dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Motycz

Motycz,lubelskie

168 000 zł3 017 m² 55,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność oferować Państwu wyjątkową działkę, położoną w malowniczej miejscowości Motycz, w gminie Konopnica. Nieruchomość o powierzchni 3017 m2 oferuje niezwykłą okazję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojciechy

Wojciechy,warmińsko-mazurskie

139 000 zł307 m² 452,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 882 m²

Szukasz miejsca z duszą, które możesz urządzić od podstaw według własnego pomysłu? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, wiejską ciszę i potencjał do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

450 000 zł3 999 m² 112,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja dla inwestora! grunt bezpośrednio przy wojewódzkiej drodze nr 151 W miejscowości kłodawa! Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 3999 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

299 000 zł37 m² 8 147,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie z piękną panoramą za oknem! Prezentujemy Państwu mieszkanie w jednej z atrakcyjniejszych dzielnic Gliwic - czyli na Sikorniku. Mieszkanie mieści się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

450 000 zł75 m² 6 032 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Świebodzic Idealne rozwiązanie dla dużej rodziny Powierzchnia użytkowa mieszkania to 74,6 m, a w skład niej wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

285 000 zł52 m² 5 435,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,43 m2 zlokalizowane w Zabrzu nieopodal Politechniki Śląskiej. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze trzypiętrowego budynku składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

1 249 000 zł57 m² 21 923,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje na zabłociu! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Pana Tadeusza, dzielnica Zabłocie. Dzielnica ta posiada mnóstwo punktów usługowo-handlowych: sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

841 227 zł52 m² 16 283,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w centralnej części Krakowa, lokalizacja Stare Podgórze. Zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Rupniów,małopolskie

295 000 zł1 200 m² 245,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę z widokiem na góry o powierzchni 1200 m2! Dodatkowo działka posiada aktualną decyzje o warunkach zabudowy, projekt budowlany oraz aktualne pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

1 870 000 zł83 m² 22 530,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: apartament znajduje się w nowoczesnym budynku przy ul. Poznańskiej, w sąsiedztwie ulicy Wrocławskiej, niedaleko Nowego Kleparza. Wysoki standard budynku dzięki pełnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 590 000 zł256 m² 6 210,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Na sprzedaż dom na Klecinie. Duży rodzinny dom, każdy poziom rozkładowy, z balkonem lub tarasem. Układ domu: parter: przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zawieprzyce

Zawieprzyce,lubelskie

213 000 zł2 391 m² 89,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 2391 m w Zawieprzycach - otoczenie lasów, duży potencjał zabudowy Prezentujemy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 2391 m , położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł98 m² 9 581,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pelargonii

Czapielsk,pomorskie

629 000 zł3 026 m² 207,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

To na tej działce możesz w przyszłości wybudować swój dom. A może jesteś inwestorem i interesuje Cię zabudowa bliźniaczych domów? Działka, którą prezentuję jest na tyle duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

369 999 zł67 m² 5 489,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Kopernik, ul. Kosmonautów Polskich, mieszkanie, 3 pok z balkonem, 67,40m 2 , sprzedaż 369 999zł Jeśli szukasz 3 pokojowego mieszkania, ciekawie zaaranżowanego z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tomickiego

Kraków,małopolskie

524 000 zł29 m² 17 945,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam do zakupu niezamieszkałą, dostępną od ręki kawalerkę położoną w nowoczesnym bloku przy ul. Tomickiego, dzielnica Czyżyny. Ze względu na nowość samego budynku- lokal nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołowice

Wołowice,małopolskie

1 650 000 zł128 m² 12 890,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący, parterowy dom z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony wykonany z materiałów wysokiej jakości. Budynek nowy z maja 2024 r. Dom usytuowany na płaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kryniczno,dolnośląskie

839 000 zł111 m² 7 558,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż - Lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym dwulokalowym Kryniczno, ul. Spacerowa | Powierzchnia: 111,00 m | Cena: 839 000 pln Termin oddania: IV kwartał 2025 | Działka: 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bochnia,małopolskie

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - bochnia, os. Windakiewicza - ok. 45 m Biuro Nieruchomości Concept ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Windakiewicza, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł82 m² 8 499,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! kamienica przechodzi remont jeszcze w tym roku! Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 84,26 składające się z 3 pokoi, łazienki, kuchni z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

349 000 zł38 m² 9 306,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy do kupienia mieszkanie 2 pokojowe, które jest zlokalizowane w dzielnicy Dambonia. Lokal o powierzchni 37,5 m2, usytuowane jest na 1 piętrze, w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł62 m² 9 697,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu świetną ofertę w biurze Evesta! Mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepszych lokalizacji we Wrocławiu - przy ulicy Grabiszyńskiej 49. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Bychawska

Niedrzwica Duża,lubelskie

189 000 zł1 200 m² 157,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie nieruchomość usługowo-mieszkalną , ulokowaną w świetnej lokalizacji, tuż przy planowanej trasie ekspresowej S19, ukończonej na odcinku prowadzącym do działki od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łężyńska

Konin,wielkopolskie

1 200 000 zł190 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupokoleniowy dom położony w malowniczej okolicy nad jeziorem, zaledwie kilka minut od centrum Konina. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 190 m (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Manufaktura Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż M4 położone w dzielnicy Północ. Powierzchnia nieruchomości to 60 m2, na którą się składa przestronny salon, dwie ustawne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miła

Siedlec,dolnośląskie

1 039 900 zł160 m² 6 499,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w sanie surowym zamkniętym położony w Siedlcu Trzebnickim, zaledwie kilka kilometrów od Trzebnicy. Nieruchomość zachwyca wyjątkową okolicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Poznań,wielkopolskie

847 000 zł77 m² 10 964,40 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 77,25 m , położone w znakomitej lokalizacji idealne dla rodziny, pary lub każdego, kto szuka wygodnego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

659 000 zł44 m² 14 815,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: kraków, ul. Agatowa (złocień, bieżanów-Prokocim) spokojne, zielone osiedle z pełną infrastrukturą. W pobliżu sklepy (biedronka, stokrotka, rossmann, pepco), szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

429 000 zł40 m² 10 600,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania! Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze, położonym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł84 m² 8 452,38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 84,11 m na 2 piętrze 7 piętrowej plomby z windą z 1994 roku na Przedmieściu Oławskim. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Poziomkowe

Suchy Las,wielkopolskie

760 000 zł82 m² 9 268,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

989 000 zł64 m² 15 501,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu pięknie wykończone, trzy pokojowe mieszkanie w Świnoujściu. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Markiewicza w budynku z 2020 roku. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jacewska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

195 000 zł32 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow.32m2 zlokalizowane w Inowrocławiu przy ulicy Jacewskiej na osiedlu Toruńskim w cenie 195tys.zł. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krawiecka

Gdynia,pomorskie

526 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po remoncie z widokiem na port, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie po generalnym remoncie, położone w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prądocin

Prądocin,lubuskie

939 000 zł177 m² 5 305,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną dom wolnostojący W prądocinie. Powierzchnia działki 1110 mkw.! LOKALIZACJA: Prądocin- wieś położona w województwie lubuskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łęczna

Łęczna,lubelskie

325 000 zł49 m² 6 646,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,9m2 w Łęcznej- osiedle Bobrowniki. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku z 1990 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakątek

Pruszcz Gdański,pomorskie

579 000 zł54 m² 10 802,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja 3-pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem - gotowe do zamieszkania, zlokalizowane na spokojnym osiedlu w Juszkowie, przy granicy z Pruszczem Gdańskim. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Międzybrodzie Bialskie,śląskie

400 000 zł1 770 m² 225,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż działka o powierzchni 1770 m2 w Międzybrodziu Bialskim przy ul. Polnej, gmina Czernichów, woj. Śląskie. Działka jest lekko nachylona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

99 900 zł836 m² 119,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona i zgodna z nowymi (od 2026) przepisami budowlanymi, z planem zagospodarowania przestrzennego. Wszystkie media przy działce. Nowo powstające osiedle domków na wjeździe do Pozezdrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lednica Górna

Lednica Górna,małopolskie

3 500 000 zł450 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:22 000 m²

Biuro Metrohouse Kurdwanów prezentuje Wille w Lednicy Górnej tuż obok Wieliczki Nasza oferta to doskonały wybór dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca do zamieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł30 m² 14 633,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.