dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Obwodowa

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 999 999 zł4 200 m² 476,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w Giżycku przy ul. Obwodowej - topowa lokalizacja, gwarancja zysku! Oferta dotyczy sprzedaży prawa użytkowania wieczystego. Giżycko, nie przypadkowo nazywane jest Stolicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wodna

Kostkowo,pomorskie

199 900 zł42 m² 4 759,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny w Kostkowie gm.Gniewino przy ul. Wodnej, usytuowany na drugiej kondygnacji, trzy kondygnacyjnego budynku o powierzchni 42,19m2 plus pomieszczenia przynależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczudły

Szczudły,warmińsko-mazurskie

520 000 zł135 m² 3 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 035 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości w miejscowości Szczudły, położonej zaledwie 10 km od Ełku nad jeziorem, w malowniczej gminie Kalinowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Olecko,warmińsko-mazurskie

750 000 zł133 m² 5 621,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnych energooszczędnych domów w zabudowie szeregowej w Olecku przy ulicy Łąkowej w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Lega oraz terenów wypoczynkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętosława

Dębica,podkarpackie

749 000 zł144 m² 5 201,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:992 m²

-kupujący N I E płaci prowizji- nieruchomość jest absolutnie wyjątkowa pod wieloma względami, stąd mam nadzieję, że opis nieruchomości odda jej liczne walory Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł27 m² 14 531,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej, kompaktowej nieruchomości znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych dzielnic Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Ułańska

Kobierne,mazowieckie

475 200 zł4 800 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka rolna z możliwością zabudowy zarówno jednorodzinnej jak i inwestycyjnej w miejscowości Kobierne gm. Dębe Wielkie pod Mińskiem Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

799 000 zł3 096 m² 258,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w Dobrej o powierzchni 3096 m 2. Przepiękna i spokojna okolica z szybkim dojazdem zarówno do Szczecina, jak i do Polic. Budowa nowego węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akacjowa

Gdańsk,pomorskie

892 343 zł68 m² 13 175 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa okazja! Mieszkanie 67m , 4 pokoje - Gdańsk, od dewelopera - bez prowizji. Czy marzysz o przestronnym mieszkaniu w świetnej lokalizacji, gotowym do zamieszkania od ręki? Mamy coś dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

599 000 zł100 m² 5 989,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wrocław, wilczyce, okolice ul. Dworskiej. Nowa inwestycja, mieszkania z ogródkiem 130m2 i miejscem postojowym w zabudowie bliźniaczej, blisko terenów zielonych. W standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

524 149 zł50 m² 10 414,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zofiówka

Zofiówka,lubelskie

164 000 zł1 071 m² 153,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlano-usługowe w Zofiówce. Na sprzedaż oferujemy działki: 1. Działka o powierzchni : 1071m2 - 164 000 zł - szerokość 20m, długość 54m. 2. Działka o powierzchni : 1071m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Zapraszam do zapoznania się z niezwykłą ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w malowniczym Śródmieściu. Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 68 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

899 900 zł74 m² 12 160,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane na Szwederowie - tylko kilka minut spacerem od Starego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Mielniki

Mielniki,podlaskie

293 000 zł48 985 m² 5,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam las - 4,90 ha, mielnik, powiat Siemiatycze Na sprzedaż trzy działki leśne o łącznej powierzchni 4,90 ha, położone w malowniczej miejscowości Mielnik, powiat Siemiatycze. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nieszawa

Nieszawa,kujawsko-pomorskie

149 000 zł180 m² 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:781 m²

Na sprzedaż stylowy dom z połowy XIX wieku. Budynek położony przy ulicy 3 maja, jednej z najbardziej klimatycznych uliczek miasta w sąsiedztwie budynków mieszkalnych oraz Klasztoru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Borek

Borek,małopolskie

151 080 zł1 328 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna wysoka działka budowlana w Borku gmina Rzezawa. Bezpośrednio przy drodze asfaltowej z mediami o powierzchni 1327m2. Okolica: szkoła, kościół, sklep spożywczy, piekarnia Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

509 953 zł51 m² 9 952,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leszno

Leszno,wielkopolskie

489 000 zł50 m² 9 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam dom w atrakcyjnym, spokojnym miejscu w Boszkowie, starkowo-Zatoka. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej, zadbanej 300m2 działce, 50m do linii brzegowej Jeziora Dominickiego. Dom 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Bielsko-Biała,śląskie

658 000 zł99 m² 6 646,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Jeśli marzysz o mieszkaniu w sercu Bielska-Białej, to oferta dla Ciebie. Zapraszam Cię do środka - zobacz film. Oferujemy Państwu piękne, wygodne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

478 364 zł53 m² 9 106,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ślesin

Ślesin,wielkopolskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane o pow. 10 ar. położone w Różopolu gm. Ślesin, z bezpośrednim dojazdem do nieruchomości drogą o nawierzchni gruntowej (służebność przejazdu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pruszczańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 095 000 zł152 m² 7 203,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:304 m²

Sprzedam wybudowany w 2024 roku dom typu bliźniak, piętrowy, na górze: 4 przestronne pokoje pralnia z garderobą, łazienka, na dole: salon z aneksem kuchennym, łazienka, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

699 000 zł64 m² 10 935,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, narożnego mieszkania na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ulicy Kryształowej 6 w Lublinie. To doskonała propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

135 000 zł24 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż kawalerkę w Centrum Włocławka, województwo kujawsko-pomorskie. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

637 794 zł39 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

599 000 zł98 m² 6 112,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Łodzi! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 95,23 m położone w sercu miasta, przy ul. Jaracza. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Kraków,małopolskie

582 000 zł37 m² 15 815,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 35,64 m ul. Widok, kraków - blisko Wisły, idealne na inwestycję! opis nieruchomości: na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,64 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

645 841 zł65 m² 9 875,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

630 500 zł35 m² 18 149,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł959 m² 782,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży piękna działka budowlana w centrum Grodziska Mazowieckiego Atrakcyjna lokalizacja, pod kątem dostępności wszystkich udogodnień miejskich; powierzchnia terenu 959 m2, prostokąt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł64 m² 9 330,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 64,2 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego, przy ul. Tadeusza Bairda. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

564 747 zł51 m² 10 998 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

644 160 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu loft 1 pokojowe o pow. 39,04m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

118 000 zł61 m² 1 922,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane W świeciu. W skład mieszkania wchodzi: -pokój -pokój -kuchnia -łazienka -wc Stan mieszkania do remontu. Pełna własność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Buk

Buk,zachodniopomorskie

286 000 zł1 100 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki gruntu o różnych powierzchniach od ok. 1050m2 do ponad 2000m2. Dojazd do działek drogą asfaltową. Na terenie obowiązuje mpzp. Powierzchnia zabudowy max 50%, 1 kondygnacja,25%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

684 000 zł41 m² 16 682,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 400 000 zł120 m² 28 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:279 m²

Wyjątkowy segment na Starych Bielanach połączenie historii i nowoczesności. Przedstawiamy unikalną ofertę sprzedaży środkowego segmentu z 1928 roku, po pełnej modernizacji, zachowującej.