dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kępińska

Otrębusy,mazowieckie

2 200 000 zł2 711 m² 811,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - otrębusy, gmina brwinów Pozwolenie na budowę | Projekt 4 bliźniaków (8 jednostek mieszkalnych) | Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna | Grunt we własności ***** działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Janinów,mazowieckie

430 000 zł1 502 m² 286,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1502 m Janinów, gm. Grodzisk Mazowiecki Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę budowlaną o powierzchni 1502 m, położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 644 687 zł4 939 m² 333 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka według miejscowego planu zagospodarowania przezna czona pod budownictwo jjednorodzinne ekstensywne. Wolno tam pobudować dom jednorodzinny lub maksymalnie bliźniak. Działka jest niepodzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

368 480 zł37 m² 10 067,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Głuska

Lublin,lubelskie

309 900 zł600 m² 516,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 600 m położona w Lublinie na ul. Głuskiej - w drugiej linii zabudowy, z dojazdem wewnętrzną drogą dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrońskiego

Poznań,wielkopolskie

445 315 zł29 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 28,73 m2 na 2 piętrze z balkonem 5,25 m2 na Grunwaldzie. Oferta dedykowana dla klientów wymagających, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł49 m² 14 139,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż piękne, bardzo słoneczne i jasne mieszkanie z tarasem we Wrocławiu na Oporowie. W skład mieszkania składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 27,21 m2 - przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warzelnicza

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł55 m² 15 405,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Słoneczne i ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,11 m2, zlokalizowane na Białołęce przy ul. Warzelniczej, w budynku z 2020 r., natomiast zamieszkiwane jest od 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grzegorzewice

Grzegorzewice,mazowieckie

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Bardzo funkcjonalny, w znakomitym stanie kilkuletni dom Grzegorzewicach, gmina Żabia Wola. Fantastycznie położony,; z dwóch stron graniczy z lasem. Wewnątrz dom ma na parterze wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Skorupki

Augustów,podlaskie

850 000 zł80 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe - 80 m2 | 880 000 zł Kameralny apartamentowiec | Wysoki standard | Gotowe do zamieszkania Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne, stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł44 m² 10 659,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy ul. Boruty-Spiechowicza w Rzeszowie. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jarosławiec

Jarosławiec,lubelskie

260 000 zł1 531 m² 169,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alternatywne Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę urokliwego siedliska usytuowanego we wschodniej części województwa lubelskiego - miejscowości Jarosławiec, w gminie Uchanie. Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Kraków,małopolskie

995 000 zł85 m² 11 699 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie, 85 m - idealne dla rodziny! Oferta obejmuje różnorodne mieszkania o metrażach od ok. 33 do 95 m , w tym kompaktowe 1-, 2-, 3-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Supraśl

Supraśl,podlaskie

254 280 zł652 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** ogrodniczki *** *** pełne media *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na blisko Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

959 900 zł105 m² 9 142 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok.105 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 275m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: - wiatrołap ok 3,83m2 - holl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

270 000 zł52 m² 5 192,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Nowa cena Prezentujemy wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 metrów kwadratowych, zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji - samym sercu Łodzi w Kamienicy Alojzego Balle przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agrestowa

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł47 m² 14 523,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Witam, oferuję na sprzedaż ładne mieszkanie dwustronne 3-pokojowe z 2 balkonami i windą we Wrocławiu przy ulicy Agrestowej 141 w dzielnicy Partynice / Ołtaszyn / Krzyki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

800 000 zł71 m² 11 334,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: przestronne, 3-pokojowe mieszkanie 70,58 m w centrum Szczecina z balkonem. Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 70,58 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krężnica Jara

Krężnica Jara,lubelskie

139 000 zł800 m² 173,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Krężnica Jara, gm. Niedrzwica Duża, woj. Lubelskie - grunt z wydzielonego kompleksu 10 działek. Spokojna lokalizacja, pełna zieleni - 2.5km od granic Lublina. Na sprzedaż oferujemy działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przytulne , jasne dwupokojowe mieszkanie na ósmym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie - lsm. Okna wychodzące na południe , z widokiem na panoramę miasta Wykończenie: podłogi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł26 m² 15 009,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

[pl i eng] Mieszkanie po generalnym remoncie już dostępne w sprzedaży. Wyjątkowa kawalerka z dwiema antresolami i osobną kuchnią po generalnym remoncie. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Kielce

Kielce,świętokrzyskie

314 000 zł26 m² 11 966,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż lub zamianę 1 pokojowy apartament Idealne rozwiązanie na pierwsze mieszkanie lub pod inwestycję Główne atuty mieszkania: - ostatnia kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Próchnika

Łódź,łódzkie

475 000 zł53 m² 8 962,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Opis nieruchomości Przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 53 m2 przy ul. Próchnika w rewelacyjnej lokalizacji w ścisłym centrum Łodzi. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczawnica,małopolskie

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycyjny pakiet 3 mieszkań z potencjałem Szczawnica, ul. Połoniny Cena pakietu: 799 000 zł Cena za mieszkanie: 265 000 zł Łączna powierzchnia: 165 m (3 x 55 m ) Cena za m :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

797 000 zł141 m² 5 652,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:161 m²

*** szereg środkowy W dogodnej lokalizacji *** *** fasty *** *** klimatyzacja *** Polecamy atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy , zlokalizowany na na obrzeżach Białegostoku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Połoniny

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widok na Pieniny, 3 mieszkania w jednym domu Szczawnica, ul. Połoniny Cena za pakiet: 799 000 zł Cena za mieszkanie: 265 000 zł Powierzchnia każdego lokalu: 55 m Łącznie: 165 m Średnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skała

Skała,dolnośląskie

370 000 zł170 m² 2 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny 170 m2 z działką 32 ary, nowy dach i instalacja fotowoltaiczna - Skała, gm. Wądroże Wielkie Cena: 370 000 zł Powierzchnia domu: 170 m2 Powierzchnia działki: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania z widokiem na góry Szczawnica, ul. Połoniny | Do remontu Pakiet 3 mieszkań Cena za cały pakiet (3 mieszkania): 799 000 zł Cena jednostkowa: 265 000 zł Średnia cena za m : ~4 818.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczawnica,małopolskie

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 niezależne lokale z kw inwestycja z potencjałem, szczawnica ul. Połoniny Cena pakietowa (3 mieszkania): 799 000 zł Cena za mieszkanie: 265 000 zł Średnia cena za m : ~4 818 zł Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wulpińska

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

950 000 zł161 m² 5 900,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Optimum nieruchomości oferuje państwu - sprzedaż domów W zabudowie bliźniaczej W tomaszkowie! uwaga ostatni dom Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 161 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Połoniny

Szczawnica,małopolskie

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pakiet 3 mieszkań, widok na góry, do remontu Szczawnica ul. Połoniny Pakiet (3 mieszkania): 799 000 zł Pojedyncze mieszkanie: 265 000 zł Średnio ok. 4 818 zł/m Wyodrębnione kw dla każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

795 000 zł69 m² 11 508,40 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 69,08 m2 na 5 piętrze na Ratajach. Inwestycja gotowa do odbioru, mieszkanie można obejrzeć. Architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł41 m² 19 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesne mieszkanie 41 m w smart loft granica pogodno/turzyn | 1. piętro | Balkon | Winda Na sprzedaż stylowe mieszkanie w inwestycji smart loft,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

519 000 zł80 m² 6 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie idealne pod inwestycję, szczególnie pod wynajem dla studentów. Mieszkanie znajduje się zaledwie 700 metrów od Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł28 m² 19 642,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskim Śródmieściu. Mieszkanie po remoncie. Wykończone materiałami wysokiej jakości. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Karwieńskie Błoto Drugie

Karwieńskie Błoto Drugie,pomorskie

450 000 zł7 413 m² 60,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w spokojnej okolicy, blisko terenów zielonych i rekreacyjnych, co czyni ją idealnym miejscem na wypoczynek lub działalność sezonową. Dopuszczalne użytkowanie: domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Modrzewiowa

Karwiany,dolnośląskie

815 000 zł97 m² 8 402,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Karwiany 97 m 2 poziomy 5 pokoi. Na sprzedaż bardzo przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 97 m , położone w Karwianach przy ul. Modrzewiowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Fajsławice

Fajsławice,lubelskie

299 000 zł4 829 m² 61,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4829 m , położona w miejscowości Fajsławice, w województwie lubelskim. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Józefów

Józefów,mazowieckie

1 100 000 zł2 604 m² 422,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu urokliwej leśnej działki budowlanej na granicy Józefowa i Otwocka o powierzchni 2604m2 w powiecie otwockim. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sereno Fenn'a

Kraków,małopolskie

650 000 zł35 m² 18 587,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana - umowa przedwstępna. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 34,97 m położone na 3. piętrze w ocieplonym budynku z lat 60-tych z windą, w doskonałej lokalizacji.