dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

457 000 zł25 m² 17 999,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim, z możliwością wykończnia pod klucz, zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Błotnia

Błotnia,pomorskie

87 539 zł3 001 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Łęczycka

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł35 m² 11 971,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Idealna kawalerka dla studenta centrum Wrocławia, 10 min piechotą do centrum! Ulica Łęczycka cicha uliczka między Starym Miastem a Szczepinem Świetna lokalizacja dla studentów wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

610 000 zł28 m² 21 669,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż ciche i z widokiem na Wisłę studio w Rezydencji Rycerskiej. Świetna lokalizacja: blisko Bulwary Wiślane, wawel, stare Miasto, przystanki całodobowych linii autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gralewo

Gralewo,lubuskie

80 000 zł1 089 m² 73,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży 7 działek budowlanych w miejscowości Gralewo - mniejsze w cenie 80.000 zł./1 szt., większe 85.000 zł./1 szt. Marzysz o własnym domu w pięknej okolicy? Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Lutomia Dolna

Lutomia Dolna,dolnośląskie

399 900 zł5 000 m² 79,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wo mbat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki rolnej o powierzchni 5000 m położonej w miejscowości Lutomia Dolna, gmina Świdnica, województwo dolnośląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przypki

Przypki,mazowieckie

695 000 zł89 m² 7 808,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

695 000 zł | sprzedaż | 89 m2 | bliźniak | przypki I gm. Tarczyn wszystkie media miejskie, internet światłowodowy! Przedmiotem sprzedaży jest do typu bliźniak o powierzchni całkowitej 93,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł127 m² 6 212,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Biuro Nieruchomości Rzeszowskie ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej przy ul. Staroniwskiej, zaledwie 4 km od serca miasta! Domy dostępne w dwóch wariantach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rudzica

Rudzica,dolnośląskie

130 000 zł2 400 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opis: polecam działkę budowlaną w miejscowości Rudzica gmina Siekierczyn o powierzchni 2400 m2. Lokalizacja: 12 km od zgorzelca/gorlitz, 12 km Lubań, 15 km granica z Czechami, 35 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Przeczno,kujawsko-pomorskie

196 300 zł3 020 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w biurze magic Nieruchomości : przeczno - gmina łubianka na sprzedaż działka O powierzchni 3020 m2 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaolziańska

Wrocław,dolnośląskie

805 000 zł72 m² 11 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Możliwość 3 pokoi Polecam do sprzedaży unikatowe mieszkanie w dobrze utrzymanym budynku z cegły z 1930 roku przy ulicy Zaolziańskiej. Mieszkanie o powierzchni 71,11m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karsy

Karsy,wielkopolskie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Dom parterowy z dużą działką 6000 m idealne miejsce do zamieszkania lub prowadzenia działalności! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

499 900 zł56 m² 8 910,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

385 767 zł40 m² 9 605,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Główna

Petrykozy,mazowieckie

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1000 mkw w Petrykozach na sprzedaż. Działka powstała z podziału większej działki położonej przy ulicy Głównej w Petrykozach, gmina Żabia Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 743 m²

Na sprzedaż komfortowy i energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 108,50 m2, położony na działce o powierzchni 2743 m2, w gminnej miejscowości Kowale Oleckie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Harfowa

Warszawa,mazowieckie

2 650 000 zł100 m² 26 439,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W kilku słowach: w apartamencie znajduje się przestrzeń zaprojektowaną w taki sposób, aby łączyć funkcjonalność z komfortem. Powierzchnia o wymiarach 100,23 m prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

393 485 zł33 m² 11 781 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Słupska

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł53 m² 6 254,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą, jakich mało na rynku. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Dąbie w Szczecinie. Położenie gwarantuje szybki wyjazd z miasta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krótka

Warchały,warmińsko-mazurskie

3 550 000 zł600 m² 5 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:980 m²

Witam serdecznie oferujemy na sprzedaż nasz pensjonat. W znanej ze swych mazurskich uroków miejscowości Warchały koło Szczytna. Obiekt jest w stanie gościć 56 osób. Dom jest trzypoziomowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Smugi

Smugi,lubelskie

239 000 zł1 475 m² 162,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu interesującą ofertę sprzedaży działki budowlanej umiejscowionej w malowniczym zakątku miejscowości Smugi, w podlubelskiej gminie Jastków. Nieruchomość, która liczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

447 992 zł41 m² 10 876,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Ignacewo

Kostrzyn,wielkopolskie

4 968 000 zł27 600 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż świetnie zlokalizowany grunt w Kostrzynie! Działka o powierzchni 2,76 ha położona przy drodze gminnej - ul. Ignacewo. Dla przedmiotowego terenu co prawda nie obowiązuje miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Rzeszów,podkarpackie

795 000 zł56 m² 14 224,40 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje| 55,89 m2 | ul. Armii Krajowej | Rzeszów Prezentowane trzypokojowe mieszkanie ma powierzchnię 55,89m2. Znajduje się na 11 piętrze w 17-piętrowym budynku, który został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Andaluzja

Piekary Śląskie,śląskie

210 000 zł43 m² 4 898,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,87 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Andaluzja w Piekarach Śląskich. Jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

371 888 zł52 m² 7 099,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkocka

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł64 m² 8 761,76 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

dealne pierwsze mieszkanie dla rodziny lub młodych osób! Muchobór Mały spokojna, zielona dzielnica z doskonałą infrastrukturą Szukasz miejsca, w którym możesz stworzyć ciepły, rodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwaśna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł76 m² 8 596,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Przestronne mieszkanie w klimatycznej kamienicy 75 m Szukasz mieszkania, które łączy klimat starego Wrocławia z nowoczesnymi możliwościami aranżacyjnymi? To 75 m w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

280 000 zł29 m² 9 655,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Czarnów w Kielcach. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m2, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lecha

Kielce,świętokrzyskie

477 000 zł52 m² 9 235,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,65m zlokalizowane w Kielcach os. Czarnów Podstawowe informacje: cena: 477000 zł Rodzaj własności :pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Środa Śląska,dolnośląskie

349 000 zł34 m² 10 127,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Duża kawalerka w kamienicy - bez pcc i prowizji! Środa Śląska | ul. Kościuszki | kawalerka | 34,46 m Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? A może inwestycji kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie z Rzeszowskimi Nieruchomościami! Przedstawiamy dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 120 m2, położone w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Owocowa

Sadków,dolnośląskie

487 000 zł985 m² 494,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Sadkowie zaprojektuj i wybuduj dom razem z nami. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Sadkowie, każda z dostępem do pełnego uzbrojenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tarnowskie Góry,śląskie

118 000 zł30 m² 3 953,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż mieszkanie 29,85 m - idealne do własnej aranżacji wraz z gotowym projekt wykończenia i kosztorysem. Kluczowe informacje: powierzchnia: 29,85 m Piętro: 2. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł41 m² 12 902,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk, osiedle Ujeścisko Vita dewelopera Develia Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o wysokiej funkcjonalności, położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł76 m² 8 596,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kwaśna róg Kruczej mieszkanie z klimatem w zielonej części miasta Słoneczne, ciche i pełne potencjału. Idealne miejsce dla tych, którzy lubią bliskość centrum i spokój za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

939 000 zł138 m² 6 804,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu/mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubomia

Lubomia,śląskie

49 274 zł6 787 m² 7,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne