dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Morąg

Morąg,warmińsko-mazurskie

49 000 zł954 m² 51,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyobraź sobie miejsce, gdzie nie słychać sąsiadów, tylko wiatr w koronach drzew. Gdzie za płotem nie stoi nowy blok - tylko opuszczone siedlisko, które czas zatrzymało w miejscu. Gdzie cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

619 000 zł68 m² 9 036,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ostatnie na inwestycji parterowe mieszkanie. Lokal o powierzchni ok. 68,5 m2 sprzedawany w stanie deweloperskim. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

985 695 zł62 m² 15 781,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja premium w sercu Poznania - Garbary Bez prowizji! Bez pcc 2%! Poznaj unikalny projekt mieszkaniowy w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Kiełczów,dolnośląskie

990 000 zł117 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Segment środkowy z 2003 r. z garażem- idealny dla rodziny 2+2 - gotowy do wprowadzenia. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Kiełczowie przy ul. Akacjowej. W bardzo bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczecin,zachodniopomorskie

829 000 zł61 m² 13 590,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na parterze budynku w zabudowie szeregowej, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Beskidzka

Rychwałd,śląskie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:596 m²

Mam przyjemność zaprezentować zabudowaną działkę budowlaną położoną w Rychwałdzie. Nieruchomość zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy. W okolicy luźna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Miechowice Oławskie

Miechowice Oławskie,dolnośląskie

329 000 zł130 m² 2 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż segment o łącznej powierzchni około 130m2 z ogródkiem. Poniemiecki budynek z klimatem po remoncie dachu. Nieruchomość w środku będzie uprzątnięta i gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

584 990 zł96 m² 6 108,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Biuro spzedaży dewelopera! bez podatku pcc bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w Dąbrowie tylko 3km od centrum Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bema

Rydułtowy,śląskie

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:427 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Twój azyl w Rydułtowach - dom, który daje więcej Jeśli marzysz o miejscu, gdzie po całym dniu możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Polkowice,dolnośląskie

1 999 999 zł217 m² 7 565,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Na sprzedaż - Ekskluzywna nieruchomość, polkowice Dolne W ofercie sprzedaży wyjątkowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 217 m , usytuowana na działce o wielkości 1460 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Borów-Kolonia

Borów-Kolonia,lubelskie

199 000 zł6 376 m² 31,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu działkę budowlane usytuowane w cichej i malowniczo położonej miejscowości Borów Kolonia , w gminie Chodel. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarne Błoto

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

949 000 zł132 m² 7 194,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:484 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom na skraju zabudowy szeregowej, położony w spokojnej i zielonej lokalizacji Czarne Błoto, zaledwie 10 minut od Torunia! To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łańcut,podkarpackie

969 000 zł176 m² 5 505 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje na sprzedaż bardzo funkcjonalny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Łańcut. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wola Przybysławska

Wola Przybysławska,lubelskie

89 000 zł850 m² 104,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe nieruchomości, usytuowane w malowniczej miejscowości Wola Przybysławska w gminie Garbów. Prezentowany kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

729 000 zł61 m² 11 950,80 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyłącznie w ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m , położone na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolda

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł53 m² 12 357,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,60 m usytuowane na parterze niskiego, jednopiętrowego bloku, wybudowanego w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

699 000 zł320 m² 2 184,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 320 m , użytkowej 280 m 2 , położony na działce o powierzchni 1000 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przerwy-Tetmajera

Rydułtowy,śląskie

300 000 zł199 m² 1 507,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Dom dla dwóch rodzin w świetnej lokalizacji - Rydułtowy, ul. Tetmajera 53 Cena: 300 000 zł Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Żeglarzy

Brzoza,kujawsko-pomorskie

250 000 zł1 177 m² 212,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, brzoza, powiat toruński. Mery Marzeń oferują na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1177 mkw., z aktualnym MPZP. Działka budowlane zlokalizowana w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Celestynów,mazowieckie

799 999 zł404 m² 1 980,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:590 m²

Dom na sprzedaż w Celestynowie, woj. mazowieckie, gmina Otwock Cena: 849 999zł pln Powierzchnia domu całkowita: 404 m Powierzchnia domu użytkowa: 320 m Powierzchnia działki: 590.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

1 450 000 zł61 m² 24 573,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: luksusowy apartament w sercu Gdańska Prestigioza lokalizacja w Apartamentach Scala Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową nieruchomość, zlokalizowaną w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stroma

Olecko,warmińsko-mazurskie

359 000 zł41 m² 8 840,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 40,61 m2, 2 pokoje, winda, miejsce postojowe! Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,61 m2 położone na drugim piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej " Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. van Gogha

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł101 m² 13 735,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Super lokalizacja zamieszkaj W jednej Z najpiękniejszych lokalizacji miasta - ul. Van Gogha - białołęka To miejsce, gdzie codziennie budzi Cię widok zieleni i bliskość Wisły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słoneczna

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 700 000 zł201 m² 8 457,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przestronny dom z ogrodem w zabudowie bliźniaczej już dostępny w sprzedaży! Nieruchomość zlokalizowana jest w Bielanach Wrocławskich. Duży, zielony ogród oraz cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

344 900 zł37 m² 9 321,62 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wakacyjna Promocja! Kupując tą nieruchomość z nami otrzymasz irobota za 1 zł! Marzysz o nowym domu i czystych podłogach bez wysiłku? Teraz to możliwe! Tylko w okresie wakacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Truskaw

Truskaw,mazowieckie

520 000 zł849 m² 612,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 849m2 w miejscowości Truskaw w gminie Izabelin. Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii zabudowy od ul. Północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł44 m² 9 954,65 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dodatkowym pomieszczeniem | Wrocław, nowy Dwór, ul. Strzegomska Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,10 m , położone na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

556 800 zł58 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuje mieszkanie w stanie deweloperskim 58,5m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, łazienki i wc. Zakup bezpośrednio od dewelopera! Brak pcc przy zakupie! Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziatwy

Warszawa,mazowieckie

864 500 zł60 m² 14 500,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe, zadbane, wygodnie rozplanowane mieszkanie usytuowane w jednej z najpopularniejszych lokalizacji na Białołęce - obok Parku Henrykowskiego, osiedle Klasyków Wille Miejskie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żywiec

Żywiec,śląskie

690 000 zł203 m² 3 399,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:617 m²

Na sprzedaż Nieruchomość w Żywcu o powierzchni 200 mkw. Mam do zaoferowania Nieruchomość na sprzedaż w centrum Żywca. Oferta jest kierowana zarówno dla firm lub inwestorów, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Skrajna

Radwanice,dolnośląskie

820 000 zł104 m² 7 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Pół bliźniaka, na granicy radwanic/wrocławia! Dom o powierzchni użytkowej 100m. Dom budowany "dla siebie", jedna część została przeznaczona do sprzedaży. Dom jest w trakcie budowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

1 227 000 zł70 m² 17 578,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najważniejsze informacje Dzielnica / okolica: kraków, ruczaj, ul. Piltza Powierzchnia: 69,8 m Ilość pokoi: 3 pokoje - salon z aneksem kuchennym + dwie sypialnie Miejsce postojowe: w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grażyny

Kraków,małopolskie

830 000 zł66 m² 12 649 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 65,62 m znajduje się na 1 piętrze w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej na Prądniku Białym Cała inwestycja składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żary,lubuskie

269 000 zł54 m² 4 935,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż położone przy ul. Męczenników 15 , położone na 4 piętrze bloku z cegły z 1970r. Mieszkanie 3 pokojowe do drobnego remontu lub kapitalnego remontu w zależności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

460 811 zł35 m² 13 091,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

**apartamenty inwestycyjne W sercu gdańska pierwsza linia zabudowy nad motławą** zapraszam do obejrzenia apartamentów na żywo ** Lokale z możliwością odliczenia 23% vat ** podane ceny netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 12 Marca

Wejherowo,pomorskie

1 420 000 zł845 m² 1 680,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:408 m²

Położenie Przedmiotowy budynek usługowo-mieszkalny zlokalizowany jest na działce nr 236 o pow. 408 m2, przy ul. 12 Marca 246 w Wejherowie. Obiekt wybudowano w zwartej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Osiedle Akacjowe

Wierzyce,wielkopolskie

811 860 zł7 732 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż znakomitą działkę dla dewelopera lub pod inwestycję! Świetna lokalizacja zaledwie ok 1,3 km od drogi ekspresowej S5. Bezpośrednie sąsiedztwo urządzonej drogi powiatowej (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Katowice

Katowice,śląskie

5 600 000 zł18 200 m² 307,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 200 m²

Oferuję do sprzedaży budynek handlowo-magazynowy z zapleczem biurowym i socjalnym o powierzchni 1503m2 oraz budynek magazynowy o powierzchni 1160m2 zlokalizowane w terenach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Olchowo

Olchowo,zachodniopomorskie

72 000 zł1 200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane z pozwoleniem na zabudowę jednorodzinną. Pozostałe do sprzedaży działki to - 2 działki o powierzchni 1200 m2 w cenie 72 tys. każda. - jedna działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

565 302 zł28 m² 20 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 20.07.2025 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 274 824 zł122 m² 10 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij