dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

964 000 zł55 m² 17 485,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

English below mk estate prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w inwestycji Mieszkaj w Mieście. Mieszkanie zlokalizowane na II piętrze VII-piętrowego apartamentowca z 2019 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Majowa

Gliwice,śląskie

279 000 zł39 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam do sprzedaży odnowione, doskonale nasłonecznione mieszkanie na osiedlu Aleja Majowa (okolice jednostki wojskowej). Mieszkanie w pełni umeblowane; do dyspozycji dwa telewizory, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Salno

Salno,kujawsko-pomorskie

175 000 zł416 m² 420,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Makler z przyjemnością poleca! Wyłącznie u nas :) Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka rekreacyjna z Księgą Wieczystą ( nie jest to działka rod) o powierzchni 416 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Białka

Białka,lubelskie

54 500 zł2 000 m² 27,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane o powierzchniach około 2000mkw , położone w miejscowości Białka, w gminie Milejów (woj. lubelskie). Nieruchomość w 1 linii zabudowy ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

610 000 zł48 m² 12 703 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4 piętrze w siedmiopiętrowym budynku na zamkniętym Osiedlu Filmowym - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rudnik

Rudnik,lubelskie

315 000 zł1 600 m² 196,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W rudniku Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w Gminie Wólka, rudnik. Działka uzbrojona, kanalizacja w trakcie realizacji. Atuty nieruchomości: cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 299 900 zł121 m² 10 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 505 m²

Piękny, zadbany Dom w spokojnej i cichej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, o powierzchni ok. 120 m2 gotowy do wprowadzenia, na przestronnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł86 m² 14 930,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajmu lokal usługowy z witryną, położony na parterze apartamentowca z 2000 roku w ciągu lokali pozostałych lokali usługowych przy ulicy Zwycięzców, pomiędzy ulicami Saską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

498 000 zł48 m² 10 289,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 48,4 m | loggia | Pruszków - ul. Wojska Polskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,4 m zlokalizowane na 8. piętrze w budynku z windą przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Siedliska Pierwsze

Siedliska Pierwsze,lubelskie

955 000 zł1 000 m² 955 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu atrakcyjną nieruchomość inwestycją zlokalizowaną w miejscowości Siedliska Pierwsze , w gminie Fajsławice. Duży grunt o powierzchni 2,18 ha ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

949 000 zł200 m² 4 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości budynek o łącznej powierzchni około 200m2, położony przy ul. Załęskiej spokojna okolica z przewagą zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Guderskiego

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł48 m² 14 412,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Pragi-Południe, nieopodal Jeziorka Gocławskiego. Przestrzenne, ustawne i jasne. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

512 193 zł56 m² 9 087,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi + miejsce w hali gratis! Promocja tylko do końca lipca - nie przegap oszczędności! Szukasz większego mieszkania w ścisłym centrum Łodzi? Takiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

448 000 zł96 m² 4 686,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - 87 m , centrum Tarnowskich Gór Oferuję na sprzedaż przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 87 m , położone na 3 piętrze w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Działkowa

Łomianki,mazowieckie

1 499 000 zł151 m² 9 914,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce. To idealne miejsce dla rodzin ceniących komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta, pobliżu ronda Piastowskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kawka

Kawka,lubelskie

199 000 zł1 200 m² 165,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1200 m , położoną w spokojnej miejscowości Kawka, w gminie Niemce, województwo lubelskie. Teren ten doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł37 m² 14 973 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Kompaktowe dwa pokoje z widokiem na panoramę Warszawy u zbiegu ulic Prymasa Tysiąclecia i Wieluńskiej Mieszkanie w świetny punkcie komunikacyjny, dużo terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

326 999 zł40 m² 8 267,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Opole,opolskie

730 000 zł78 m² 9 358,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w malowniczej okolicy na opolskiej pasiece, blisko wyspy Bolko. Stan techniczny Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Poligonowa

Lublin,lubelskie

7 810 000 zł9 661 m² 808,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o charakterze inwestycyjnym, zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Bohaterów Września - w obrębie administracyjnym miasta, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Chylice-Pólko,mazowieckie

699 000 zł1 582 m² 441,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

699 000 zł / Sprzedaż / Działka budowlana z pnb 1582 m2 / Chylice / Gm. Piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1582 m2, położona w miejscowości Chylice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

669 000 zł80 m² 8 362,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferta dla klienta szukającego mieszkania wygodnego, komfortowego do wprowadzenia w cichym i spokojnym miejscu w Cieplicach. Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

482 333 zł53 m² 9 143,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kotarbińskiego

Malbork,pomorskie

389 000 zł52 m² 7 535,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w bloku z 2008 roku. Nieruchomość o powierzchni 51,62 mkw w 2016 roku przeszła gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

729 000 zł67 m² 10 848,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas. Bez prowizji. Odkryj swój prywatny azyl - mieszkanie które łączy komfort, nowoczesność, funkcjonalność, bliskość natury i jednocześnie miasta. Nieruchomość składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł43 m² 7 002,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Lokalizacja: zachodnia część gorzowskiej aglomeracji z dostępem do punktów usługowo-handlowych a także edukacyjnych. Niewątpliwym atutem jest pobliski rezerwat przyrody- gorzowskie Murawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaloryczna

Warszawa,mazowieckie

463 083 zł28 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do nowoczesnego osiedla, położonego w malowniczej części dzielnicy, u zbiegu ulic Antoniewskiej i Piramowicza. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią zrównoważony styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

395 000 zł36 m² 11 126,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ustawne 2 pokoje (35,5 m2) na pierwszym piętrze - cicha i spokojna okolica. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki i korytarza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

489 000 zł53 m² 9 226,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

przedam mieszkanie 53m, oddzielna kuchnia, 3 pokoje nieprzechodnie, 4 piętro w bloku z lat 96-97, do mieszkania przynależy duży balkon oraz piwnica, wyposażenie do uzgodnienia. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krygowskiego

Kraków,małopolskie

715 000 zł46 m² 15 543,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje 45,5 m Kliny z dużym ogródkiem, bezpośrednio przy Fortach Borek! Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie z dużym tarasem / ogródkiem (35 m2) oraz mnóstwem zieleni za oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

422 400 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wygodna kawalerka z tarasem 10 m2 od południa. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bielsko-Biała,śląskie

654 000 zł73 m² 8 992,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 72,73 m , usytuowane na trzecim piętrze niskiego, zadbanego bloku. Lokal wyróżnia się przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni ok. 160m2 w Sosnowcu Zagórzu. W skład domu wchodzi: - 4 lokale które nie są wyodrębnione - 2x lokal ( 40 m2)+ 2 x lokal (20 m2) - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł130 m² 8 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego segmentu o powierzchni użytkowej około 130 m , położonego na osiedlu sąsiadującym z Rezerwatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

1 736 722 zł96 m² 18 043,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj na północy Krakowa w nowoczesnym apartamencie z wielkim południowym tarasem! Oferta bez prowizji i pcc! Przedstawiam Państwu 4 pokojowy apartament na czwartym ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł34 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży przytulne mieszkanie na wysokim parterze w kamienicy, ul. Kobielska opis mieszkania Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, przestronnej kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł36 m² 14 520,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej kawalerki o powierzchni 36,5 m , zlokalizowanej na parterze kameralnego budynku z cegły przy ul. Ks. Jerzego.