dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Krasienin-Kolonia

Krasienin-Kolonia,lubelskie

188 000 zł1 120 m² 167,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1120 m , położoną w miejscowości Krasienin Kolonia (gmina Niemce, województwo lubelskie). Do nieruchomości prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

334 000 zł32 m² 10 529,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem oferty jest 1 pokojowe 31 metrowe mieszkanie - znajdujące się na czwartym piętrze wyremontowanej kamienicy znajdującej się w samym centrum miasta na ulicy Stanisława Żółkiewskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 274 235 zł80 m² 15 898,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień codzienność na komfort - nowoczesne, kameralne osiedle z doskonałym dojazdem do centrum. Funkcjonalny układ, cztery pokoje, ogródek 31 m , taras oraz system smart home - to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kocierzew Południowy

Kocierzew Południowy,łódzkie

2 900 000 zł206 m² 14 043,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Witaj w miejscu, którego historia, unikatowość i niepodważalna awangarda zadowoli najbardziej wymagającego konesera piękna i sztuki. To nie miejsce, lecz majstersztyk z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Sobota

Sobota,łódzkie

1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 129 m²

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu w celu umówienia spotkania i osobistego zapoznania się z tym wyjątkowym miejscem. Nie przegap okazji, by zamieszkać w domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

461 496 zł56 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56,28 m2 + balkon zlokalizowane na 1 piętrze w nowym etapie osiedla przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Promocyjna cena mieszkania ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 000 000 zł400 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Mamy dla Państwa niecodzienną propozycję. Jest to dom prawie w centrum Brwinowa, ale zarazem w spokojnym i zielonym miejscu. Dom 200m2 powierzchni na parterze. Nad całością jest drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Deszczowa

Wrocław,dolnośląskie

3 900 000 zł180 m² 21 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:482 m²

Urokliwy, wolnostojący dom w stylu cottage house. 180 m , piękny ogród, zadaszony taras, sauna, kominek, jasne wnętrza. Położony w spokojnej części Krzyków - ul. Deszczowa. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Łódź,łódzkie

395 000 zł39 m² 10 128,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze (wysoki parter) w zadbanej kamienicy w Łodzi przy ul. Broniewskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krótka

Zabierzów,małopolskie

935 000 zł2 100 m² 445,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy! - do sprzedania bardzo ładną (widokową) działkę budowlaną 2100m2 (21 arów) w Zabierzowie (powiat Krakowski). Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zabudowana jest domem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

577 443 zł42 m² 13 801,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 41,84 m2 na 4 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Lublin

Lublin,lubelskie

129 000 zł22 m² 5 972,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy do zaoferowania lokal położony w centrum miasta przy skrzyżowaniu ulicy Okopowej z Narutowicza. Wejście znajduje się w korytarzu wychodzącym prawie bezpośrednio na róg ulic - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

930 000 zł124 m² 7 469,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:585 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zławieś Wielka,kujawsko-pomorskie

515 000 zł190 m² 2 711,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowy dom w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczej okolicy Zławieś Wielka. Idealna propozycja dla osób pragnących zrealizować swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oleska

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł60 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Świetne, dobrze skomunikowane miejsce na mapie Wrocławia - blisko przystanki autobusowe, szkoła podstawowa, przedszkole, poz. Bardzo atrakcyjna propozycja dla rodziny, pary, młodego małżeństwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł28 m² 21 392,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Nowa kawalerka zlokalizowana w pobliżu Centrum Koneser. Inwestycja oddana do użytku. Ostatnie mieszkanie W tym metrażu Kawalerka mieści się w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Gorajska

Poznań,wielkopolskie

45 000 zł350 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam a sprzedaż działkę rekreacyjną zlokalizowaną na rod "zacisze" przy ul. Gorajskiej 9 w Poznaniu. Ogród znajduję się cichej, spokojnej dzielnicy Poznania- smochowice. Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł93 m² 6 111,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Okazja! Jedyne 6111zł/mkw Przestronny lokal o powierzchni ok.93mkw, usytuowany w Centrum przy jednej z głównych ulic Szczecina Bol. Krzywoustego, o dużym natężeniu ruchu pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala z parkingiem, ul. Stargardzka

Pyrzyce,zachodniopomorskie

2 350 000 zł4 976 m² 472,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 976 m²

Hala produkcyjno-magazynowa, wysokiego składowania, z możliwością montażu suwnicy, z budynkiem socjalno-biurowym, z możliwością rozbudowy. Hala składa się z dwóch części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

689 000 zł39 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż oferuję przestronne i jasne mieszkanie, doskonale skomunikowane z centrum Krakowa. Lokal o powierzchni 39 m z dodatkowym 6-metrowym tarasem usytuowany jest na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 500 zł57 m² 7 008,77 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Fordonie na osiedlu Bajka o powierzchni całkowitej około 64m.Składa się z salonu z wyjściem na duży balkon typu loggia z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Gniechowice,dolnośląskie

659 000 zł94 m² 7 010,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - blisko Wrocławia! Na sprzedaż nowy, funkcjonalny bliźniak o powierzchni 94m2, usytuowany na działce 300m2 w miejscowości Gniechowice, gmina Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żerkowice

Żerkowice,dolnośląskie

979 000 zł170 m² 5 758,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 690 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, położonego na działce o pow. 1690 m2 w Żerkowicach, powiat lwówecki, województwo dolnośląskie. Nieruchomość z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Załuski

Załuski,mazowieckie

950 000 zł230 m² 4 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 457 m²

Dom dodatkowe informacje: typ zabudowy: wolnostojący Stan domu: bardzo dobry Materiał budowlany: drewno Technologia wykonania: drewniana Standard: bardzo dobry Rodzaj okien: pcv Typ dachu: blachodachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

679 000 zł98 m² 6 918,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Bydgoszczy ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brenna

Brenna,śląskie

2 350 000 zł543 m² 4 327,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Brenna - do sprzedania dom o pow. 526 mkw z działką 1430 mkw. Dom dwurodzinny lub na wynajem. Do sprzedania zlokalizowany w górach dom w Brennej, w turystycznej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lednica Górna

Lednica Górna,małopolskie

540 000 zł2 200 m² 245,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Proponujemy Państwu piękną, widokową działkę położoną w Lednicy Górnej, zaledwie 3 km od Wieliczki z dobrym dojazdem droga asfaltową. Działka w cichej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilczopole

Wilczopole,lubelskie

269 000 zł1 500 m² 179,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy pięć atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Wilczopole , w gminie Głusk , województwo lubelskie. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł74 m² 11 494,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne mieszkanie z ogrodem - idealne do zamieszkania lub jako inwestycja. Przedstawiam na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 73,93 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Przemysłowa

Sztutowo,pomorskie

1 416 240 zł10 116 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mickiewicza

Jelenia Góra,dolnośląskie

449 000 zł68 m² 6 637,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na Sprzedaż dwukondygnacyjny lokal usługowy w ścisłym centrum Jeleniej Góry położony na działce o łącznej powierzchni 169 m2. Budynek o przeznaczeniu usługowym, wolnostojący (jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leszka Czarnego

Sandomierz,świętokrzyskie

1 990 000 zł230 m² 8 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 667 m²

-kupujący nie płaci prowizji- jeśli poszukujesz w Sandomierzu nietuzinkowej nieruchomości , wkomponowanej w wyjątkowy ogród, otoczonej zielenią, na przepięknej 16,7 arowej działce, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Truskaw

Truskaw,mazowieckie

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż bliźniak położony w Truskawiu gmina Izabelin. Dom w interesującej lokalizacji z widokiem na las kpn, w pobliżu przystanek I strefy biletowej, z którego można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 149 900 zł179 m² 6 424 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przepiękny Dom wolnostojący o unikatowej bryle i komfortowym rozkładzie pomieszczeń, usytuowany w bardzo atrakcyjnej okolicy pogranicza Kajetan i Ruśca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sztutowo,pomorskie

419 500 zł31 m² 13 740,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Patron Nieruchomości ma przyjemność przedstawić inwestycję zlokalizowaną w jednej z najpiękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej. Cena obejmuje mieszkanie Z wykończeniem Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Familijna

Bramki,mazowieckie

850 000 zł146 m² 5 811,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połówki bliźniaka w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w urokliwej miejscowości - Bramki (gm. Błonie). Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

1 019 681 zł87 m² 11 784,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera prace budowlane zmierzają już ku końcowi! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

570 000 zł936 m² 608,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 866 m , położonej w jednej z ostatnich dostępnych lokalizacji w Wilczycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł27 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka w apartamentowcu na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy! Na sprzedaż kawalerka ( 27 m2 ) w bloku z 2016 roku blisko centrum miasta. Lokal jest wyremontowany gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

876 000 zł80 m² 10 944,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i jasne mieszkanie położone na warszawskich Bielanach Świetna i spokojna okolica to jeden z wielu atutów tej nieruchomości. Kameralna zabudowa, połączona z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hermanowa

Hermanowa,podkarpackie

849 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w miejscowości Hermanowa tuż obok Tyczyna. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej i dobrze skomunikowanej okolicy.