dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Mosty,pomorskie

725 000 zł81 m² 8 950,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji od kupującego Na sprzedaż nowe bezczynszowe 4 pokojowe mieszkanie, wykończone w bliźniaku na I piętrze w Mostach, niedaleko Mechelinek. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

535 505 zł65 m² 8 238,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Spokojne osiedle domów szeregowych z ogrodami tylko kilka minut od Gdańska Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej położone tuż przy granicy Pruszcza Gdańskiego w odległości jedynie 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

590 000 zł49 m² 12 040,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 osobne pokoje! do odświeżenia! lokalizacja: os. Złotego Wieku (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowica

Nowica,małopolskie

534 000 zł6 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uście Gorlickie, nowica Na sprzedaż działka o pow ok 60ar z planem zagospodarowania przestrzennego mnl - zabudowa jednorodzinna i rekreacyjna. Położona nad potokiem w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

307 907 zł34 m² 8 989,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najtańsze mieszkania W rumi - ceny od 8650,00pln! Mieszkania od 33m2 do 70m2! Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? A może mieszkania pod inwestycję, np. najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prusa

Kartuzy,pomorskie

718 000 zł165 m² 4 351,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Dwa mieszkania, garaż, ogród i taras - wyjątkowa nieruchomość w Kartuzach Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny, a może interesuje Cię inwestycja z dużym potencjałem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Wandy

Kraków,małopolskie

620 000 zł46 m² 13 498,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości livinder przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie które zlokalizowane jest na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku przy os. Wandy, dzielnica Nowa Huta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł1 272 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w cieszącej się coraz większym prestiżem, zielonej dzielnicy Warszawy, gdzie możesz zrealizować swoje marzenia o wspaniałym, rodzinnym domu? Chcesz stworzyć miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oczapowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 920 000 zł91 m² 21 045,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zachwycające mieszkanie o powierzchni 91,23 m z tarasem, położone na parterze. Salon urzeka otwartą przestrzenią i naturalnym światłem wpadającym przez panoramiczną ścianę okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarżyńskiego

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł47 m² 16 442,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania nasłonecznione, dwustronne mieszkanie o powierzchni 46,77m2, z przestronnymi i ustawnymi pomieszczeniami, zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

259 000 zł63 m² 4 111,11 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Dąbrowie Górniczej, przy Alei Józefa Piłsudskiego. Znajduje się na 10. piętrze w zadbanym, wyremontowanym wieżowcu z windą. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pobyłkowo Małe

Pobyłkowo Małe,mazowieckie

973 500 zł165 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Na sprzedaż wolnostojący, nowoczesny dom w stanie deweloperskim Pobyłkowo Małe, blisko Serocka Powierzchnia całkowita: 164 m | Powierzchnia użytkowa: 156 m | Działka: 1020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 111 654 zł70 m² 15 822 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

English version below Niepowtarzalna inwestycja na terenie historycznego parku w Żernikach Wrocławskich. Termin oddania kluczy to I kwartał 2027 roku. Dla kogo? Ta prestiżowa ale zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sokolniki

Sokolniki,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana siedliskowa (zagrodowa) o powierzchni 3000 m2 w atrakcyjnej cenie tylko 150zł/m2. Działka położona jest w spokojnej miejscowości Sokolniki w gminie Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Opypy

Opypy,mazowieckie

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1500 m 2 położona w w Opypach gmina Grodzisk Mazowiecki. Doskonałe wymiary 32 x 48 pozwolą na postawienie wymarzonego domu. Media :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grabowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

390 000 zł36 m² 10 985,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Lokal o pow. 35,50 m2 przy ul. Grabowskiego 20 w Olsztynie. Pierwsze piętro od strony południowej. Dwa słoneczne pokoje z kuchnią, łazienką z wc i przedpokojem. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

397 863 zł23 m² 17 589 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

530 000 zł43 m² 12 297 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie położone na 1 piętrze bloku na os. Kazimierzowskim. Mieszkanie nadaje się do generalnego remontu. Własna aranżacja umożliwia wykończenie mieszkania pod własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

479 000 zł39 m² 12 409,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2 pokojowe Mieszkanie (38,6 m2) z dużym zadaszonym balkonem w rewelacyjnej lokalizacji na osiedlu Słowicza w Piasecznie, blisko wszelkich udogodnień i z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Proszowska

Bochnia,małopolskie

489 800 zł79 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! dostępne ostatnie mieszkanie W budynku , G "! Energooszczędne mieszkania w zacisznym miejscu Proszówek - Kameralne osiedle. Poznaj swoją przyszłą nieruchomość i jej otoczenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowa Sarzyna,podkarpackie

199 000 zł46 m² 4 307 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Pragniemy zaprezentować Państwu bardzo komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy 1 Maja w Nowej Sarzynie, powiat leżajski, województwo podkarpackie. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł95 m² 9 463,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność z klimatem starej, odrestaurowanej kamienicy? To przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 94,77 m zachwyci Cię unikalnym charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Benisławskiego

Gdynia,pomorskie

559 000 zł46 m² 12 152,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie sprzedaż, gdynia oksywie, 3 pokoje, duży balkon opis:- salon,- dwie sypialnie,- łazienka,- wc,- przedpokój,- balkon,- piwnica.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- duży balkon,- winda,- zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Miłków-Kolonia

Miłków-Kolonia,lubelskie

94 000 zł2 500 m² 37,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna inwestycyjna o powierzchni 2500 m położona w urokliwej miejscowości Kolonia Miłków, gmina Siemień , w województwie lubelskim. Nieruchomość ta stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szewnica,mazowieckie

799 000 zł191 m² 4 185,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonej w miejscowości Szewnica. Nieruchomość to dom jednorodzinny wraz z garażem w na 800 metrowej działce w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niezapominajek

Kraków,małopolskie

1 058 954 zł63 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie w kameralnej inwestycji na parterze o powierzchni 62,66 m2 z bardzo dużym ogródkiem. Mieszkanie składa się z: salon z aneksem kuchennym - 30,49 m1 Sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

3 599 000 zł134 m² 26 760,30 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament czteropokojowy o metrażu 134,49 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek B - "wieża". Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Koszalin,zachodniopomorskie

359 900 zł47 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy wyjątkowe i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem na zachody Słońca Nieruchomość, położona na IV piętrze w bloku na znanym i lubianym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

850 100 zł93 m² 9 150,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dom z ogrodem w Gdańsku miej wszystko na miejscu Szukasz przestrzeni i prywatności, ale nie chcesz opuszczać Gdańska? W zielonej części Jasienia powstaje kameralne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wileńska

Słupsk,pomorskie

437 219 zł45 m² 9 755 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,82 m , zlokalizowane w unikatowej inwestycji Wileńska Park w centrum Słupska. To idealna propozycja zarówno dla par.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Basztowa

Wałbrzych,dolnośląskie

209 000 zł35 m² 5 954,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Basztowej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia, bazar. Zadbana klatka schodowa, spokojne sąsiedztwo - winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

866 580 zł66 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą ustawnego mieszkania trzypokojowego na Poznańskiej Wildzie ul. Spychalskiego 37 inwestycja Vilda Moderne z 2024 Rzut mieszkania dostępny w galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kraków

Kraków,małopolskie

876 204 zł70 m² 12 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedania lokal komercyjny o pow. 69,54 m2 w świetnej lokalizacji -kraków Płaszów. Lokal nadający się pod działalność np: handlową, usługową, medyczną, biurową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cicha

Kiełpino,pomorskie

789 000 zł326 m² 2 420,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Przytulny dom wolnostojący w Kiełpinie - ostatni etap budowy! Chętnie zaprezentuję Ci przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w malowniczej miejscowości Kiełpino, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 174 200 zł59 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , zlokalizowane przy ul. Bagrowej w Krakowie, w nowoczesnej inwestycji Bagry Park. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klęczany

Klęczany,podkarpackie

339 000 zł160 m² 2 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m usytuowany na około 5 arowej działce. Domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rybno

Wiktorów,mazowieckie

539 000 zł1 078 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka budowlana 1078 m - Wiktorów, gm. Leszno Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1078 m , położoną w prestiżowej lokalizacji we wsi Wiktorów, gm. Leszno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miedzno

Miedzno,pomorskie

3 200 000 zł810 m² 3 950,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Globalproperty ma do zaoferowania dla Państwa kameralną posiadłość dla osób ceniących sobie bliskość natury, spokój i odpoczynek. Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Józefosław,mazowieckie

1 700 000 zł179 m² 9 521,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

1 700 000 zł | sprzedaż | 178,55 m2 + taras 12,35 m2 | segment środkowy | józefosław | zakup od dewelopera! bez podatku pcc! Przedmiotem sprzedaży jest segment w zabudowie szeregowej dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabrze,śląskie

319 960 zł42 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje z balkonem, wygodny układ! Os. Kaskada! | Zabrze Al. Korfantego zadzwoń: pcc 0 zł! bez dodatkowych opłat: kupując to mieszkanie z naszą pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji.