dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł24 m² 20 705,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Po generalnym remoncie na Żoliborzu. 1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1976 roku zlokalizowane w Żoliborzu przy ul. Władysława Broniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Kraków,małopolskie

965 000 zł71 m² 13 591,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe rozkładowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m, w tym piwnica o powierzchni 6m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji. Cena zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

399 400 zł47 m² 8 497,87 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie na Teofilowie. Opiekun oferty: tel: contact me should you need more information in English. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

1 080 540 zł135 m² 8 004 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 373 m²

Atuty: bliskość natury - w otoczeniu lasów, nad Kanałem Elbląskim Doskonała komunikacja z dogodnym dojazdem z Gdańska i Warszawy Nowoczesna architektura i skandynawski design,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Katowice,śląskie

900 000 zł56 m² 16 192,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości To House oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,58 m , położone przy ulicy Pułaskiego 40b w Katowicach (inwestycja Park Przy Stawach), z w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

175 000 zł31 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieroszów Mieroszów Mieroszów Mieroszów Świeżo po remoncie poleca się do sprzedaży! Nieruchomość posadowiona w Mieroszowie idealnie nadająca się pod wynajem -. Składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 690 000 zł151 m² 11 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Gdyni, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

549 000 zł57 m² 9 584,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania na osiedlu Europejskim! lokalizacja: osiedle Europejskie położone jest w zachodniej części miasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Warszawa,mazowieckie

1 899 000 zł96 m² 19 781,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż piękne mieszkanie położone w sercu Starej Ochoty - jednej z najbardziej pożądanych i urokliwych dzielnic Warszawy. Lokal znajduje się przy ul. Kaliskiej 17,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strożyska

Strożyska,świętokrzyskie

499 900 zł50 m² 9 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta sprzedaży - Niesamowity Dom typu Stodoła w pięknej i cichej okolicy Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych domów typu Stodoła, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

371 871 zł52 m² 7 161,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkocka

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł64 m² 9 858,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Lokalizacja: muchobór Mały | ul. Szkocka, metraż: 63,8m2, kuchnia: oddzielna z oknem, piętro: 1/10, w budynku z wielkiej płyty, dostępne: od zaraz. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

1 490 000 zł166 m² 8 975,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta przedsprzedażowa! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę przedsprzedażową nowoczesnych, wolnostojących domów jednorodzinnych, które powstaną w ramach nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogórkowa

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł130 m² 8 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni użytkowej około 130 m , położonego na osiedlu sąsiadującym z Rezerwatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

970 000 zł77 m² 12 656,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie z przynależną komórką lokatorską, miejscem postojowym oraz dużym balkonem. Tylko u Nas. Oferta na wyłączność. Mieszkanie: usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Legionowo,mazowieckie

639 000 zł50 m² 12 736,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku usytuowane na drugim piętrze zlokalizowane w dobrej lokalizacji w Legionowie. Mieszkanie w dobrym stanie- gotowe do zamieszkania bądź do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekary

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł45 m² 7 738,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z duszą, które będzie jednocześnie świetnym miejscem do życia i bezpieczną lokatą kapitału? LM11 przy ul. Piekary 25 to idealna odpowiedź: 45,10 m w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wspólna

Trzebiatów,zachodniopomorskie

500 000 zł125 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Sprzedam dom w Trzebiatowie na "kolonii". Dom po remoncie gotowy do zamieszkania bez wkładu. W ostatnich 5-ciu latach wymienione zostały wszystkie okna, drzwi, wszystkie grzejniki, położone nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł49 m² 17 397,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 49m2, usytuowane na 7 piętrze w bloku 10-cio piętrowym zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe -saska Kępa. Blok z lat 70-tych - zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł51 m² 7 843,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym układzie, położone na 2. piętrze w niskim, trzypiętrowym budynku zlokalizowanym na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Żukowo,pomorskie

12 900 000 zł12 478 m² 1 033,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Inwestycyjna - Centrum Żukowa! Atuty nieruchomości: świetna lokalizacja - 20 minut od Gdańska Szerokie możliwości zabudowy - wielorodzinna, usługowa lub mieszana Atrakcyjne warunki zabudowy - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Karniów

Karniów,małopolskie

155 000 zł621 m² 249,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 6,2 ar, położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Karniów, gmina Kocmyrzów-Luborzyca Nr działki 213/11, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

998 000 zł142 m² 7 028 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 142 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 752 m2 w spokojnym rejonie bliskich okolic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

830 000 zł76 m² 10 965,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni 75,69 m2, położone na 1 piętrze w Gdańsku Jasieniu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Inulec

Inulec,warmińsko-mazurskie

1 850 000 zł12 300 m² 150,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną w odległości 5 km od centrum Mikołajek o powierzchni 12 300 m2. Działka jest w pełni uzbrojona, woda i kanalizacja miejska oraz prąd. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dąbrowskiego

Rumia,pomorskie

250 000 zł26 m² 9 433,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atuty: - centrum Rumi, wszystko w zasięgu ręki - 5 min pieszo do skm - 10 min pieszo do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - odnowiona elewacja bloku - oddzielna kuchnia - wiele ogólnodostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

575 505 zł53 m² 10 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Magazynowa

Kamienica Polska,śląskie

80 000 zł1 336 m² 59,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko w Nieruchomości labirynt Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1336m2 i wymiarach 21m x 64m, oznaczona na mapie literą "f",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

546 993 zł55 m² 9 990,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 859 999 zł180 m² 10 555,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom w Józefowie bez prowizji i pcc! Kupując za naszym pośrednictwem oszczędzasz: 0 zł prowizji dla agencji 0 zł podatku pcc (2%) Zostań właścicielem nowego, funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

340 000 zł33 m² 10 334,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do natychmiastowego zamieszkania, przestronna 32,9m kawalerka z dużą 5m piwnicą przy ul. Staszica w Siechnicach. Mieszkanie gotowe do zamieszkania z pełnym widocznym na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubomierska

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł47 m² 11 922 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 47,39 m , usytuowane na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2016 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 215 804 zł122 m² 9 990,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:119 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

309 000 zł45 m² 6 865,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Solcu Kujawskim o powierzchni 45 m składające sie z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc i przestronnego przedpokoju.Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

576 891 zł66 m² 8 693,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem oraz dużym, narożnym ogródkiem, usytuowane na parterze w nowym budynku o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

485 000 zł26 m² 18 434,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! zakup bez podatku od czynności cywilno-prawnych ( 2%) Na sprzedaż lokal inwestycyjny, zlokalizowany bezpośrednio przy Opływie Motławy i ujściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

656 492 zł40 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe 2-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem w nowej inwestycji na Prądniku Białym, na terenie Osiedla strefa zielona o powierzchni 1h wyłącznie dla mieszkańców. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł38 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż: mieszkanie 38 m - Tarchomin, ul. Odkryta (białołęka) Wykończenie w stylu angielskim | Standard premium | Duża loggia Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

389 000 zł47 m² 8 192,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,70 m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku na osiedlu Kopernika. Nieruchomość składa się z : - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Złotów

Złotów,wielkopolskie

1 590 000 zł290 m² 5 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przestronny dom w centrum Złotowa idealny do zamieszkania lub inwestycji Cena ofertowa: 1 590 000 pln (do negocjacji)powierzchnia użytkowa: ok. 290 m Lokalizacja: ściśle centrum Złotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł1 000 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w Wesoła Stara Miłosna. Lokalizacja W otoczeniu zróżnicowana zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - domy wolnostojące, bliźniaki , segmenty. Niedaleko przystanki.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij