dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 241 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Trojaczkowice

Trojaczkowice,lubelskie

699 000 zł3 100 m² 225,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni około 200m2 oraz budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy ok. 100m2, mieszczący się w miejscowości Trojaczkowice, gmina Niedrzwica Duża. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ignuta

Wrocław,dolnośląskie

2 570 000 zł334 m² 7 684,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:244 m²

Opiekun oferty: nowocześnie wykończony dom w zabudowie szeregowej w bliskiej odległości do centrum! Oferta dostępna tylko w biurze sdp Nieruchomości - nie szukaj dalej i umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Gdynia,pomorskie

529 000 zł41 m² 12 762,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane, 2-pokojowego mieszkania w Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana przy ulicy Elizy Orzeszkowej. Mieszkanie o powierzchni 41,45 m2 znajduje się od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krężnica Jara

Krężnica Jara,lubelskie

159 000 zł983 m² 161,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Krężnica Jara, gm. Niedrzwica Duża, woj. Lubelskie - grunt z wydzielonego kompleksu 10 działek. Spokojna lokalizacja, pełna zieleni - 2.5km od granic Lublina. Na sprzedaż oferujemy działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

2 098 800 zł212 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom ok. 212m2. Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom w stnie deweloperskim o powierzchni ok.212 m2, usytuowany na pięknej działce o wielkości ok.1000 m2, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł36 m² 14 230,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, narożne mieszkanie o powierzchni 36,19 m , położone na podwyższonym parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku zlokalizowanym na ogrodzonym Osiedlu Parkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Okólna

Chotomów,mazowieckie

500 000 zł1 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka położona w dobrej lokalizacji blisko szkoły ,przedszkola ,stacja Legionowo przystanek .Na działce znajdują się woda prąd kanalizacja cicha i spokojna okolica .Bardzo łatwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Poznańska

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

120 000 zł672 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Kruszwicy przy ul. Poznańskiej, idealna pod mały domek jednorodzinny.Metraż działki to 672m2, wymiary (szer. ok. 18,40x głęb.ok. 36,30). Przy działce media prąd i woda, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Świdnica,dolnośląskie

545 000 zł97 m² 5 619 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 97m2 i działce 800m2. Lokalizacja - Wierzbna Wokół spokój i cisza. Idealne miejsce do życia. Parter: salon z kuchnią Łazienka Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chorzów,śląskie

245 000 zł27 m² 8 922,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Gotowy apartament inwestycyjny. 10% roi. Zarabiaj od pierwszego dnia. Oferujemy w pełni przygotowane mieszkanie inwestycyjne, które już teraz generuje zysk z najmu krótkoterminowego - roi 10%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł38 m² 16 552,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Warszawa, praga-Północ, szmulowizna, aleja Tysiąclecia Mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na ostatnim, 10. piętrze odnowionego bloku przy Al. Tysiąclecia w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Guźlin

Guźlin,kujawsko-pomorskie

980 000 zł184 m² 5 326,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 178 m²

Wolno stojący dom parterowy o powierzchni użytkowej 141,03 mkw + garaż 34,90 mkw + częściowo zadaszony taras 40,62 mkw, położony w miejscowości Guźlin, gmina Brześć Kujawski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodziec

Grodziec,opolskie

470 000 zł70 m² 6 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy dom w spokojnej okolicy blisko natury - Grodziec. Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom o powierzchni 70 m, wybudowany w 2024 roku, położony na kształtnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

590 000 zł53 m² 11 174,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 52,8m2 zlokalizowanego na pierwszym piętrze w cichej i spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie składa się z: - kuchni - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł43 m² 17 447,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie po remoncie, do wprowadzenia!. 2 pokoje, oddzielna widna kuchnia, balkon, do wprowadzenia. Lokal W pełni wyposażony. Wszystko może zostać. Mieszkanie 2-po kojowe, rozkładowe, o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Liwska

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł27 m² 16 255,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do nowoczesnego, 8-piętrowego budynku o podwyższonym standardzie wykończenia, zlokalizowanego przy ul. Wysockiego na warszawskim Targówku. To wyjątkowa inwestycja dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Boduszyn

Boduszyn,lubelskie

1 299 000 zł6 684 m² 194,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjną działkę budowlaną umiejscowioną w Boduszynie Kolonii , w gminie Niemce. Prezentowany grunt o powierzchni całkowitej 6855 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 149 000 zł180 m² 6 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:68 m²

Dom składa się z 4 pokoi , salonu z aneksem kuchennym, 2 łazienek. Na dole znajduje się wiatrołap ok. 4m2 pokoj 10 m2 , łazienka ok 6m2, hol, salon z aneksem kuchennym ok. 38m2. Na górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mysłowice

Mysłowice,śląskie

673 000 zł95 m² 7 067,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:64 m²

Do sprzedaży domy w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o pow. 95,23 m2 z przynależnym ogródkiem o pow. 64m2. Budynek z bardzo funkcjonalnym rozkładam pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

1 730 779 zł136 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatniego 5 pokojowego mieszkania o powierzchni 135,80 m2 na 6 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

569 000 zł44 m² 13 020,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej! osa Nieruchomości zaprasza na prezentację 2-pokojowego mieszkania z widokiem na zielony skwer zlokalizowanego na 3 piętrze bloku w Poznaniu na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochów

Łochów,mazowieckie

1 650 000 zł146 m² 11 301,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Nowoczesny dom parterowy 146 m | 5 pokoi | działka 930 m | Wykończony pod klucz Nowa inwestycja mieszkaniowa o podwyższonym standardzie Na sprzedaż oferowany jest nowoczesny, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

495 000 zł48 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Łódzka giełda nieruchomości .OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE. Do sprzedaży mieszkanie po generalnym gruntownym remoncie w stanie idealnym ,przejściowe , o powierzchni 47,55 m. kw. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walewska

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł52 m² 14 403,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje 52 m Warszawa Walewska 7a Prezentacja nieruchomości Na sprzedaż 2-pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane przy ul. Walewskiej 7a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,małopolskie

989 000 zł124 m² 7 957,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta bez prowizji I 2% podatku pcc ___ emmerson prezentuje: "domy na Skale" to nowe osiedle domów jednorodzinnych w sercu Beskidu Wyspowego! Inwestycja położona na terenie gminy Dobra (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Pszczela

Lublin,lubelskie

215 000 zł749 m² 287,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność oferować Państwu działkę o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowaną w Lublinie, na ul. Pszczelej. Prezentowana działka to prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kujawska

Sopot,pomorskie

689 000 zł46 m² 14 978,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proszę o niekontaktowanie się pośredników nieruchomości! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej dzielnicy Kamienny Potok w Sopocie, bezpośrednio sąsiadującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tymianka

Tymianka,łódzkie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofetą. Działka budowlana położona w bardzo malowniczej okolicy koło Strykowa, w miejscowości Tymianka. -Powierzchnia 1000m2 (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Henryka Brodatego

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł30 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam wyjątkową okazję przytulna kawalerka o powierzchni 30 m w sercu Śródmieścia, idealna dla jednej osoby lub pary, ceniących komfort i doskonałą lokalizację! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

311 156 zł31 m² 10 198,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Samoklęski

Samoklęski,lubelskie

35 000 zł3 000 m² 11,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjną działkę o powierzchni 3000 m , położoną w miejscowości Samoklęski, gmina Kamionka, województwo lubelskie. Nieruchomość stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Skalin

Skalin,zachodniopomorskie

195 000 zł68 m² 2 858,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż lokal mieszkalny w miejscowości Skalin gm Stargard. Skalin to mała, spokojna wieś w odległości 2 km od jeziora Miedwie. Lokal znajduje się w skrajnej części segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

325 000 zł47 m² 6 984,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferujemy Państwu jasne, zadbane mieszkanie, które niedawno zmodernizowano (wymieniono instalacje: wodno- kanalizacyjną i elektryczną, powiększono przestrzeń kuchenną). Lokal usytuowany jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł48 m² 12 714 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, o powierzchni 47,9 m2, położone w dzielnicy Gdańsk Chełm. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, piętro 3, budynek 4 piętrowy bez windy. Salon ma 20m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł65 m² 8 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pok 60.03m2 balkon 5m2 Borkowo/Kowale/Osiedle 4 Pory Roku Pokój z aneksem 23.56 m2 Balkon 5m2 Sypialnia 9.52m2 Sypialnia 8.03m2 Hol 5.02m2 Łazienka 4.37m2 Przedsionek 1.95 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł37 m² 11 123 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż Obiżona cena mieszkania na 415000pln. Przytulne, ciche mieszkanie w kamienicy na ostatnim 5 piętrze na ul. Słowiańskiej we Wrocławiu w spokojnym sąsiedztwie Parku Słowiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

535 500 zł55 m² 9 818,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas Na sprzedaż lokal mieszkalny znajdujący się w nowoczesnym kompleksie nadmorskich apartamentowców z własnym ogródkiem. Nieruchomość znajduje się przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

670 891 zł30 m² 22 437,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 20.07.2025 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji.