dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wypoczynkowa

Gdańsk,pomorskie

4 700 000 zł118 m² 39 935,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży unikatowy apartament z tarasem na dachu i widokiem na morze! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł59 m² 21 211,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Idealna propozycja inwestycyjna w Warszawie. W budynku z 1994 roku ( plomba między kamienicami) pięknie zlokalizowanym na ul. Śniadeckich 21 na 7 najwyższym piętrze do sprzedaży lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rożankowskiego

Gdańsk,pomorskie

498 500 zł28 m² 17 790,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiam Państwu uzupełnione informacje dotyczące oferty mieszkania w inwestycji faro od dewelopera robyg w Gdańsku Letnicy. Szczegóły oferty: powierzchnia mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ostrowo

Ostrowo,pomorskie

994 000 zł1 025 m² 970 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Czy marzysz o własnym ośrodku blisko morza? Czy chcesz czerpać jednocześnie przyjemność i zarabiać? Prezentujemy nieruchomość która spełnia te kryteria czyli jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Modła Królewska

Modła Królewska,wielkopolskie

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w Modle Królewskiej, gmina Stare Miasto, powiat koniński. Domy oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

335 000 zł48 m² 6 907,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania - idealne mieszkanie czeka na Ciebie! Powierzchnia i układ 48 m , wysoki parter - wygodny dla rodzin, seniorów i osób ceniących łatwy dostęp. Funkcjonalny układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Kamionka

Kamionka,lubelskie

525 000 zł7 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa 7000 m - możliwość dostosowania powierzchni! Działka o powierzchni 7000 m , przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową z dopuszczeniem usług komercyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana

Grabce-Towarzystwo,mazowieckie

1 036 000 zł5 500 m² 188,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa, atrakcyjna i zabudowana działka z możliwością realizacji inwestycji mieszkaniowej i/lub usługowej w sąsiedztwie Parku Wodnego 'Suntago".Teren położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 880 000 zł215 m² 8 744,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Duży przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 215m2, powierzchni użytkowej 175m2 z 5 pokojami, zlokalizowany na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Bytom,śląskie

195 000 zł78 m² 2 509,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ulicy Powstańców Warszawskich 9. Mieści się ono na drugim piętrze w trzy piętrowej, zabytkowej kamienicy i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

299 000 zł64 m² 4 671,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 64m2 w skład którego wchodzi: - salon - 2 sypialnie - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Fajna okolica, zielone osiedle i spokojni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodzka

Ruda Śląska,śląskie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kawalerka z piwnicą i dostępem do strychu 34,7 m Ruda Śląska Halemba, ul. Grodzka 5 Na sprzedaż ustawne, 1-pokojowe mieszkanie z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

503 000 zł60 m² 8 383,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsk Podlaski,podlaskie

340 000 zł47 m² 7 191,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 47,28m2 znajdujące się w Bielsku Podlaskim w doskonałej lokalizacji bliskie centrum. Lokal jak najbardziej w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

1 430 053 zł85 m² 16 867,80 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatni etap inwestycji. Mieszkania zlokalizowane w pobliżu kluczowych węzłów komunikacyjnych i otoczone rozbudowaną infrastrukturą, to idealne miejsce dla osób ceniących miejski styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

669 000 zł55 m² 12 237,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie | Kraków, ul. Przewóz | 54,67 m | 669 000 zł Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie przy ul. Przewóz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nastolatków

Świętochłowice,śląskie

262 000 zł48 m² 5 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie własnościowe w pełni wyposażone. Do natychmiastowego zamieszkania. 48,22 m2. Drugie piętro. Centrum Świętochłowic - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

879 000 zł256 m² 3 433,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:416 m²

Szukasz komfortowego domu w dobrej cenie? A może poszukujesz nieruchomości inwestycyjnej do remontu i rozbudowy? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje! Przedmiotem sprzedaży jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dzibice

Dzibice,śląskie

164 900 zł70 m² 2 355,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:879 m²

Dom wolnostojący w malowniczej okolicy | Dzibice zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Białystok,podlaskie

760 000 zł66 m² 11 543,10 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 65,84 m , położonego w prestiżowej inwestycji Apartamenty Branickiego, przy ul. Elizy Orzeszkowej 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Lublin,lubelskie

669 000 zł52 m² 12 828,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokojowe mieszkanie w Lublinie przy ulicy Wyścigowej. Świeże pachnące nowością, niezamieszkałe z balkonem. Komfortowe, o wysokim standardzie i nowoczesnym designie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Kazuń Polski,mazowieckie

1 349 000 zł223 m² 6 049,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 679 m²

Aktualizacja: zawarta umowa przedwstępna. Prezentacje i sprzedaż wstrzymane. NA sprzedaż uroczy I ekonomiczny W utrzymaniu dom na dużej działce otulina kampinoskiego parku Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł37 m² 13 568,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy ul. Żelaznej we Wrocławiu (boczna ul. Grabiszyńskiej), w dzielnicy Wrocław-Fabryczna. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł62 m² 6 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 2-pokojowe, doskonała lokalizacja ul. Świentojańska. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze zadbanej kamienicy - wygodny dostęp, bez konieczności pokonywania wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Pruszków,mazowieckie

670 000 zł56 m² 11 945,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56.09m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Pruszkowie. Budynek odnowiony i ocieplony. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Liniewo

Liniewo,pomorskie

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w miejscowosci Liniewo powiat kościerski, badzo malowincza okolica niedaleko od jeziora ok 300 m, zabudowa jednorodzinna kameralna. Dostępne działki: - 65/35 - 1000 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

386 381 zł34 m² 11 232 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

353 535 zł34 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy kawalerkę o powierzchni 33,67 m z balkonem, położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bergamotki

Warszawa,mazowieckie

2 599 000 zł104 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy Bergamotki na Warszawskim Mokotowie. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze w sześciokondygnacyjnym budynku na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

300 000 zł30 m² 10 033,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Karnieszewice,zachodniopomorskie

419 000 zł107 m² 3 904,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Dwa mieszkania oraz działka budowlana w Karnieszewicach za jedyne 419 000 zł! Na sprzedaż wyjątkowy pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł56 m² 7 053,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w ofercie biura Olimp Nieruchomości! Wyjątkowo ładne i funkcjonalne mieszkanie, po remoncie, na osiedlu Fordon. Trzypokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 56 m kw., na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Wojkowice,śląskie

115 000 zł34 m² 3 385,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33,97 m2 na 1 piętrze 1-piętrowego budynku przy ulicy Morcinka w Wojkowicach, składające się z 1 pokoju, widnej i oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

448 040 zł28 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Powierzchnia całkowita mieszkania 28,02 m Piętro 2 Liczba pokoi 1 Ekspozycja zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

325 887 zł36 m² 8 989,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najtańsze mieszkania W rumi - ceny od 8650,00zł/m2! Mieszkania od 299 000 pln! Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? A może mieszkania pod inwestycję, np. najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wysowa-Zdrój,małopolskie

948 000 zł160 m² 5 919,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Nowa niższa cena Przedmiotem sprzedaży jest nowy dom o pow. użytkowej 153,19 m2 z garażem w bryle budynku, posadowiony na działce o pow. 12,7 arów w pięknej, malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gryfa Pomorskiego

Miszewko,pomorskie

425 000 zł2 662 m² 159,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka pod budownictwo jednorodzinne Z wydanymi warunkami zabudowy opis: działka budowlana o powierzchni 2662 m2 położona jest niedaleko ulicy Gryfa Pomorskiego w Miszewku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

350 000 zł52 m² 6 796,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wiśniowa

Lulinek,wielkopolskie

240 000 zł1 323 m² 181,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej okolicy - Twoje wymarzone miejsce na inwestycję! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Dodatkowo oferujemy bezpłatne wsparcie w uzyskaniu kredytu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

580 000 zł59 m² 9 895,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku z lat 60. Budynek zlokalizowany jest w sercu poznańskiego Łazarza, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

450 000 zł65 m² 6 922,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku wtórnego o powierzchni łącznej 65,01 m2 w Oleśnicy przy ul. Wiejskiej. Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem.