dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wczasowa

Ustroń,śląskie

410 000 zł27 m² 15 045,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli chcesz budzić się zanurzony w zieleni ze śpiewem ptaków za oknem, to propozycja dla Ciebie. Na sprzedaż piękny, dwupokojowy apartament w Ustroniu, idealny do zamieszkania lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościeleczki

Kościeleczki,pomorskie

439 000 zł76 m² 5 809,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 75,56 mkw, składający się z 3 sypialni, otwartej kuchni połączonej z salonem, przedpokoju oraz łazienki. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Spacerowa

Narty,warmińsko-mazurskie

1 690 000 zł4 812 m² 351,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:4 812 m²

Na sprzedaż Ośrodek Wypoczynkowy, na który składa się 6 drewnianych, 60 metrowych domków letniskowych, położonych na działce o pow. 4 812 m2. Nieruchomość znajduje się w turystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jasia i Małgosi

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 230 000 zł150 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Piękne bliźniaki w formie willi w Kamieńcu Wrocławskim! Dla naszych klientów oferujemy możliwość wykończenia pod klucz według indywidualnego projektu! Przedstawiam Państwu nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 690 000 zł3 267 m² 517,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W ofercie działka usługowa o powierzchni 3267 m zlokalizowana na Muchoborze Wielkim przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Nieruchomość idealnie nadaje się pod działalność gospodarczą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Szeroka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł739 m² 1 014,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka 739 m Lokalizacja: rembertów, warszawa Powierzchnia: 739 m | Wymiary: 39,19 x 24 m Jeśli marzysz o domu w spokojnym otoczeniu, blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Ustronie

Tarczyn,mazowieckie

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1 piętrze bloku zlokalizowanego na osiedlu Ustronie w Tarczynie. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

913 648 zł75 m² 12 144,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 75,23 m2 na 3 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czołki

Czołki,lubelskie

120 000 zł1 591 m² 75,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka z potencjałem - Czołki, gm. Sitno | 1591 m | Media w działce | Blisko Zamościa Na sprzedaż działka o powierzchni 1591 m położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

399 999 zł63 m² 6 349,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie w centrum miasta bez pośredników a tym samym dodatkowych kosztów.Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku.W skład mieszkania wchodzi salon dwie sypialnie kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

980 000 zł96 m² 10 208,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą nieruchomość - dom wolnostojący w podpoznańskim Kiekrzu. Na jednym poziomie jest duży, dobrze oświetlony salon z kominkiem rozprowadzającym ciepło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 080 000 zł1 045 m² 1 033 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka położona w Milanówku z gotowym projektem domu, z wszelkimi pozwoleniami pozwoleniami również konserwatora zabytków, na działce piękna duża sosna wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 250 913 zł83 m² 15 116,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Odetchnij od codziennego zgiełku - zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu z szybkim dojazdem do centrum. Cztery pokoje, funkcjonalne wnętrze, balkon 10 m i system smart home tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kormanice

Kormanice,podkarpackie

1 049 000 zł227 m² 4 621,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 582 m²

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży parterowego domu z poddaszem o powierzchni użytkowej 129,97 m , obejmującego cztery sypialnie, oddzielną garderobę oraz przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brylantowa

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł126 m² 9 901,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:303 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - Wrocław, ołtaszyn, ul. Brylantowa Parametry: powierzchnia użytkowa: 126,24 m Powierzchnia działki: ok. 300 m Powierzchnia ogrodu: 239,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

195 000 zł37 m² 5 270 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m2. W pierwotnym rozkładzie 2 pokoje. W bardzo prosty sposób można przerobić na salon połączony z kuchnią i 2 odrębne sypialnie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Białystok,podlaskie

709 000 zł90 m² 7 860,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** gotowy do wydania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam mieszkanie bezczynszowe w zabudowie szeregowej - segment środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Włóki

Niemce,lubelskie

265 000 zł2 000 m² 132,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnej działki budowlanej o powierzchni 2000 m , zlokalizowanej w miejscowości Niemce , w gminie Niemce (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

785 292 zł63 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czy szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem, która doskonale sprawdzi się zarówno na wynajem, jak i jako przestrzeń dla Twojego biznesu? Apartament M20 w inwestycji Lofty Matejki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Różanów

Różanów,mazowieckie

880 000 zł125 m² 7 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 941 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z budynkiem garażowym/gospodarczym oraz działką 2941 m2, zlokalizowane w miejscowości Różanów, w gminie Wiskitki. Dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 501 848 zł98 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Warnino

Warnino,zachodniopomorskie

65 000 zł4 312 m² 15,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna niezbudowana o pow. 4312 m2, położona w miejscowości Warnino gm. Biesiekierz. Cicha i spokojna lokalizacja w miejscowości oddalonej ok. 4 km od trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł180 m² 5 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Niewielki, parterowy dom z końca lat 70-tych, w bardzo dobrym miejscu, w centrum Grodziska. Dom nadaje się do zamieszkania i jest zamieszkały, ale bez wątpienia jakiś remont by mu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jastrzębia

Wrocław,dolnośląskie

433 000 zł29 m² 14 982,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 28.9 m . Mieszkanie, jasne, słoneczne, ekspozycja wschodnia. Doskonała lokalizacja - spokojna, zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

319 900 zł45 m² 7 093,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

*** mieszkanie do własnej aranżacji *** *** os.ANTONIUK *** *** DOSTĘPNE OD ZARAZ *** Polecam funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł64 m² 7 833,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Atuty nieruchomości: 3 pokoje - piwnica - ekspozycja okien na wschód, południe i zachód - możliwość adaptacji pod swoje potrzeby - ogrzewanie z sieci miejskiej Dzień dobry, przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

305 000 zł48 m² 6 367,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie trzypokojowe (47,9m2) w bloku mieszkalnym w Nakle nad Notecią. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, ciche. Standard: podłogi - panele, gres Ściany - gładź gipsowa, glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszczyka

Zielona Góra,lubuskie

385 000 zł51 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Zachód Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 50,60m2 zlokalizowane na parterze niskiego bloku położonego przy ulicy Waszczyka. Na powierzchni 50,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

540 000 zł54 m² 9 962,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Atuty: 3 pokoje 53,7m2 świetna inwestycja bezpieczny zakup przestrony układ jasne wnętrza pierwsze piętro dobra lokalizacja Opis: pragnę Państwu przedstawić 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jamy

Jamy,podkarpackie

849 000 zł180 m² 4 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 518 m²

-kupujący N I E płaci prowizji- u N I K A L N Y - pod każdym względem, to słowo przewijać się będzie w naszym opisie, ponieważ naszym zdaniem ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Strzyżewice

Strzyżewice,lubelskie

135 000 zł1 240 m² 108,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alternatywne Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych usytuowanych w cichej i malowniczej miejscowości Strzyżewice, gm. Strzyżewice. Grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 900 zł85 m² 10 033 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 85 m2, posadowiony na działce ok.300m2. lokal nr.2 Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Racławicka

Świdnik,lubelskie

750 000 zł608 m² 1 233,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:608 m²

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu interesującą działkę zabudowaną domem , objętą planem zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej - zlokalizowaną w Świdniku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Cichawka

Cichawka,małopolskie

140 000 zł3 100 m² 45,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o pow. 31 ar w miejscowości Cichawka koło Łapanowa. Działka z panoramicznym widokiem na okolicę i góry. Działka doskonale nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

586 000 zł1 801 m² 325,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro makler poleca Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 1800 m , zlokalizowaną w malowniczym Osielsku. Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglarska

Borkowo,pomorskie

649 000 zł62 m² 10 384 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z garderobą, położone na pierwszym piętrze, z ekspozycją na stronę zachodnią. **atuty oferty** - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 700 000 zł248 m² 10 887 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Dom wolnostojący z antresolą w sercu zielonego Milanówka. Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 248 m, posadowiony na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maków Polnych

Poznań,wielkopolskie

496 368 zł46 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł51 m² 13 510,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja! mieszkanie W doskonałej lokalizacji - gotowe do zamieszkania! Doskonała lokalizacja blisko centrum i pełnej infrastruktury usługowo-handlowej - wszystko, czego potrzebujesz, masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

3 400 000 zł186 m² 18 279,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas! Luksusowy apartament o powierzchni 186 m2 położony w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: ruczaj jest to miejsce, które umożliwia bardzo szybki dostęp się do centrum miasta (20-25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Orzeszkowej

Poznań,wielkopolskie

1 530 000 zł90 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

For english please scroll down - Polecamy na sprzedaż apartament w Budynku znajdującym się przy ul. Elizy Orzeszkowej. W okolicy pełne zaplecze handlowo-usługowe. Mieszkanie 3-pokojowe.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij