dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 966 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 966 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Dawidy Bankowe

Dawidy Bankowe,mazowieckie

899 000 zł1 197 m² 751,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę nr 56/18 położoną w Dawidach Bankowych, gmina Raszyn. Powierzchnia: 1.197 m - ustawna i wygodna w zabudowie, działka objęta MPZP - przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wrocławska

Dobrzykowice,dolnośląskie

840 000 zł111 m² 7 567,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

550 000 zł55 m² 9 960,16 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szeptyckiego

Katowice,śląskie

983 100 zł68 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu mieszkania o pow. 67,80 nr 1.1 Inwestycja w najchętniej wybieranej dzielnicy Katowic. Zespół 6 budynków, od 6 do 8 pięter, bezpośrednio przy dolinie Trzech Stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 15 Sierpnia

Kwidzyn,pomorskie

250 000 zł68 m² 3 649,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość podziału na pokoje lub na dwa mieszkania! Idealne na inwestycję! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum miasta Kwidzyn. W najbliższej odległości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł48 m² 13 267 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje/ duży balkon /osobna kuchnia / umeblowane / 2001 / 2 miejsca postojowe / komórka lokatorska / blisko uniwersytetu medycznego Wolne od zaraz. Na sprzedaż ładne, w pełni rozkładowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

699 999 zł55 m² 12 688 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł56 m² 12 407,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,61 m we Wrocławiu, przy ul. Konduktorskiej na osiedlu "mała Toscania" Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wietora

Kraków,małopolskie

980 000 zł48 m² 20 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dla osób finansujących zakup nieruchomości kredytem hipotecznym umowa przedwstępna notarialna gratis! Nowa atrakcyjna cena! Nie czekaj! Zadzwoń, umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

574 346 zł54 m² 10 636 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

oraz podatku pcc 2%! Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni - Chwarzno-Wiczlino. W budynkach znajdują się mieszkania posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, Korfantego

Wrocław,dolnośląskie

4 999 000 zł424 m² 11 792,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Polecam serdecznie! Powierzchnia użytkowa: 423,9 m | Działka: 1218 m Na sprzedaż: unikalna, zabytkowa willa z 1925 roku | Wrocław Krzyki Adres: ul. Wojciecha Korfantego 15, cena: 4 999 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Skrzatusz

Skrzatusz,wielkopolskie

149 000 zł940 m² 158,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Rezerwacja!. NA sprzedaż! Urokliwa zagospodarowana, działka z altaną w skrzatuszu/klęśnik, gm. Szydłowo! Działka płaska, ogrodzona, niezabudowana o pow. 940 m 2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kłosowo,pomorskie

703 000 zł82 m² 8 573,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:974 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'fistaszek 2_1164' z ceną: 493 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Grabno

Grabno,zachodniopomorskie

315 000 zł69 m² 4 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:621 m²

Sprzedam dom letniskowy w miejscowości grabno. Dom jest całoroczny, w stanie surowym zamkniętym, położony na pięknej działce o regularnym kształcie. Działka otoczona świerkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł49 m² 14 877,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam nowoczesne, bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 49 m z balkonem, w bloku wybudowanym przez Profit Development w 2021 roku przy ulicy Kajdasza 46 we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł24 m² 10 067,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Biuro nieruchomości glam house gorąco poleca przytulną kawalerkę usytuowaną na parterze w kamienicy w centrum Bydgoszczy. To przytulne mieszkanie o powierzchni użytkowej 23,84 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

150 000 zł55 m² 2 727,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy o przeznaczeniu handlowo- usługowym- gastronomicznym, położony w centrum. Lokal o powierzchni użytkowej 55m 2 , składa się z sali ok. 40m 2 , biura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 645 zł41 m² 14 524,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 20.07.2025 Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sybiraków

Białystok,podlaskie

455 000 zł36 m² 12 517,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Modernhouse przedstawia mieszkania na sprzedaż znajdujące się na osiedlu Piasta I przy ulicy Sybiraków. Nieruchomość znajduję się w bloku z 2018 roku na 4 piętrze z 5. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pabianice,łódzkie

299 000 zł49 m² 6 152,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Pabianice - Bugaj ul. Piotra Skargi 2 pokoje z duszą, balkonem jak taras i opcją garażu, której nie zignorujesz. Masz dość mieszkań z potencjałem, które w rzeczywistości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

872 641 zł79 m² 11 060,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

- kup bez prowizji! Biuro sprzedaży dewelopera - nie pobieramy prowizji od klienta! Pomagamy bezpłatnie w w finansowaniu! - odbiór do końca roku! wysoki standard części wspólnych! - Wygodne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

210 000 zł42 m² 4 964,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Zapraszamy Państwa na prezentacje 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie I piętra w Kamienicy zlokalizowanej przy ul. Śląskiej na Zawarciu w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Banino,pomorskie

849 000 zł90 m² 9 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Idealny dom Z ogrodem dla rodziny W centrum banina! lokalizacja: dom zlokalizowany jest w sercu Banina. W "zasięgu ręki" dostępne jest pełne zaplecze handlowo-usługowe tj: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gocławska

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł55 m² 18 248,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

To nie jest przypadek. To znak. Trafiłeś na mieszkanie, które daje Ci więcej niż tylko przestrzeń do życia. Ono daje Ci wybór, wygodę, bezpieczeństwo i lokalizację, która za moment będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł38 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 9. piętrze w 10-piętrowym budynku z lat 70. przy ul. Rembielińskiej (warszawa, bródno). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

175 000 zł31 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieroszów Mieroszów Mieroszów Mieroszów Świeżo po remoncie poleca się do sprzedaży! Nieruchomość posadowiona w Mieroszowie idealnie nadająca się pod wynajem -. Składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jackowskiego

Poznań,wielkopolskie

1 250 000 zł66 m² 18 939,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament o wymiarach 66 m2 zlokalizowany na Jeżycach przy ul. Jackowskiego inwestycja Modena. Mieszkanie (66 m2) znajduję się na 3 piętrze i składa się z: dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

440 486 zł65 m² 6 817,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł57 m² 25 789,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 57m2 - 3 pokoje z aneksem kuchennym, położone na parterze kameralnego budynku z windą - w prestiżowej częśći Starego Anina, w otoczeniu zabudowy willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

1 106 000 zł77 m² 14 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wykończone Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł2 000 m² 264,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Bardzo ładna duża działka w dobrej lokalizacji w Niemczu o powierzchni 2000m2 położona w dobrej lokalizacji ok 2,5 km do kpkiw Myślęcinek Działka objęta mpzp Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Graniczna Wieś

Graniczna Wieś,pomorskie

129 500 zł3 007 m² 43,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Ettrick Investment sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kombatantów

Wałbrzych,dolnośląskie

349 000 zł88 m² 3 965,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania 3 pokojowego w zielonej okolicy z dostępem do własnego garażu? Mam w swojej ofercie mieszkanie które może cię zainteresować. Nie zwlekaj i dzwoń! Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Słona,małopolskie

79 000 zł2 200 m² 35,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane pośrodku lasu Działka na sprzedaż Słona Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działek budowlanych, położonych w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rusiec

Rusiec,mazowieckie

2 590 000 zł369 m² 7 018,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o charakterze rezydencjonalnym położonego na dużej działce 2000m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

863 000 zł29 m² 29 605,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka z balkonem na Mokotowie - odbiór we wrześniu, bez pcc i prowizji Powierzchnia mieszkania: 29,15 m Balkon: 6,33 m Cena mieszkania: 863 000 zł Cena za m : 29 605.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Jawiszowice,małopolskie

74 000 zł513 m² 144,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Brzeszcze, ul. Jaśminowa | 513 m Lokalizacja: brzeszcze - Jawiszowice, ul. Jaśminowa Powierzchnia: ok. 513 m Numer działki: 781/46 Obręb: brzeszcze-Jawiszowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

960 000 zł128 m² 7 506,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

457 000 zł25 m² 17 999,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim, z możliwością wykończnia pod klucz, zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Błotnia

Błotnia,pomorskie

87 539 zł3 001 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Łęczycka

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł35 m² 11 971,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Idealna kawalerka dla studenta centrum Wrocławia, 10 min piechotą do centrum! Ulica Łęczycka cicha uliczka między Starym Miastem a Szczepinem Świetna lokalizacja dla studentów wszystkich.