzedaż: dom parterowy o powierzchni użytkowej 123m2 +25m2 użytkowego poddasza do zagospodarowania - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 123m +25m2 poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysińska

Łódź,łódzkie

279 900 zł38 m² 7 289,06 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

9. piętro z widokiem na spokój - mieszkanie, które czeka na Twój pomysł! Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,4m z balkonem, położone w wieżowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

816 000 zł89 m² 9 168,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'bergamo 2c_989' z ceną: 576 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kłodowo

Kłodowo,zachodniopomorskie

370 000 zł33 m² 11 212,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Opis nieruchomości domynajda - producent całorocznych domów letniskowych oraz wszelkiego rodzaju konstrukcji drewnianych oferuje całoroczny domek letniskowy w stylu Skandynawskim, idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pomorska

Wejherowo,pomorskie

420 000 zł85 m² 4 941,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł50 m² 10 303 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokoje z oddzielną kuchnią przy ul.WYSPIAŃSKIEGO Świetne pod inwestycję. Mieszkanie posiada powierzchnię 50 m2 jest usytuowane na parterze w niskim bloku. Funkcjonalny rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

462 280 zł44 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin Bardzo Gorąca oferta - mega rabaty na mieszkania jedynie do końca wakacji 2025! zapytaj O listę mieszkań W promocji! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

548 969 zł69 m² 7 963 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M10 przy ul. Dąbrowskiego 65 to absolutnie unikalna oferta dla osób, które chcą kupić więcej za mniej - i wiedzą, jak wykorzystać potencjał. To aż 101,82 m powierzchni po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

686 000 zł43 m² 15 953,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ochota | 2 pokoje + kuchnia | przestronne Prezentuje państwu mieszkanie idealne do wprowadzenia się, ładne podłogi dają dużo możliwośći. Jest to zarówno mieszkanie pod inwestycje i pod najem-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielno

Kielno,pomorskie

921 000 zł100 m² 9 210 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'słodki_330' z ceną: 646 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trąbki

Trąbki,małopolskie

799 000 zł163 m² 4 895,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom do remontu w Trąbkach z wydzielonymi 3 niezależnymi lokalami mieszkalnymi, plus możliwość adaptacji poddasza z niezależną klatką schodową koło Wieliczki Trąbki to wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

585 000 zł45 m² 13 134,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim w atrakcyjnym miejscu z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów, szkół i terenów zielonych. Jest utrzymane w jasnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kączkowskiego

Turek,wielkopolskie

187 000 zł55 m² 3 424,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne i przestronne mieszkanie na sprzedaż. Lokal o powierzchni 54,6 m2 usytuowany w ciepłym bloku na 3 piętrze przy ul Kączkowskiego 12 w Turku. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł20 m² 23 267,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową kawalerkę usytuowaną w pięknej, zadbanej kamienicy na Starym Żoliborzu - jednej z najbardziej pożądanych i klimatycznych dzielnic Warszawy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciecierzyn

Ciecierzyn,lubelskie

939 000 zł146 m² 6 452,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz komfortowego domu w spokojnej okolicy zaledwie 5 km od Lublina? Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowo budowanego domu jednorodzinnego w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lipowa

Cieszyce,dolnośląskie

250 000 zł1 500 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni ok. 1500 mkw w miejscowości Cieszyce (gmina Kobierzyce). Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwaśna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł76 m² 8 596,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Kwaśna róg Kruczej mieszkanie z klimatem w zielonej części miasta Słoneczne, ciche i pełne potencjału. Idealne miejsce dla tych, którzy lubią bliskość centrum i spokój za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

21 500 000 zł1 075 m² 20 003,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaże w bryle budynku

Nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy Warszawa Wilanów, ul. Wiertnicza Nowoczesny, pięciokondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 1075 m , zlokalizowany przy ul. Wiertniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

750 000 zł46 m² 16 202,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ciche mieszkanie przy parku drwinka na podgórzu duchackim N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,29 m zlokalizowane przy ul Bochenka. Mieszkanie: znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Papowo Toruńskie

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

1 080 640 zł4 912 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładna działka o pow. 4912metrów w kształcie prostokąta. Nieruchomość położona jest w urokliwym miejscu w miejscowości Papowo Toruńskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

600 000 zł3 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka położona w miejscowości Kołczewo Około 4km od morza Działka posiada pozwolenie na budowę 3 domów Prąd na działce Tel. Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Powstańców Warszawy

Rzeszów,podkarpackie

840 000 zł60 m² 14 094 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 59,6 m2 zlokalizowane w Rzeszowie, dzielnica Drabinianka przy al Powstańców Warszawy. Mieszkanie ma optymalny rozkład pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

171 477 zł21 m² 8 123,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego lokalu? L32 to kompaktowa nieruchomość o powierzchni 21,11 m na ostatniej kondygnacji kameralnego budynku w samym centrum. Zachodnia ekspozycja zapewnia ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

288 093 zł35 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie dostępne od Grudzień 2026r / Styczeń 2027r Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

419 000 zł31 m² 13 516,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo ustawne 2 pokojowe mieszkanie - gdynia cisowa ul. Kcyńska opis: nowoczesne, ustawne 2-pokojowe o pow. 31 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

926 000 zł105 m² 8 819,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kostrzewach 2_982' z ceną: 701 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.