dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Widna

Gdynia,pomorskie

330 000 zł25 m² 13 458,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Nowa oferta na rynku. Kawalerka na witominie Na sprzedaż oferujemy kawalerkę w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Witominie przy ul. Widnej. Mieszkanie może być idealnym mieszkaniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbska

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł58 m² 20 801,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dąbskiej w Krakowie (dzielnica Grzegórzki / Dąbie ). Forma własności: odrębna własność z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Błonie

Błonie,mazowieckie

969 900 zł180 m² 5 382 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok 180 m2 posadowiony na działce ok. 470 m2. Dom znajduję się w cichej okolicy Błonia. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Boszkowo-Letnisko,wielkopolskie

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:302 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Dom letniskowy w miejscowości Boszkowo-Starkowo - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający Polecamy dom letniskowy, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł930 m² 3 010,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lex nieruchomości tel. Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 930 m w Warszawie na Pradze Południe. Działka posiada bardzo duży potencjał inwestycyjny , może być przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 22 Lipca 1807

Kożuchów,lubuskie

223 000 zł48 m² 4 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa Oferta Mieszkania w Kożuchowie - Tylko w en Biuro Nieruchomości! Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,00 m , zlokalizowane przy ul. 22 Lipca 1807.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Gdańsk,pomorskie

1 180 000 zł56 m² 21 219,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 55,61 m2, usytuowane na II piętrze w nowo wybudowanej kamienicy, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Marianka

Marianka,lubelskie

130 000 zł900 m² 144,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 3 działek budowlanych - Marianka, gmina Niedrzwica Duża - inwestycja w spokojnej okolicy Na sprzedaż atrakcyjny kompleks 3 działek budowlanych o łącznej powierzchni około 27 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 004 000 zł2 510 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługowo - budowlana o powierzchni 2510 m2 położona w Ożarowie Mazowieckim. Przeznaczenie w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego - teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Piasecka

Krępiec,lubelskie

155 000 zł900 m² 172,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kompleks dwóch działek budowlanych w położonych w miejscowości Krępiec przy ul. Piaseckiej (gmina Mełgiew). Nieruchomości powstaną w wyniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarecka

Wrocław,dolnośląskie

648 550 zł60 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Pilczycach! Oferujemy do sprzedaży zadbane, w pełni rozkładowe mieszkaniem, znajdujące się we Wrocławiu ( Kozanów ), przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Synów Pułku

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł30 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ciche mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na ostatnim 11 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje- 12m2 i 9m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

346 455 zł36 m² 9 707,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! strona mieszkania: wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kościerzyna,pomorskie

519 000 zł120 m² 4 307,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:657 m²

Nowy dom parterowy z garażem - Kościerzyna Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom parterowy o powierzchni 120,5 m , zlokalizowany na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Międzybrodzie

Międzybrodzie,podkarpackie

65 000 zł845 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 8,45 ara, położoną w miejscowości Międzybrodzie, w gminie Sanok. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze powiatowej, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

355 000 zł39 m² 8 989,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronną kawalerkę usytuowaną na parterze budynku wybudowanego z cegły w 1997 r. zlokalizowaną na zamkniętym osiedlu przy ul. Fałata, zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sasino

Sasino,pomorskie

277 500 zł1 252 m² 221,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Sasinie o pow. 1252m2. Z najwyższego punktu nieruchomości widok na morze. Dostępne są także 4 inne działki w tej lokalizacji o zbliżonej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sucharskiego

Białystok,podlaskie

999 000 zł230 m² 4 339,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Bliźniak Twoich Marzeń - Wyjątkowy Dom w Idealnej Lokalizacji! Istnieje możliwość przyjęcia w rozliczeniu mieszkania 35 - 42 m2 bądź działki budowlanej w bliskich okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skwierzynka

Skwierzynka,zachodniopomorskie

1 400 000 zł264 m² 5 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalny i nowoczesny dwukondygnacyjny dom wolnostojący położony w miejscowości Skwierzynka w sąsiedztwie Koszalina. Dojazd do posesji utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł38 m² 8 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam mieszkanie zarówno do zamieszkania dla siebie jak I pod inwestycj Ę! Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Osiedlu Leśnym - idealne miejsce do zamieszkania! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Trąbki Wielkie

Trąbki Wielkie,pomorskie

179 000 zł1 002 m² 178,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nie pobiera wynagrodzenia od klienta Kupującego Na sprzedaż działka budowlana nr 45/14 objęta Miejskim Planem Zagospodarowania Przestrzennego położona w miejscowości Kaczki (gmina Trąbki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł48 m² 10 352,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie na ul. Klonowej. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,2 m2. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

798 900 zł101 m² 7 894 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Nowy Dom ok. 100 m2. Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bardzo ładny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok.100 m2, z garażem w bryle budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lechicka

Poznań,wielkopolskie

619 000 zł55 m² 11 254,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! planowany termin - zakończenie budowy - Luty 2026 - odbioru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł65 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje o powierzchni użytkowej 65 m2, usytuowane na 4 piętrze pięknej kamienicy po całkowitej rewitalizacji ( bez windy ). Mieszkanie przeszło generalny remont, wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przemysłowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

326 030 zł40 m² 8 146,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Loftowe apartamenty o wysokości 270 cm Komórki lokatorskie, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Cholewy

Cholewy,mazowieckie

235 000 zł2 240 m² 104,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Błonie okolice działki na sprzedaż. Do sprzedaży duża działka w miejscowości Cholewy po północno- zachodniej stronie Gminy Błonie. Działka ma 2240m2, mieści się przy drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

403 182 zł35 m² 11 632,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

450 982 zł31 m² 14 390 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Wieliczka,małopolskie

899 000 zł87 m² 10 385,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie z dużym Tarasem ul. Kościuszki 36, wieliczka Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 85,14 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Pyskowice,śląskie

769 000 zł176 m² 4 369,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:366 m²

Rezerwacja do 12.08.2025r.! Na sprzedaż Dom wolnostojący o powierzchni ok.176m2 usytuowany na działce o powierzchni 366m2 w Pyskowicach! Tylko w Realton Nieruchomości! biura! Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lechicka

Poznań,wielkopolskie

506 000 zł42 m² 12 047,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Opolska

Kały,opolskie

135 000 zł1 800 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż piękną działkę budowlaną o pow. 18 ar , zlokalizowaną w miejscowości Kały, ok. 22 11 km od Opola. Działka o regularnym kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Topowa Lokalizacja! Samo Centrum Wrocławia - 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Tęczowej Na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł860 m² 1 511,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działka budowlana 860 m Marysin Wawerski spokojna okolica, blisko lasu Na sprzedaż działka o powierzchni 860 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

702 702 zł49 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone mieszkanie z dużym ogrodem o powierzchni około 60m2 wykończone pod klucz z zabudowami stałymi w kuchni i hollu w cenie. Gotowa inwestycja na Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł43 m² 12 065 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2- pokojowe o pow. 43,10 m.kw. położone na 2 piętrze w budynku z 2005 r. przy ul. Strachowickiej bez windy. Mieszkanie słoneczne, strawa okien południowo- zachodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

744 260 zł74 m² 10 084,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Mamy inne mieszkania od kompaktowych kawalerek po przestronne apartamenty rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 521 097 zł186 m² 13 575,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Unikalna oferta! dwa ostatnie gotowe do odbioru domy na nowym prestiżowym osiedlu na pieckach-migowiedla wymagającego klienta - kup bez prowizji! Biuro sprzedaży dewelopera - nie pobieramy prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Skowronkowa

Lublin,lubelskie

879 000 zł988 m² 889,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjną działkę budowlaną usytuowaną w prestiżowej okolicy - ul. Skowronkowej w Lublinie. Nieruchomość o powierzchni całkowitej.