dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomżyńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

684 985 zł63 m² 10 944 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Makler Nieruchomości poleca: inwestycja na ul. Łomżyńskiej to nowoczesny, wolnostojący budynek, który składa się z lokalu usługowego oraz 10 komfortowych mieszkań o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

440 737 zł40 m² 10 914,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Dobrzyca

Dobrzyca,zachodniopomorskie

74 000 zł1 000 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj! Wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Z przyjemnością prezentujemy działki budowlane w miejscowości Dobrzyca (gmina Będzino), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przystankowa

Ślęza,dolnośląskie

1 099 000 zł130 m² 8 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Domy zlokalizowane na ulicy Przystankowej w miejscowości Ślęza. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to skrajny szereg, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

300 000 zł805 m² 372,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 805 m2, położone w dzielnicy Gdańsk- orunia/lipce, niedaleko Obwodnicy Południowej, około 100 m od torów kolejowych. Cena 300 tys. zł + Vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kątki

Kątki,dolnośląskie

202 280 zł1 556 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry Na sprzedaż dwie działki, razem lub osobno: 18/5 - 15.56 ara 18/4 - 15.07 ara razem lub osobno W miejscowości Kątki położonej 8km od Świdnicy. Z działki widać Ślężę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Wrocław,dolnośląskie

1 198 000 zł85 m² 14 094,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny Mieszkanie o powierzchni 84,84m2 - pełna własność, składające się z 5 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, wc, balkonu, znajdujące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Łagiewniki

Łagiewniki,lubelskie

15 000 zł1 118 m² 13,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-leśna z potencjałem inwestycyjnym - Łagiewniki, gmina Niemce Na sprzedaż działka o powierzchni 1118 m położona w malowniczej miejscowości Łagiewniki, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Lubin

Lubin,dolnośląskie

298 000 zł27 m² 10 887,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kawalerka przy ul. Kwiatowej, z balkonem oraz miejscem postojowym bezczynszowa Mieszkanie o powierzchni 27,37m , położone na I piętrze w nowym budynku z windą. Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

405 352 zł55 m² 7 387,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł49 m² 13 061,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2/3 Pokoje + oddzielna kuchnia | 49 m2 | Inwestycja | Wynajem | Z Windą | Park Znicza | Zielona Okolica | 15 min do Centrum | 2 min od przystanku autobusowego Łukowska | ch Promenada | Galeria Szembeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ropica Górna

Ropica Górna,małopolskie

406 000 zł65 m² 6 236,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,1 m położone na 1 piętrze w bloku wielorodzinnym w Ropicy Górnej. Nieruchomość składa się następujących pomieszczeń: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

520 000 zł67 m² 7 761,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Na sprzedaż: funkcjonalny dom parterowy 67 m 3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym Wysoki standard Przedstawiamy Państwu komfortowy, wolnostojący dom parterowy o powierzchni 67 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

520 000 zł67 m² 7 761,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sadowa

Tarnów,małopolskie

599 999 zł108 m² 5 546,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

Positive House Development prezentuje ostatni wolny dom Już dziś zadzwoń i umów się na prezentację to ostatni wolny dom w tej inwestycji i w tak atrakcyjnej cenie! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Parwółki

Parwółki,warmińsko-mazurskie

2 500 000 zł28 000 m² 89,29 zł/m²

 

 

 

Kraków,małopolskie

445 000 zł26 m² 16 792,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie w budowanej inwestycji przy ul. Federowicza/ Bunscha w dzielnicy ruczaj Mieszkanie 26,5m2 w cenie 445 000 zł Usytuowanie: parterze w 3 piętrowym bloku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

309 483 zł30 m² 10 241 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pola

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł35 m² 11 433 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne mieszkanie - świetna lokalizacja, 2 minuty od Politechniki! Biuro nieruchomości dk Brokers prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Wincentego Pola 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł38 m² 8 366,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na 1 piętrze kamienicy w samym sercu miasta! Renomowana kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

1 069 000 zł128 m² 8 351,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkanie w kameralnej inwestycji na granicy Krakowa i Zielonek - zakup bez prowizji i pcc. Inwestycja: 6 budynków 2 lokalowych - 12 mieszkań, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podole

Podole,podkarpackie

739 000 zł116 m² 6 371 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowoczesny dom parterowy w Podolu na sprzedaż (gm. Przecław | powiat mielecki). Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w sąsiedztwie lasu: oto parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł46 m² 12 804,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

780 000 zł60 m² 12 997,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Kielc, kameralny apartamentowiec 250m od urzędu wojewódzkiego. Bezpośrednio przy ścieżce rowerowej wzdłuż doliny silnicy. Wszystkie okna skierowane na park, cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Skoczów,śląskie

380 000 zł64 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Okazja! Jedyne takie mieszkanie w Skoczowie w super cenie 5.900 za 1 m2 - 64 m2 - 3 pokoje - 2 balkony Polecam do sprzedaży przestronne mieszkanie na 2 piętrze w dwu piętrowym bloku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

379 467 zł42 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem w świetnej lokalizacji, położone na parterze nowoczesnego budynku z windą. Przestronny salon z aneksem kuchennym, mieszkanie narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karwin

Karwin,lubuskie

2 600 000 zł200 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:27 000 m²

Dom marzeń na skraju lasu Karwin 2,7 ha prywatności, stawy, technologia i natura w idealnej harmonii Czy marzyłeś kiedyś o miejscu, które daje Ci przestrzeń, spokój, kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

219 900 zł34 m² 6 467,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem i komórką lokatorską 5. piętro z windą ul. Kosmonautów Polskich Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34 m , położona na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolnica

Poznań,wielkopolskie

514 000 zł49 m² 10 532,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Kontakt: tel. Szanowni Państwo, zapraszam dzisiaj do Centrum Poznania, niechaj naszym punktem odniesienia będzie Plac Wielkopolski, miejsce od lat tętniące życiem i znane poznaniakom głównie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł28 m² 13 698,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyłączność - nie szukaj dalej! standard deweloperski Wrocław, ul. Balonowa Stan deweloperski - do wykończenia wg własnego pomysłu budynek z 2024r.1 piętrowinda IDEALNE POD WYNAJEM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żniwna

Kutno,łódzkie

1 049 000 zł188 m² 5 594,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Nowoczesny Dom Parterowy w Kutnie. Brak kosztów związanych z prowizją. Prezentujemy nowoczesny dom parterowy o powierzchni 187,53 m, zlokalizowany przy ul. Demarczyk 4 w Kutnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zwoleń

Zwoleń,mazowieckie

580 000 zł115 m² 5 043,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4 pokoje/ 120 mkw Z loggią- nowe, 2-poziomowe mieszkanie W segmencie, w centrum miasta. Piętro 75 mkw: pokój dzienny z aneksem kuchennym z wyjściem na loggię, 2 sypialnie: 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

725 875 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Barlinek

Barlinek,zachodniopomorskie

2 650 000 zł1 347 m² 1 967,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz idealnego miejsca na inwestycję,ta oferta jest dla Ciebie! Ofertą sprzedaży jest grunt inwestycyjny z linią brzegową o powierzchni 1347 m2 położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gryfa Pomorskiego

Miszewko,pomorskie

415 000 zł2 568 m² 161,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka pod budownictwo jednorodzinne Z wydanymi warunkami zabudowy opis: działka budowlana o powierzchni 2568 m2 położona jest niedaleko ulicy Gryfa Pomorskiego w Miszewku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stara Bystrzyca

Stara Bystrzyca,dolnośląskie

110 000 zł1 600 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu działkę w świetnej lokalizacji w Starej Bystrzycy. Stara Bystrzyca to wieś położona w pięknych górskich okolicach u stóp samych Gór Bystrzyckich. Budując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł112 m² 5 074,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej. Kameralna inwestycja o nowoczesnej bryle znajduje się na prestiżowym osiedlu Słocina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Basztowa

Frombork,warmińsko-mazurskie

570 000 zł1 538 m² 370,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie u Nas! Cena do negocjacji! Działka inwestycyjna, idealna na budowę budynku(budynków) mieszkalnych z usługami w parterze. 4 graniczące ze sobą działki w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Maruny

Maruny,warmińsko-mazurskie

80 000 zł1 038 m² 77,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki o powierzchni 1038 m2z decyzją o warunkach zabudowy, położone w Marunach (gm. Barczewo), 19 kilometrów od Olsztyna. Działki, jakich niewiele pozostało na Warmii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

566 658 zł65 m² 8 681,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł39 m² 15 673,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne, odświeżone 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym.