dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Szczecinek,zachodniopomorskie

220 000 zł37 m² 5 939,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż urokliwe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,04 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na 3 piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. E. Plater w Szczecinku W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kierocińskiej

Sosnowiec,śląskie

267 000 zł52 m² 5 134,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Perfekcyjna opcja dla osób starszych lub na pierwsze mieszkanie dla młodych! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(52 m2) na wysokim parterze z przestronną logią! Prezentujemy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fioletowa

Szczecin,zachodniopomorskie

455 000 zł49 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

2 pokojowe mieszkanie w niskim budynku z lat 90-tych, zlokalizowane w cichym zakątku osiedla Bukowego. W skład mieszkania wchodzą : - pokój dzienny z balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wrzosowa

Niepołomice,małopolskie

635 000 zł50 m² 12 720,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie w Niepołomicach - styl, komfort i idealna lokalizacja! 49,92 m2 I 1 piętro I gotowe do zamieszkania I 3 minuty od rynku Szukasz mieszkania gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

357 000 zł39 m² 9 040,26 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie 39 m | Centrum Szczecina | Ciche | Piwnica 9 m Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane w drugiej linii zabudowy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł46 m² 15 767,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,60m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 899 900 zł335 m² 8 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 044 m²

Zapraszamy na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży klimatyczny Dom Wolnostojący w stylu rezydencjonalnym, usytuowany w bardzo atrakcyjnej i prestiżowej części Milanówka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

348 000 zł39 m² 8 854,96 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji na Łazarzu ul. Hetmańska Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m , położone na 2. piętrze frontowej części klimatycznej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierska

Szczecin,zachodniopomorskie

669 000 zł52 m² 12 962,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne 3 pokoje | Balkon | Winda | Świetna lokalizacja Oferta wyłącznie w Plus Nieruchomości! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską o łącznej powierzchni 51,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł29 m² 13 275,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Joker house nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 29 m , usytuowanego w topowej lokalizacji. To idealna propozycja dla singli, par lub inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

722 328 zł74 m² 9 774,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Chcesz kupić gotowe mieszkanie od developera? Skorzystaj z okazji - zadzwoń - umów się na spotkanie. Mamy promocję na mieszkanie i miejsce postojowe. Mieszkanie z rabatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł59 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jeśli szukasz jasnego mieszkania na bezpiecznym osiedlu w otoczeniu zieleni to ta Alternatywa jest dla Ciebie Dzwoń proszę: 500*444*474 Mamy na sprzedaż gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł32 m² 17 521,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż dwupokojowe, wysokie (275 cm) mieszkanie o powierzchni 31,96 m , położone w doskonałej lokalizacji - Wierzbno, tuż przy granicy ze Starym Mokotowem. To spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowy Świat

Puck,pomorskie

850 000 zł59 m² 14 473 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,73 m2 położone przy ulicy Nowy Świat w Pucku. Mieszkanie położone jest w pierwszej linii brzegowej, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

698 000 zł106 m² 6 553,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż piętro domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 106,5m2, po podłodze 120m2, która mieści się na prestiżowym osiedlu Piaski w Bydgoszczy. Ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

365 000 zł30 m² 12 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku z lat 80. Budynek znajduje się na osiedlu Baranówka przy ul. Broniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

660 000 zł57 m² 11 506,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina - plac S. Batorego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w prestiżowej lokalizacji przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Kraków,małopolskie

886 000 zł49 m² 18 081,60 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje! słoneczne mieszkanie na bratysławskiej! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bratysławskiej, w dzielnicy Krowodrza Górka. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zakęcie,lubuskie

640 000 zł91 m² 7 005,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:573 m²

Nowa inwestycja domów parterowych w stanie deweloperskim - miejscowość Zakęcie, powiat nowosolski Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe domy wolnostojący w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czajkowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 090 000 zł70 m² 15 527,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Komfortowe z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,2 m2 w pięciopiętrowym, nowoczesnym bloku z windą i hala garażową z 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

1 113 000 zł51 m² 21 996 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 50,6 m2, dwupokojowe wspaniała loggia o powierzchni 5,9m2 cena obejmuje mieszkanie w stanie wykończonym, załączone zdjęcia pokazują stan rzeczywisty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Karwiany,dolnośląskie

800 000 zł140 m² 5 734,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:128 m²

Na sprzedaż - Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej | Karwiany (kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z obsługą biura nieruchomości!) Lokalizacja: karwiany Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

2 189 000 zł118 m² 18 550,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

English version below emmerson prezentuje 4 pokojowy apartament w budynku Tarasy Verona przy ulicy Armii Krajowej. Mieszkanie znajduje się budynku wybudowanym w 2010 roku. Położone jest na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Wyjątkowe mieszkanie na 10. piętrze w Zielonej Górze! Osiedle Pomorskie czeka na Ciebie! Oferuję na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie w wieżowcu na najwyższym piętrze, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

949 000 zł244 m² 3 889,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą propozycją nowych domów jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. To nowe osiedle łączy w sobie mieszkanie wśród natury z bezpośrednią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Cyprysowa

Komorniki,wielkopolskie

669 000 zł90 m² 7 404,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecamy nowe domy w Komornikach Domy inspirowane stylem skandynawskim w zabudowie szeregowej i bliźniaczej do wyboru metraże od 90,2m2 - 108m2 Bezpieczeństwo zapewni jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Michałowice-Wieś

Michałowice-Wieś,mazowieckie

790 000 zł1 000 m² 790 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Michałowicach przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne lub bliźniacze. Jest plan zagospodarowania. bardzo szybko rozwijająca się okolica; buduje się bardzo dużo nowych domów. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

420 000 zł77 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Korzystny układ pozwala na przekształcenie na 4- pokojowe. Mieszkanie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 76,8 m2 położone na wysokim parterze w kamienicy. Istnieje możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Staszica

Szamocin,wielkopolskie

295 000 zł1 757 m² 167,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania uzbrojona w media miejskie działka budowlana wraz z zabudowaniami w miejscowości Szamocin (wielkopolska - Pojezierze Chodzieskie). Działka narożna o powierzchni 1757 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Wysin,pomorskie

590 000 zł9 110 m² 64,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja westate, ma przyjemność przedstawić Państwu sprzedaż atrakcyjnie położonej działki ze stawem oraz warunkami zabudowy, drogą oraz wszystkimi mediami w drodze na terenie gminy Liniewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niepodległości

Żelisławiec,zachodniopomorskie

884 500 zł120 m² 7 370,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą - Dom o powierzchni użytkowej 105 m2 z wyjątkową, dużą działką o powierzchni 6650 m2 w odległości zaledwie 30 km od centrum Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 899 000 zł242 m² 7 849,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:894 m²

1 899 000 zł I Sprzedaż I Dom bliźniak 236 m2 I Chylice I gm. Piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest duży dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 236,31 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Owsiana

Gdynia,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie W gdyni przy ul. Owsianej (cisowa) mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 54 m2 składa się z trzech pokoi - salonu oraz sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

3 499 000 zł996 m² 3 513,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 996 m , położona w doskonałej lokalizacji przy ul. Puławskiej w Warszawie. W bardzo bliskiej odległości od trasy S2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

2 199 000 zł246 m² 8 939,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

*** ekskluzywny dom wolnostojący *** *** os.JAROSZÓWKA *** *** PIĘKNY OGRÓD *** Polecamy wyjątkowy dom wolnostojący dom wolnostojący z 2004 roku , zlokalizowany blisko centrum miasta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

389 000 zł1 423 m² 273,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować kompleks pięciu działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Jakubowice Konińskie - Kolonia, w gminie Niemce, zaledwie 15 minut jazdy od centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Człuchowska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł72 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,70 m , zlokalizowane na spokojnym, pełnym zieleni osiedlu w sercu warszawskiego Bemowa - Jelonki. Idealna propozycja do.