dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 750 000 zł276 m² 6 340,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:190 m²

Oferta dodana za pomocą addom opis nieruchomości Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej położony na działce o powierzchni 190 m2, usytuowany Szczecinie w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Rzędzińska,małopolskie

795 000 zł147 m² 5 408,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy Państwu komfortowe, nowe domy w zabudowie bliźniaczej, które charakteryzują się wysokim standardem deweloperskim i znajdują się w bliskiej odległości od Tarnowa, zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kazimierzówka

Kazimierzówka,lubelskie

379 000 zł1 366 m² 277,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Kazimierzówce - idealna przestrzeń do zamieszkania i inwestycji Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 1366 m , położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Międzybrodzie Bialskie,śląskie

10 000 000 zł100 m² 100 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

opis Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jarosław

Jarosław,podkarpackie

1 290 000 zł135 m² 9 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

Jarosław/ makowisko Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny, wolnostojący, położony w spokojnej części niewielkiej miejscowości koło Jarosławia. Nieruchomość tą charakteryzuje bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

975 000 zł96 m² 10 156,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Domy szeregowe zlokalizowane w Widawie! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się zakochać od pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Polkowice,dolnośląskie

269 000 zł41 m² 6 546,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Wymienione instalacje elektryczne i hydrauliczne. Wnętrze zostało wykończone z dbałością o szczegóły - gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

1 160 000 zł45 m² 25 590,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż słoneczny 2 pokojowy apartament z garderobą - świeżo wykończony - niezamieszkały w modnej i historycznej dzielnicy Gdańska Apartament wykończony z hala garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 900 000 zł91 m² 20 879,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowy, czteropokojowy apartament z balkonem (ok 8m2) w inwestycji Nadmotławie oddanej w 2023 roku, w dzielnicy Śródmieście, ul. Sienna Grobla 8 przy samym nabrzeżu rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kawalerzystów

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł46 m² 13 891,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie, 45,85 m na Partynicach we Wrocławiu Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,85 m , położone w okolicach ulic Husarskiej i Kawalerzystów. Jest to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarło

Tarło,lubelskie

105 000 zł2 315 m² 45,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż kompleks działek z wydanymi warunkami zabudowy, położonych w miejscowości Tarło , gmina Niedźwiada , województwo lubelskie. To doskonała propozycja zarówno dla osób prywatnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Odolanowska

Łódź,łódzkie

1 350 000 zł300 m² 50 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:468 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji-tuż obok Manufaktury. Warsztat, ul. Odolanowska (front od Drewnowskiej) Szczegóły: -pow. samego warsztatu to 150mkw -parter z betonowych płyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

990 000 zł112 m² 8 878,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:654 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiślana

Gliwice,śląskie

339 000 zł51 m² 6 700,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Proponuję do sprzedaży przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,59 m kw., zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy Gliwic przy ul. Wiślanej. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

387 453 zł44 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! najtańsze mieszkania W rumi - ceny od 8650,00pln! Mieszkania od 299 000 pln! ani podatku pcc! Nie musisz dalej szukać - taniej nie znajdziesz ;) ___________________________________.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojcieszyn

Wojcieszyn,lubelskie

242 000 zł2 874 m² 84,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2898 m , położoną w miejscowości Wojcieszyn, w gminie Bełżyce , województwie lubelskim. Nieruchomość posiada bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lawendowa

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

485 000 zł1 540 m² 314,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu interesującą działkę budowlaną położoną w cichej i malowniczej, dobrze skomunikowanej miejscowości Jakubowice Konińskie, w gminie Niemce. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Hortensji

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

949 000 zł100 m² 9 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:496 m²

Na sprzedaż ostatni segment na nowym osiedlu w Pogroszewie, między Ożarowem Mazowieckim, a Borzęcinem Dużym. Powierzchnia nieruchomości wynosi 100m2 i jest położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kolejowa

Niedrzwica Duża,lubelskie

119 000 zł1 550 m² 76,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kompleks działek budowlanych , położonych w doskonale skomunikowanej miejscowości Niedrzwica Duża przy ul. Kolejowe j. Prezentowane parcele powstaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

779 900 zł122 m² 6 393 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Bardzo Ładna Okolica. Zostały 2 osotatnie! Przedstawiamy do sprzedaży nowy Dom w okolicy zabudowy jednorodzinnej, dom o powierzchni ok.122 m2, posadowiony na ładnej działce. Rozkład Domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zofiówka

Zofiówka,lubelskie

1 961 000 zł13 170 m² 148,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-usługowa w Zofiówce - idealna propozycja dla inwestorów poszukujących atrakcyjnego terenu pod zabudowę mieszkaniową i komercyjną Na sprzedaż oferujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Działkowa

Kraków,małopolskie

749 000 zł51 m² 14 787,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50,65 m , zlokalizowanego w Krakowie przy ulicy Działkowej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Śrem

Śrem,wielkopolskie

570 000 zł90 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Oferta deweloperska sprzedaży nieruchomości lokalowej o powierzchni użytkowej 90m2 po podłodze 102m2 w miejscowości Śrem-Psarskie. Do lokalu przynależy działka o powierzchni ok 610m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł45 m² 11 533,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie, powierzchnia użytkowa 45m2, 2-pokojowe w centrum, II piętro (winda), ul.Gajowicka (przy SkyTower). Komfortowa lokalizacja (15 min pieszo do Rynku), blisko Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Liniewo

Liniewo,pomorskie

535 000 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Kameralny dom z widokiem na jezioro - Liniewo Na sprzedaż całoroczny dom letniskowy o wysokim standardzie wykończenia, położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moczydło

Niepołomice,małopolskie

940 000 zł80 m² 11 691,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przestronne, jasne mieszkanie w centrum Niepołomic. Z przyjemnością przedstawiamy ofertę, która może stać się Twoim nowym domem lub doskonałą inwestycją. Przejrzysty układ, atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strumykowa

Banino,pomorskie

670 000 zł69 m² 9 682,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Banino ul. Strumykowa: dom Szeregowy 69 m z Ogrodem - Spokój 20 Min od Trójmiasta! Dom Szeregowy, segment środkowy na Sprzedaż - 69 m , Ogród, miejsce Postojowe. Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rakszawa,podkarpackie

359 000 zł131 m² 2 740,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu budynek mieszkalny jednorodzinny w stanie surowym otwartym zlokalizowany w Rakszawie. Budynek wybudowany został według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Cybulice

Cybulice,mazowieckie

260 000 zł1 197 m² 217,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1197m2, położona w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego w miejscowości Cybulice gminie Czosnów, pomiędzy ulicą Spacerową a ul.Borkową pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł902 m² 1 441,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Rezerwacja! Do sprzedaży przedstawiam Państwu działkę budowlaną o powierzchni, zgodnie z dokumentacją 0,0902 ha (ok. 30m szerokość x 30m długość). Działka znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Częstochowa,śląskie

280 000 zł33 m² 8 459,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 33,5 m , położoną na parterze w niskim, trzypiętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

544 707 zł41 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł32 m² 16 375,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną kawalerka ta jest wykończona pod klucz, z meblami i sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marcin

Poznań,wielkopolskie

780 000 zł82 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jasne i przestronne mieszkanie 4 pokojowe po remoncie - dokładne wymiary oraz układ na ostatnim zdjęciu. Najważniejsze cechy: 82m2 powierzchni; po remoncie instalacji; możliwość adaptacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 395 550 zł77 m² 18 209,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w tej części Mokotowa to doskonały wybór zarówno dla osób szukających swojego własnego lokum, jak i inwestorów chcących ulokować kapitał w opłacalną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Osmolice Pierwsze

Osmolice Pierwsze,lubelskie

354 000 zł7 302 m² 48,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość rolną, wraz z działalnością (możliwą do dalszego prowadzenia) - ulokowaną w miejscowości Osmolice Pierwsze, gm. Strzyżewice. Nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stężyca

Stężyca,pomorskie

169 000 zł1 006 m² 167,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro nie pobiera wynagrodzenia od klienta Kupującego Na sprzedaż pięknie położona działka nr 100/5 na obrzeżach Stężycy. Działka z obu stron otoczona jest lasem! Powierzchnia działki wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Przemysłowa

Sztutowo,pomorskie

450 400 zł2 815 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka budowlana,.