dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

415 000 zł42 m² 9 880,95 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe, położone w zachodniej lokalizacji miasta, na osiedlu Zawadzkiego. Najważniejsze atuty: nieruchomość odświeżona, dwa oddzielne ustawne pokoje, duży słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 251 073 zł125 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Poznań,wielkopolskie

999 000 zł87 m² 11 482,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jasne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie - dokładne wymiary oraz układ na ostatnim zdjęciu. Najważniejsze cechy: 87m2 powierzchni; po generalnym remoncie - bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Zabrze

Zabrze,śląskie

8 622 000 zł208 785 m² 41,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu numer 308/5, 309/5, 1968/18, 2720/18, 4, 2973, 2974, 1, 2 i 1572/201 o łącznej o powierzchni 208785 m2. Nieruchomości stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł38 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w 7 piętrowym bloku z lat 60-tych zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Władysława Broniewskiego. Okolica pełna zieleni, z okien widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wojkowice

Wojkowice,śląskie

102 000 zł32 m² 3 214,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Wojkowice, ul. G. Morcinka 18a/4 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Władysława Łokietka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł27 m² 8 509,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealna lokata kapitału! Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 27,03 m , zlokalizowana na parterze odnowionej kamienicy przy ul. Łokietka - w świetnej lokalizacji pod kątem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

135 000 zł34 m² 4 020,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Wrocławska 39/28 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł41 m² 12 902,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe mieszkanie na sprzedaż! Mam Państwu do zaoferowania niezwykle funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na III-piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiśniowa

Więckowice,małopolskie

370 000 zł1 200 m² 308,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1200 mkw w Więckowicach, w gminie Zabierzów najważniejsze informacje powierzchnia 1200m2 (12 a) woda i kanalizacja w drodze prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł49 m² 15 306,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach, przy ulicy Marymonckiej. Blok w otoczeniu zieleni. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

640 000 zł46 m² 13 913 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Zwolnione z podatku pcc (2%) Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m w Nowym Dworze Mazowieckim. Położone na parterze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Bytom,śląskie

116 000 zł44 m² 2 635,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom ul. Jagiellońska 27/2 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

490 273 zł44 m² 11 173 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł28 m² 16 292,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na zielonej Białołęce. Kawalerka idealna dla singla. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 27,6 m2, położone na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł66 m² 10 590,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław - Krzyki. Oferuję na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66m2, usytuowane na wysokim parterze w świetnie skomunikowanej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Kraków,małopolskie

867 055 zł72 m² 11 999,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera Brak podatku pcc 0% prowizji! Mieszkanie objęte programem Kredyt bez wkładu własnego, oferowane w promocyjnej cenie 11 999 zł / m kw! Mam przyjemność zaoferować do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myszkowska

Żarki,śląskie

450 000 zł172 m² 2 609,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 017 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Żarki zabudowaną budynkiem mieszkalnym do wykończenia, budynkiem gospodarczym na dużej działce 4017m2 przy ul Myszkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Śnieżna

Gowarzewo,wielkopolskie

699 000 zł92 m² 7 587,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy! W sprzedaży nowoczesne domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 92,13 m + poddasze 19 m , z ogrodem 74-152 m i 2 miejsca postojowe. Promocja! Tylko do końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jasienica,śląskie

774 200 zł98 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:43 m²

Kupujący zwolniony z 2% pcc oferta dotyczy budynku nr 2 lub 3 pełna oferta inwestycji dostępna na naszej stronie. Mam przyjemność zaprezentować Państwu budynek w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

730 000 zł63 m² 11 561,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

! nowa niższa cena 730 000 pln! Na sprzedaż duże nowoczesne w pełni umeblowane trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem i dwoma Miejscami parkingowymi, znajdujące się na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Izbica,mazowieckie

200 000 zł800 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gotowy na nowy etap swojego życia? Szukasz swojego idealnego miejsca na dom? Mamy dla Ciebie dwie wyjątkowe działki w Izbicy z mpzp o nr 48/11 i 48/12 gotowe do zagospodarowania! Obie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

782 278 zł55 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

450 000 zł458 m² 983 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 4,58ar z budynkiem mieszkalnym oraz zaczętą budową, zlokalizowana blisko centrum miasta Nowego Sącza. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tarnów,małopolskie

450 000 zł57 m² 7 900,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego mieszkania z ogródkiem w inwestycji Apartamenty Gruntowa nowoczesnym i kameralnym osiedlu zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Reda,pomorskie

499 000 zł54 m² 9 275,09 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,80 m , znajdujące się w Redzie - w doskonałej lokalizacji łączącej spokój okolicy z pełną dostępnością miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

580 000 zł55 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 10 minut od morza, w kołobrzegu! zainwestuj swój kapitał! idealne dla rodziny jak również pod wynajem blisko dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

320 000 zł65 m² 4 938,27 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,80 m , położone w doskonałej lokalizacji - przy ul. Piłsudskiego w Dąbrowie Górniczej. Lokal usytuowany jest w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bródnowska

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł46 m² 14 326,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Narożne Mieszkanie na Pradze-Północ w bloku z 1980 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 46m2 przy ul. Bródnowska składające się: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni Pokoju Łazienki Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Twardogóra

Twardogóra,dolnośląskie

770 000 zł146 m² 5 273,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w centrum Twardogóry. Budynek o 3 poziomach -przyziemie, parter oraz piętro o powierzchni użytkowej 146m2 posiada 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

393 120 zł25 m² 15 731,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

299 000 zł40 m² 7 415,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w centrum Katowic ul. Sokolska. Powierzchnia: 40,32 m Liczba pokoi: 2piętro: parter z 3cena: 299 000 zł Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kopalniana

Lędziny,śląskie

557 900 zł168 m² 3 320,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej Lędziny ul. Kopalniana 29 I. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

441 105 zł42 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie Centum Inwestycji Deweloperskich już gotowe w stanie deweloperskim, 2 pokojowe mieszkanie w II etapie inwestycji zlokalizowanej przy ul. Technologicznej w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Oficerska

Lędziny,śląskie

252 000 zł1 500 m² 168 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej w Lędzinach przy ul. Oficerskiej, dz. ew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży przytulne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji Trójmiasta - Gdańskim Przymorzu, w bliskim sąsiedztwie Parku Reagana, uniwersytetu Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł45 m² 8 807,95 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Spółdzielczo-własnościowe prawo możliwość zakupu przez obcokrajowców! Na sprzedaż oferuję przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,3 m2, położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rossosz

Rossosz,lubelskie

155 000 zł1 941 m² 79,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną usytuowaną w spokojnej i malowniczej miejscowości Rossosz, w gminie Łęczna. Prostokątna nieruchomość o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Reymonta

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

299 000 zł75 m² 3 986,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Rezwrwacja! Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze i pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z trzech sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 395 000 zł76 m² 18 311,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest apartament 2 pokojowy ok 76 m2 z balkonem, zlokalizowany 10 min od Wrocławskiego Rynku w odrestaurowanej Kamienicy. Rynek pierwotny- nowe! W ofercie posiadamy inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

394 220 zł43 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny budynek wielorodzinny zlokalizowany na bydgoskich Kapuściskach to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha i spokojna okolica, a jednocześnie - pełna infrastruktura.