dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Łowicz

Łowicz,łódzkie

1 237 040 zł8 836 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 8,836 m2, położona w sercu Łowicza, przy trasie Poznańskiej. Idealne miejsce na Twoje przedsięwzięcie - działka ta ma przeznaczenie usługowo-budowlane. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

340 000 zł30 m² 11 169,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin Bardzo Gorąca oferta - mega rabaty na mieszkania jedynie do końca wakacji 2025! zapytaj O listę mieszkań W promocji! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

645 000 zł54 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowana nieruchomość to rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na Felinie przygotowane do wprowadzenia się. Blok z 2024r., brak podatku PCC. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: powierzchnie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

317 389 zł40 m² 8 025,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

469 000 zł58 m² 8 069,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości Terrahome z przyjemnością prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 58,12 m, gotowe do zamieszkania od zaraz. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewartowskiego

Warszawa,mazowieckie

598 000 zł31 m² 19 302,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

: zwięźle: 30,98 m | 1 pokój wraz z oddzielną kuchnią | mieszkanie do remontu (możliwa adaptacja na 2 pokoje)| I piętro w niskim kameralnym ceglanym budynku | cicha ulica wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaźwina

Jaźwina,dolnośląskie

430 000 zł130 m² 3 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Rezerwacja! Przedstawiamy interesującą nieruchomość położoną we wsi Jaźwina. Atutem jest lokalizacja, ponieważ dojazd zarówno do Łagiewnik jak i Dzierżoniowa zajmie kilkanaście minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Stargard,zachodniopomorskie

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 45,36 m.kw. , ze słonecznym balkonem, położone na 2 piętrze niskiego, ocieplonego bloku na Starym Mieście w Stargardzie. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Małe Gowino

Małe Gowino,pomorskie

925 000 zł96 m² 9 635,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'pio B_1161' z ceną: 666 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rzeszów,podkarpackie

669 000 zł102 m² 6 533,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyłącznie w ofercie biura nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, bardzo zadbane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m2, które zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lębork,pomorskie

776 000 zł89 m² 8 719,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:861 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'bergamo 2c_989' z ceną: 576 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karwia

Karwia,pomorskie

290 000 zł1 188 m² 244,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Sławoszynie blisko natury! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną numer 762 o powierzchni 1188 m2, położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi bez ścisku, bez wzmożonego ruchu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

489 000 zł102 m² 4 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Budynek zaprojektowany z myślą o Tobie: nasz dom to coś więcej niż cztery ściany to wyjątkowa estetyka inspirowana nowoczesnym stylem stodoły. Charakterystyczny dwuspadowy dach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

419 000 zł58 m² 7 209,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią na 3 piętrze. Idealne mieszkanie dla rodziny! Prezentujemy Państwu 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Jasionka,podkarpackie

999 000 zł130 m² 7 689,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 129,91 m2 usytuowany w okolicach Jasionki, na 3 arowej działce. Nieruchomość znajduje się w urokliwej, spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

635 285 zł65 m² 9 707,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Kołodki

Żarów,dolnośląskie

2 100 000 zł21 426 m² 98,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Żarowie na strefie okolice ul fabrycznej.Działka to dobry zakup pod inwestycje. Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

425 000 zł48 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Promocja tylko do końca lipca na zakup gotówkowy Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Olsztyn, pieczewo, ul. Żurawskiego Szukasz gotowego mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł60 m² 14 816,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1991 roku zlokalizowane na Targówku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon - Kuchnia - Sypialnia - pokój dla dziecka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

365 000 zł38 m² 9 656,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu idealna okazja inwestycyjna! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w bloku przy ul. Niepodległości w Myślenicach. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

350 000 zł36 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł37 m² 17 924,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim blokuz zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji Warszawy, dzielnica Mokotów. W odległości do 5min pieszo: galeria Westfield Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

599 000 zł5 200 m² 115,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5200 m2 z własną 45 metrową linią brzegową jeziora Łaźno, położona w miejscowości Borki. Działka znajduje się w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Staniątki

Staniątki,małopolskie

1 300 000 zł138 m² 9 432,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

DO zamieszkania - wysokiej jakosci materiały Na sprzedaż druga połowa 5 pokojowego domu jednorodzinnego w miejscowości Staniątki obok Niepołomic. Łączna powierzchnia użytkowa to 105 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bramińskiego

Gdańsk,pomorskie

735 000 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowy świeżo wykończony apartament Z widokiem na zieloną okolice Trzy Pokoje | Dwie Sypialnie | Ostatnie Piętro | Garaż Podziemny | Eurostyl Osiedle dynamika | Super Widok Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł113 m² 9 292,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu/mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warzelnicza

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł55 m² 15 405,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Słoneczne i ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,11 m2, zlokalizowane na Białołęce przy ul. Warzelniczej, w budynku z 2020 r., natomiast zamieszkiwane jest od 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł64 m² 12 344,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w niskim budynku z 2008 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Kameralny budynek (tylko 2 lokale na piętrze), nowoczesna winda. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Gdańsk,pomorskie

479 000 zł30 m² 15 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

| kawalerka | osobna kuchnia | po remoncie | nowa instalacja elektryczna | piwnica | chłopska | Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m2, położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł23 m² 17 826,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Jednopokojowe mieszkanie w kamienicy z windą przy Jagiellońskiej 50, adres: ul. Jagiellońska 50, warszawa - Praga Północ Powierzchnia: 22,62 m Liczba pokoi: 1 Piętro: 4/6 Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

481 626 zł53 m² 9 066,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Osiny,opolskie

479 000 zł41 m² 11 702,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Kameralnym | Balkon | Parking | Boks gospodarczy Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,93 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł69 m² 5 465,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Wyłącznie Z biurem nieruchomosci glam house mają Państwo możliwość nabycia bardzo wygodnego i ustawnego mieszkania usytuowanego na IV piętrze czteropiętrowego bloku z 1992 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łomianki

Łomianki,mazowieckie

665 000 zł69 m² 9 637,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferowany lokal mieszkalny znajduje się na pierwszym piętrze w budynku dwulokalowym posadowionym w kameralnej uliczce w Dziekanowie Leśnym. Lokal posiada oddzielne wejście - oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Olszowa

Rybnik,śląskie

899 000 zł210 m² 4 280,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:456 m²

Tylko w naszym biurze! Szukasz domu w spokojnej lokalizacji, z dobrym dojazdem do centrum? Dobrze skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem Strzelno

Strzelno,kujawsko-pomorskie

420 000 zł289 m² 1 453 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż magazyn - hala z dużą działką w miejscowości Strzelno Klasztorne. Nieruchomość ma powierzchnię działki 3595 m2 o średnich wymiarach 70 m na 50 m. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefa

Toruń,kujawsko-pomorskie

419 000 zł49 m² 8 551 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! mieszkanie 49 M2 rozkładowe!, 2 pokoje! W centrum dzielnicy Chełmińskie przedmieście/bielany!, ul. ŚW. Józefa!. Nowa cena Z 439.000 ZŁ NA 419.900 ZŁ! CENA PODLEGA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Legionowo,mazowieckie

590 000 zł61 m² 9 623,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,31 m z balkonem 5 m i piwnicą 4 m (z oknem), położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z 1991 roku - bez windy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

265 000 zł1 000 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działki budowlane na sprzedaż Bielkówko ok. 1000 m | 269 000 zł (269 zł/m ) Na sprzedaż: 26 działek budowlanych każda o powierzchni ok. 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hozera

Siedlce,mazowieckie

274 000 zł30 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w Siedlcach - oferta wyłącznie w biurze Metrohouse Przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 30 m , zlokalizowaną przy ul. Hozera w Siedlcach.