dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 300 000 zł215 m² 15 348,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość usytuowaną na Osiedlu Konstancja. Miejsce to jest wymarzoną przestrzenią dla ludzi ceniących komfort, prestiż, rodzinną atmosferę. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

640 000 zł40 m² 16 149,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Obozowa, 2 pokoje, do wejścia M. Postojowe, komórka lokatorska oferta na wyłączność Przedstawiamy wyjątkową ofertę - funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sielce

Sielce,lubelskie

461 880 zł7 698 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

sprzedam działke budowlana o wymiarach 329m na 24m. Działka znajduje sie w miejscowsoci Sielce, gm. Konskowola, powiat puławski. Doprowadzone wszystkie media łacznie ze światłowodem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radusz

Radusz,zachodniopomorskie

210 000 zł79 m² 2 658,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 743 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z budynkami gospodarczymi. Bardzo cicha okolica, wokół są łąki oraz rzeka. Dom jednorodzinny położony w Raduszu, 5 km od sklepów w m. Grzmiąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

119 000 zł990 m² 120,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Witam. Do sprzedania mam piękną płaską działkę z fantastycznym widokiem w spokojnej okolicy. Położoną bezpośrednio koło Kamiennej Góry w miejscowości Dębrznik, do działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

437 000 zł48 m² 9 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania piękne, odnowione mieszkanie w świetnej dzielnicy Tarnowa przy ulicy Parkowej. Mieszkanie ma trzy bardzo ustawne pokoje, przestronny świetnie doświetlony przedpokój, oddzielną kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ptasia

Przęsocin,zachodniopomorskie

225 225 zł3 003 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz malowniczego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Nie szukaj dalej. Tylko u nas, na wyłączność - oferta działek siedliskowych w Przęsocinie, w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Siedlce,mazowieckie

345 000 zł39 m² 8 841,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy wyjątkową okazję na rynku nieruchomości w Siedlcach funkcjonalne i w pełni gotowe do zamieszkania mieszkanie przy ulicy Jagiełły, które spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 189 900 zł156 m² 7 628 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 bliźniaka - stan deweloperski - bardzo ładna i nowoczesna bryła budynku - łączony tylko garażem z drugą połówką bliźniaka. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

1 429 000 zł72 m² 19 847,20 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry! Mam niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Bródnie przy ul. Rembielińska 24a. Oddany w 2019r do użytku lokal został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

773 000 zł132 m² 5 856,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowa inwestycja w Miękini. Polecam! pośrednik odpowiedzialny za ofertę L. 6285 tel. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

419 000 zł51 m² 8 248 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie przy ulicy Kościuszki. Usytuowane na I piętrze w bardzo ładnej odnowionej kamieniczce po termomodernizacji i remoncie dachu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Reguły

Reguły,mazowieckie

10 500 000 zł9 050 m² 1 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-biurowa z możliwością prowadzenia nieuciążliwej produkcji. Położona w pobliżu Alei Jerozolimskich na terenach intensywnie rozwijających się i jest to rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nowa Wieś,podlaskie

620 000 zł80 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej na pograniczu Mazur i Suwalszczyzny! Dom o powierzchni użytkowej 80m2, parterowy z poddaszem użytkowym, został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kasztanowa

Kuklice,dolnośląskie

1 500 000 zł6 455 m² 232,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt budowlany pod domy w Kuklicach 1 km od Kobierzyc 6455m ,przy granicy dzialki inwestycja domow blizniaczych Sniadecki Development- parkowe Kuklice,jest tez niedaleko 1 km dalej nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Szczecin,zachodniopomorskie

1 299 000 zł155 m² 8 364,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 155,30 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Pogodno przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

759 000 zł50 m² 15 275 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu przy ul. Kiełkowskiego / Niwy w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Poznań,wielkopolskie

419 228 zł38 m² 11 006,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia uwaga bez : pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nieruchomość znajduje się w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nickla

Bytom,śląskie

229 000 zł39 m² 5 842 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż Bytom Miechowice | 2 pokoje | 39,2 m Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,2 m , położone na 2. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

829 900 zł120 m² 6 916 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z Dużym Potencjałem. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 110 m2, posadowiony na b.ładnej działce, zlokalizowany na peryferiach Międzyborowa. Rozkład domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Staszica

Pruszków,mazowieckie

649 000 zł41 m² 15 668,80 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Pruszkowa - gotowe do zamieszkania! Powierzchnia: 41,42 m | Balkon | Klimatyzacja | 800 m od pkp Pruszków Szukasz miejsca, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 372 690 zł163 m² 14 556,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:15 m²

Klucze we wrześniu Oferta od dewelopera - bez prowizji oraz bez podatku pcc. Budowa na ukończeniu. Zapraszam do obejrzenia segmentu na żywo. Inwestycja premium. Oferowany segment położony jest blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

1 300 000 zł83 m² 15 593,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego, słonecznego, mieszkania o pow 83,37 m2 położonego na parterze z tarasem, 2 ogródkami przydomowymi oraz miejscem w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Lublin

Lublin,lubelskie

3 093 360 zł12 889 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna w dzielnicy Zadębie. W mpzp - oznaczona symbolem ag - produkcja przemysłowa, średnia wytwórczość, zaplecze techniczne budownictwa, bazy sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

799 000 zł130 m² 6 124,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim znajdującego się w podbydgoskiej miejscowości Osielsko. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

749 000 zł52 m² 14 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Total Estates Concept prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie zlokalizowane na os. Teatralnym w Nowej Hucie. Blok z czystą klatką schodową. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Kraków,małopolskie

790 000 zł67 m² 11 835,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie, 66,75 m - idealne dla rodziny! Oferta obejmuje różnorodne mieszkania o metrażach od ok. 33 do 95 m , w tym kompaktowe 1-, 2-, 3-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

303 502 zł34 m² 8 989,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Chcesz zarabiać na wynajmie? Mamy dla Ciebie ostatnie dostępne mieszkanie W cenie 299 097 pln! Zadzwoń po więcej szczegółów! ___________________________________________________ najtańsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

2 000 000 zł70 m² 28 571,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Zamieszkaj tam, gdzie inni jeżdżą na wakacje! Kup apartament z widokiem na Beskid Żywiecki. Oferta przykładowa. Prosimy nie kontaktować się. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

359 000 zł73 m² 4 897,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie we Włocławku, na osiedlu Kazimierza Wielkiego, województwo kujawsko-pomorskie. Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

554 000 zł37 m² 14 973 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m , usytuowane na wysokim parterze nowoczesnego apartamentowca z 2016 roku, zlokalizowanego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janusza

Warszawa,mazowieckie

542 000 zł31 m² 17 277,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Do stacji metra księcia janusza 3 minuty spacerem pokój Z widną oddzielną kuchnią 2 windy pokój z wejściem do kuchni i na balkon oddzielna widna kuchnia łazienka z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Strzyżewice

Strzyżewice,lubelskie

295 000 zł26 m² 11 174,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż domek letniskowy usytuowany na działce o powierzchni 1 600 m2 przeznaczoną pod zabudowę zagrodową oznaczoną symbolem mr w miejscowości Pawłówek, gmina Strzyżewice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bukowa

Katowice,śląskie

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Masz już dość mieszkania w bloku? Potrzebujesz większej przestrzeni dla dzieci, pracy, psa/pupila? Chciałbyś pić kawę we własnym ogródku patrząc na bukowy las? ||| nowoczesny dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rycerza Przybora

Pyrzyce,zachodniopomorskie

125 000 zł2 005 m² 62,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 2005 m2 położona w kameralnym miejscu przy ul. Rycerza Przybora w Pyrzycach. Teren ogrodzony, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Golkowice,małopolskie

330 000 zł1 200 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu słoneczną działkę budowlaną o powierzchni 1200m2 położoną w Golkowicach w gm. Wieliczka Działka o nieznacznym nachyleniu, prawie płaska z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Poznań,wielkopolskie

588 400 zł39 m² 15 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mielec,podkarpackie

259 900 zł47 m² 5 529,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe ul. Niepodległości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 47 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Niepodległości. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleje Niepodległości

Wołów,dolnośląskie

660 000 zł100 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z własnym ogrodem I garażem-Wołów Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 100m2 dwu poziomowe bezczynszowe przy Alei Niepodległości w Wołowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Irysowa

Lublin,lubelskie

520 000 zł55 m² 9 455 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam do zaoferowania mieszkanie położone na osiedlu Sławin, przy ul. Irysowej w cichej i zielonej okolicy. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, seniorów, a także dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krygowskiego

Kraków,małopolskie

835 000 zł58 m² 14 339,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam Przyjemność zaprezentować atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Klinach. Mieszkanie nowe, wykończone w wysokim standardzie z pełnym umeblowaniem premium. Mieszkanie dla wymagających.