dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 175 ogłoszeń

700 000 zł35 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Unikalny teren 3,5 ha po kamieniołomie Przymiłowice (k. Olsztyna) 5min autem. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 3,5 ha położona w miejscowości Przymiłowice, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł39 m² 7 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiamy mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 282.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - Sypialnia - Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł13,60 m² 8 088,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą sprzedaży jest miejsce postojowe w hali garażowej w Gdańsku przy ulicy. Św. Barbary 12, o powierzchni 13,6m2. Nowoczesne osiedle budowane przez prestiżowego dewelopera na.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł49,24 m² 8 834,28 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

! mieszkanie po remoncie 49 m2 Fordon! Mieszkanie idealne dla par lub pod inwestycję! atuty: - duża loggia! - wyremontowane! - piękne widoki! - piwnica! - winda z poziomu "0" charakterystyka:.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 018 m²

Numer oferty w biurze 6974 W cenie projekt domu! Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 60m2, znajdujący się w miejscowości Łubno.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł10 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Polecam na sprzedaż atrakcyjny grunt rolny o powierzchni 1 ha, położony w miejscowości Jerzykowo, w gminie Pobiedziska. Działka ma regularny kształt i płaskie ukształtowanie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł54 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z antresolą, położone w samym sercu Bytomia przy ul. Wrocławskiej 12. Lokal o powierzchni 54 m to propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł12 100 m² 28,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlano-rolna o powierzchni 1,21ha i parametrach 30x 540m w Jankowej. Wieś otoczona lasami położona jest tuż za granicą Opola Lubelskiego przy nowej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł45 m² 21 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną dwupokojową nieruchomość o powierzchni 44,65 m2 znajdującą się na warszawskim Starym Żoliborzu - tuż przy Placu Wilsona! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

591 260 zł1 598 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana- pokrzywno- 1598 m z Warunkami Zabudowy Twój azyl w zielonej części Nowego Miasta Szukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom swoich marzeń blisko natury, ale bez rezygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł120 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na Osowej Górze o powierzchni 91m2. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Bydgoszczy na.

Szczegóły ogłoszenia

4 850 000 zł213 m² 22 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Nowoczesna Rezydencja w lesie prywatność, design i natura. W sercu zielonej enklawy w Książenicach znajduje się wyjątkowa, parterowa rezydencja stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 582 zł50,29 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -300zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 101 m² 65,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy. Dojazd drogą gruntową, do asfaltu 1 km. Przy działce wodociąg gminny i prąd. W okolicy luźna zabudowa mieszkalna, przy tej samej drodze sprzedano już kilka.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 512 m² 67,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lesko, ul. Stawowa - na sprzedaż działka budowlana w bliskiej odległości od centrum miasta Przedstawiamy na sprzedaż działkę o pow. 25,12 ar położoną na lekkim wzniesieniu z ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł247 m² 4 449,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż apartamenty " siedlisko palenica " położone w wyjątkowej lokalizacji dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu. Zaletą lokalizacji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł150 m² 6 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

NA sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Skrzeszewie (150 m + 30 m ) Nowo powstająca wyjątkowa inwestycja: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł47,90 m² 4 697,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 47,90 m 2 , z dużym ogrodem, komórką lokatorską i piwnicą, położone.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł6 814 m² 30,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana nieruchomość gruntowa zlokalizowana w powiecie Szczycieńskim, gmina Pasym na terenie wsi Grom o powierzchni 6814 m2. W bezpośrednim otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł5 921 m² 160,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjna pod względem walorów krajobrazowych i wypoczynkowych nieruchomość gruntowa niezabudowana. Teren działki położony jest w bardzo blisko - około 20.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł37,60 m² 5 186,17 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,60 mkw + użytkowana piwnica, położone na 3. piętrze bloku 11-piętrowego, na Os Zazamcze , przy ul. Toruńskiej we Włocławku, z balkonem, z jasną.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł63,17 m² 12 616,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy, kazimierz english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje dwupokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 024 zł40,94 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł61 m² 5 409,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży przestronne, zadbane duże 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w zadbanej, małej kamienicy, blisko centrum / 15 minut pieszo do Starówki / Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 823 m² 279,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o pow. 18,23 ara zlokalizowana w miejscowości Dziekanowice , gm. Zielonki nieopodal granicy z Krakowem. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł120 m² 12 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:289 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z rynku wtórnego, położony w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Wieliszewa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 012 m² 148,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Unikalna działka Powierzchnia około 2 000 m , doskonała pod inwestycję rekreacyjną lub prywatny azyl. Cena wywoławcza: 299 000 zł. Lokalizacja: otwock, obręb 0023, numer geodezyjny 17 Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 100 m² 45,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tel:   Urokliwa Działka na Sprzedaż w Spokojnej Okolicy - Skórcz Na sprzedaż oferujemy urokliwą działkę126/4 o powierzchni 2100 m położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 713 m² 875,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w centrum Zgorzelca idealna pod zabudowę wielorodzinną! Zgorzelec, ul. Daszyńskiego | 1 713 m | mpzp zabudowa do 5 kondygnacji opis oferty: na sprzedaż wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 433 m² 115,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz budowę domu? Szukasz spokojnego miejsca z pełna infrastrukturą w okolicy? Sprawdź to. Na sprzedaż działki w spokojnej, jednak prężnie rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 800 m² 117,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania wyjątkowa, pięknie położona działka rekreacyjna w Łapszach Niżnych. Nieruchomość stanowi bardzo atrakcyjna, widokowa działka, z której roztacza się widok na niesamowitą.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł11 600 m² 8,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o numerze 200, położona w miejscowości Cetula (kod pocztowy 37-523). Nieruchomość o powierzchni 1,16 ha stanowi teren rolno-leśny, w całości zalesiony, co.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł29 m² 30 689,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament o powierzchni 28,5 m2, położony na parterze prestiżowego budynku Villa 44 przy ul. Marii Konopnickiej 8 w Świnoujściu. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł508 m² 3 937,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Polecamy na sprzedaż rezydencję z dużą działką położoną w miejscowości Długa Gośłina., ok. 35 km od Poznania. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 308 zł60,98 m² 10 106,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość, która dzięki dobrze rozwiniętej miejscowej infrastrukturze oraz bliskości Wrocławia zyskała na popularność wśród swoich mieszkańców - codzienne życie będzie tu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł152,11 m² 5 851 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:989 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej okolicy. Inwestycja obejmuje dwa segmenty- każdy z osobną działką. Działka 898 m2.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł1 103 m² 75,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cztery działki (pozostałe 1326, 1401 i 1436 m2) położone w większym kompleksie (około 75 ha wraz z drogami wewnętrznymi) na skraju małej osady rekreacyjnej oddalonej od Kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 000 zł58 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Naszą propozycją jest prestiżowa inwestycja na rynku nieruchomości w Nowym Sączu, znajdująca się na oś Gołąbkowickie to idealna lokalizacja dla ludzi, którzy cenią sobie zalety mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Chróstniku - idealna pod zabudowę jednorodzinną z możliwością prowadzenia usług, na nowo powstałym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. To doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł64,10 m² 10 904,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z loggią w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Stelaż na schody już wykonany. Wybierz dla siebie mieszkanie - Odwiedź naszą stronę internetową - zacisznywojnów.pl.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł9 800 m² 46,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania atrakcyjnie położona działka, w gminie Bolimów, o pow. 9800m2. 45 km od Warszawy. Zabudowana budynkami o łącznej pow. ok. 380m2, po remoncie, przystosowanymi pod.