dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł44 m² 13 470,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Pabla Nerudy Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 15 piętrowym budynku 1980 roku. Mieszkanie o powierzchni 43,8m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł46 m² 7 306,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 46,4 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Fordon - Nad Wisłą. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 19m2, -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

995 000 zł5 480 m² 181,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe siedlisko W konstantynowie łódzkim Wyjątkowa oferta: 5480 m 173 m powierzchni mieszkalnej 181 zł/m Działka siedliskowo-budowlana Prezentujemy niezwykłą nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kościelniki Średnie

Kościelniki Średnie,dolnośląskie

190 000 zł21 776 m² 8,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kościelniki Średnie (gmina Leśna). działka rolna. pow. 21776m2. DZ. 49/3, 49/4, 51/1. przeznaczenie w mpzp - tereny rolnicze. cena: 190.000zł Na sprzedaż działka rolna, położona we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Radawiec Duży

Radawiec Duży,lubelskie

375 000 zł3 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjną działkę siedliskową, ulokowaną w dobrze skomunikowanej miejscowości Radawiec Duży, gmina Konopnica. Oferowany grunt o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

349 900 zł36 m² 9 801,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

149 000 zł23 m² 6 478,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., osiedle Zawarcie. Komunikację miejską zapewnia mzk. Osiedle położone jest na lewym brzegu Warty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

150 000 zł37 m² 4 093,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna propozycja dla osób marzących o mieszkaniu do własnej aranżacji z wyjątkowym widokiem! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,64 m , w bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Uniszowice

Uniszowice,lubelskie

149 000 zł3 000 m² 49,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 3000 m , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Uniszowice, w gminie Konopnica, województwo lubelskie. Opis okolicy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przerwana

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł72 m² 16 583,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie o powierzchni 72,36m2+ 9m2 Balkonu z wyjątkowym standardem wykończenia oraz dogodną lokalizacją, dostępne teraz na sprzedaż. To doskonała oferta dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Szenajda

Szenajda,pomorskie

360 000 zł12 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży działek o numerze 108/13, 108/14, 108/4 i 108/8. położonych w malowniczej miejscowości Szenajda, w gminie Kościerzyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hipoteczna

Łódź,łódzkie

299 000 zł45 m² 6 600,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pragniemy zaprezentować propozycję sprzedaży mieszkania usytuowanego w znakomitej lokalizacji - przy ulicy Hipotecznej na osiedlu Bałuty. Lokal mieści się na pierwszym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

698 844 zł74 m² 9 490,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

owoczesne i wygodne mieszkanie 4 pokojowe gotowe do wykończenia. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czeladź,śląskie

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:662 m²

Na sprzedaż dom z lat 80-tych, w centrum miasta wśród dużej ilości zieleni. W bryle budynku dwa garaże (w jednym kanał). Do odświeżenia wg potrzeb bądź remontu. Czeladź ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opalowa

Jankowo Gdańskie,pomorskie

1 300 000 zł142 m² 9 154,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 704 m²

Dom na sprzedaż - komfort, przestrzeń I natura W jednym! Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Ten zadbany dom wolnostojący z użytkowym poddaszem, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

307 053 zł26 m² 11 622 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

254 100 zł33 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka z balkonem, zlokalizowana w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej (bałuty). Informacje o mieszkaniu: nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Szanieckiego

Wrocław,dolnośląskie

2 029 500 zł125 m² 16 236 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy położony na ulic Szanieckiego we Wrocławiu. Nieruchomość zachwyca wyjątkowym anturażem oddzielającym ją od innych nieruchomości. Najważniejsze informacje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

325 000 zł50 m² 6 556,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 49,57 m - Pabianice, ul. 20 Stycznia Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,57 m zlokalizowane przy ul. 20 Stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Simoradz

Simoradz,śląskie

91 700 zł799 m² 114,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie spokój i świetną lokalizację - z dobrym dojazdem! Na sprzedaż ostatnie 3x działki, w całości budowlane, każda z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle 700-lecia Żor

Żory,śląskie

459 990 zł71 m² 6 506,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o wysokim standardzie o powierzchni 70,7 m2, pięknie zaaranżowane przez właścicieli. Salon połączony z kuchnią i stworzonym miejscem dla wspólnych posiłków. sprawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Księcia Władysława

Żory,śląskie

399 000 zł70 m² 5 724,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Idealna propozycja dla rodziny z dziećmi komfortowe 4-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,7 m , położone na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dwóch Mieczy

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł42 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowane, bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 42 m2 z klimatyzacją. W budynku znajdują się łącznie tylko cztery lokale. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borki

Rybnik,śląskie

320 000 zł56 m² 5 724,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To przytulne mieszkanie na parterze o powierzchni 55,9 m znajduje się w malowniczej okolicy przy ul. Borki. Usytuowane w niskim budynku po termomodernizacji, oferuje wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Głubczyce,opolskie

272 000 zł74 m² 3 694,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Idealna oferta dla rodzin, które pragną wprowadzić się bez konieczności wykonywania remontów! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 73,62 m2, usytuowane na II piętrze przy ul. Kościuszki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

895 000 zł66 m² 13 581,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje na os.OŚWIECENIA! GOTOWE DO WEJŚCIA! LOKALIZACJA: Nieruchomość położona na os. Oświecenia (nowa Huta). Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Sikorskiego

Żory,śląskie

345 000 zł52 m² 6 634,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Wygodny rozkład pomieszczeń zapewnia komfort w użytkowaniu. Salon połączony z kuchnią daje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pępowo,pomorskie

750 000 zł162 m² 4 635,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Grand estates ma przyjemność państwu zaprezentować piękny dom w spokojnej rozwijającej się okolicy na obrzeżach gdańska mieszkanie Oferuję na sprzedaż jedną z połówek domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lubenia

Lubenia,podkarpackie

188 160 zł1 470 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu ładną działkę budowlaną położoną w miejscowości Lubenia k. Rzeszowa. Jeśli szukasz spokojnego miejsca w otoczeniu przyrody w którym będziesz mógł wybudować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rybakowo

Rybakowo,lubuskie

219 000 zł662 m² 330,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowa, niższa, atrakcyjna cena! Poszukujesz działki budowlanej w niedalekiej odległości od miasta? Prezentowana działka znajduje się we wsi Rybakowo, gmina Kłodawa, położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kraków

Kraków,małopolskie

3 300 000 zł5 100 m² 647,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę wraz z zabudowaniami położony w miejscowości Lednica Górna (1 km od Wieliczki, 8 km od Krakowa). Bardzo dobra lokalizacja zarówno na działalność jak i zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana, ul. Górska

Czaniec,śląskie

6 500 000 zł1 200 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Sprzedam lub wynajmę .Obiekt składa się z hali produkcyjno-magazynowej z zapleczem o łącznej powierzchni 1200 m Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

470 000 zł44 m² 10 701,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Z przyjemnością prezentuję atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w jednej z najchętniej wybieranych dzielnic Szczecina Niebuszewie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

711 848 zł52 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

739 000 zł232 m² 3 185,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży wyłącznie w biurze Dobry Adres Nieruchomości bardzo atrakcyjną nieruchomość stanowiącą urządzony dom z zagospodarowanym ogrodem w Zaczerniu pod Rzeszowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pszczółki

Pszczółki,pomorskie

430 000 zł2 335 m² 184 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki dla osób chcących połączyć działalność gospodarczą z zamieszkaniem lub mających wizję stworzenia niestandardowego domu. Działka o powierzchni 2335 m2 przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

449 000 zł53 m² 8 478,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na klimatycznym Osiedlu Montwiłła-Mireckiego. Osiedle to modernistyczna perełka architektury wpisana do rejestru zabytków. Kameralne uliczki, niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarkowo Dolne

Tarkowo Dolne,kujawsko-pomorskie

109 900 zł1 101 m² 99,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż 8 działek każda po ok.1100m2 Jedna z działek otrzymała już pozwolenie na budowę domu, pozostałe są w trakcie załatwiania dokumentacji. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

850 250 zł34 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

We speak English. Do not hesitate to contact us! ___ emmerson prezentuje: inwestycyjne mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa, przy ul. Rakowickiej, w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

749 000 zł104 m² 7 170,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Oferta wyłącznie W naszym biurze. Do kupienia pozostała prawa połowa bliźniaka. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą bliźniaka, położonego na skraju lasu, który będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Imielin

Imielin,śląskie

469 000 zł149 m² 3 147,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149m2 w skład którego wchodzi: parter: - salon - otwarta kuchnia - łazienka - wiatrołap - pomieszczenie gospodarcze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij