dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

395 000 zł35 m² 11 234,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 35,16 m , zlokalizowane na parterze kameralnego bloku przy ul. Leśnej w Jabłonnie (powiat legionowski). Mieszkanie dwustronne, umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Londyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

453 500 zł47 m² 9 657,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim III piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Europejskim w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

716 375 zł74 m² 9 644,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nockowa,podkarpackie

729 000 zł188 m² 3 877,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Na Miarę Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom w stanie deweloperskim bez elewacji na 15 arowej działce zlokalizowany w miejscowości Nockowa, który jest gotowy do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Frydrychowice

Frydrychowice,małopolskie

170 000 zł1 498 m² 113,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w Frydrychowicach o powierzchni 14.98ar. Działka ma szerokość 26m. Dojazd do posesji drogą asfaltową. W planie zagospodarowania oznaczona symbolem mn -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Puszczyka

Zgorzała,mazowieckie

1 420 000 zł133 m² 10 676,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Mamy do sprzedaży wspaniały, rodzinny dom w zabudowie bliźniaczej. Dom znajduje się w miejscowości Zgorzała na ul. Puszczyka. Osiedle zamknięte bramą. Jest bardzo bezpieczne dla dzieci. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Harcerska

Wrocław,dolnośląskie

1 550 000 zł96 m² 16 145,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na zielonym Oporowie idealny do własnej aranżacji z dużym ogrodem. Na sprzedaż dom typu "bliźniak" położony w sercu starego, klimatycznego Oporowa jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 099 000 zł159 m² 6 911,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Nowoczesne domy O pow. 143 M2 na osiedlu zamkniętym W wysokim standardzie, posiadają wiele zalet z których najważniejsze to : - architektura - nowoczesna bryła z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysłowice

Mysłowice,śląskie

749 000 zł159 m² 4 721,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 117 m2, usytuowany na działce o powierzchni około 350 m2. Mysłowice Wesoła. Stan deweloperski - idealna baza do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

423 703 zł37 m² 11 396 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gersona

Wrocław,dolnośląskie

459 900 zł36 m² 12 775 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Уютная 2-комнатная квартира на зелёном бискупине Sprzedam przytulne 2-pokojowe mieszkanie na zielonym biskupinie - z loggią i piwnicą - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

200 000 zł44 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Ząbkowice. Spokojna okolica z bliskością do terenów zielonych i rekreacyjnych. Tutaj znajdziesz spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

641 099 zł65 m² 9 798,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

670 000 zł71 m² 9 375,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Jasne, rozkładowe pokoje w nowszym budownictwie na Ponikwodzie. Świetne miejsze do zamieszkania dla rodziny. Dwa balkony. Miejsca postojowe za szlabanem tylko dla mieszkańców bloku. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

380 142 zł39 m² 9 759,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kochana

Porąbka,śląskie

550 000 zł38 m² 14 596,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament inwestycyjny w sercu gór - Porąbka Kozubnik Na sprzedaż stylowy apartament o powierzchni 37,68 m , położony na 8. piętrze nowoczesnego budynku w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

585 000 zł45 m² 13 116,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Мы также говорим на русском! vibehome ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 44,6 m2, 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Rusznikarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

662 424 zł79 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słomin

Słomin,mazowieckie

840 000 zł102 m² 8 249,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowe Słomin to urokliwa, niewielka miejscowość położona w sąsiedztwie Lesznowoli, która zyskuje na popularności wśród osób pragnących zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrówka

Dąbrówka,mazowieckie

140 000 zł816 m² 171,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 816 m2 w gminie Dąbrówka, wymiar: 20 X 44 Media: prąd, wodą miejska, gaz miejski (w ulicy ), okolica bardzo cicha i spokojna, w sąsiedztwie zabudowa całoroczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł53 m² 14 601,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Rezerwacja Są mieszkania, które po prostu dają więcej więcej światła, więcej spokoju, więcej możliwości. To jedno z nich. Idealne dla tych, którzy cenią jakość codzienności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starych Dębów

Sulejówek,mazowieckie

1 650 000 zł184 m² 8 973,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

***rezerwacja*** Szukasz miejsca, w którym wypoczniesz i zregenerujesz siły, ale nie chcesz tracić czasu na długie dojazdy do pracy? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Inżynierska

Milanówek,mazowieckie

610 000 zł44 m² 13 994 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam, mam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,59 m2 (2. piętro) zlokalizowane w Milanówku przy ulicy Inżynierskiej w kameralnym bloku z 2016 roku (bez windy). Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

542 190 zł51 m² 10 569 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

598 586 zł58 m² 10 248 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 250 000 zł77 m² 16 248,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania z gotowym projektem aranżacji wnętrz! Lokal ten znajduje się na 2 piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Słupia

Pomieczyno,pomorskie

385 000 zł2 010 m² 191,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na obrzeżach malowniczej wsi rozciąga się urokliwa działka, której niepowtarzalnym atutem jest zachwycający widok na rozległe łąki oraz gęste lasy malujące się na horyzoncie. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

727 844 zł78 m² 9 317 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

368 647 zł53 m² 7 012,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

434 547 zł37 m² 11 622 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

515 000 zł60 m² 8 590,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego, bez piecyka gazowego, umeblowane, wyposażone! gotowe do wprowadzenia Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 500 000 zł314 m² 7 861,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:491 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na osiedlu Biskupin, pomiędzy dwoma parkami. Oferta skierowana przede wszystkim do osób, które szukają nieruchomości w tej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Wierzchowisko,śląskie

775 000 zł160 m² 4 770,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia osiedle domów o zabudowie bliźniaczej położonych przy ulicy Długiej 161 w miejscowości Wierzchowisko. Park Wierzchowisko to kompleks 28 lokali,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł39 m² 16 641 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wrocław,dolnośląskie

752 970 zł131 m² 5 731,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:61 m²

Gotowy za 3 miesiące dom w Miękini - z ogrodem, garażem i balkonem Jestem dostępny nawet do 21:00 - zadzwoń, chętnie pomogę Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rafałówka

Rafałówka,podlaskie

790 000 zł1 020 m² 774,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Rafałowce! Jeśli szukasz ciszy, spokoju i przestrzeni, a jednocześnie chcesz być blisko miasta ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: rafałówka, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

477 000 zł66 m² 7 181,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta skierowana dla osób szukających mieszkania w kameralnym kompleksie z oryginalnym designem i nowoczesną architekturą. Osiedle zlokalizowane przy ul Św. Rocha 159a w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 269 266 zł68 m² 18 801,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 23.07.2025 Apartament na ostatnim najwyższym piętrze! Apartament o największej pow. 67,5m2 położony na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

499 000 zł64 m² 7 850,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - parter, balkon, spokojna okolica Na sprzedaż przestronne i ciche mieszkanie o powierzchni 63,56 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

679 000 zł94 m² 7 238,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:608 m²

Rezerwacja Dom jednorodzinny z garażem - Oborniki Na sprzedaż, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 93,8 m2, położony w Obornikach. Nieruchomość znajduje się na zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Sopot,pomorskie

420 000 zł27 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Kompaktowe,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij