dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

325 800 zł1 629 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż działka budowlana pod budownictwo mieszkalne jednorodzinne z dopuszczeniem usług, położona w ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł99,76 m² 9 522,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny dwu lokalowy o pow całkowitej 99,76 m2 w Lublinie ul. Skowronkowa, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m2. Zestawienie powierzchni: parter: 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł183,90 m² 8 694,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:522 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w spokojnej dzielnicy Świnoujścia a zarazem blisko komunikacji, sklepów. Dom wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 786 zł28,50 m² 13 817,05 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka z balkonem, położona na 6 piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Klasyczny układ pomieszczeń doskonale nada się na użytek własny lub jako inwestycja. osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 549 000 zł145,74 m² 17 490,05 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Opis nieruchomości: położona na Mokotowie, przy ul. Sobieskiego w sąsiedztwie parku Sieleckiego. Osiedle zadbane, strzeżone wjazd tylko dla mieszkańców i zapowiedzianych gości, dla których.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł699 m² 150,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - działka o powierzchni 699 m , idealna pod zabudowę jednorodzinną; - media w drodze: prąd, woda oraz kanalizacja; - spokojna, rozwijająca się okolica; - dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł641 m² 234,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka inwestycyjna w Ornecie Adres: orneta, ul. Przemysłowa / 1 Maja, woj. warmińsko-mazurskie Powierzchnia: 641 m (6,41 ara) Opis działki Oferowana działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł65 m² 15 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

:Krótko: praga Tower | 65 m2 | 2 - 3 pokoje | potencjał mieszkalny i inwestycyjny Na sprzedaż lokal o powierzchni 65 m2, położony na 2 piętrze apartamentowca Praga Tower - jednego.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł46,63 m² 15 848,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowy apartament z olbrzymim ok.70 m2 tarasem. Sprzedawany lokal mieści się w kameralnym 9 mieszkaniowym budynku. W podanej cenie i metrażu, duża ponad 6 m2 komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł180 m² 1 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 971 m²

Na sprzedaż działka ok. 20 arów z domem z lat 90. - konin os. Wilków. Idealna propozycja dla inwestora lub osoby szukającej miejsca pod budowę nowego domu. Oferuję na sprzedaż przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł72,99 m² 7 521,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w rytmie natury - Twój dom pod Zieloną Górą Poranki w ogrodzie, weekendowe spacery do lasu, a jednocześnie szybki dojazd do miasta - brzmi jak plan idealny? Na wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł151,85 m² 17 774,12 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże balkony/ nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł48,43 m² 4 893,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,43 m , położonego na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł69,60 m² 9 468,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie w Tarnowskich Górach! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego apartamentu na parterze, położonego w nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł128,42 m² 8 487,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

-kupujący nie płaci podatku pcc- przedstawiamy ofertę segmentów idealnych dla rodziny z dziećmi, zlokalizowanych w cichym położeniu, zaledwie kilka set metrów od szkoły podstawowej oraz 200.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł40,59 m² 18 206,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 300 m² 253,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok 1300 m2 położoną w Hałcnowie przy ul. Janowickiej w Bielsku-Białej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł46,29 m² 10 369,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,29 m , położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku (bez windy). Układ pomieszczeń: przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

74 999 zł1 000 m² 74,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoja oaza spokoju na styku Kaszub i Borów Tucholskich Działka w Bielsku! Marzysz o domu, w którym budzi Cię śpiew ptaków i zapach lasu, a jednocześnie nie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł10 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren o powierzchni 1 ha, szer. frontu 187 m, objęty mpzp, przeznaczony pod zabudowę usługową: hotel - hostel, gastronomia, biurowiec, handel poniżej 2000 m2 i bez placów składowych,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł1 200 m² 295,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 12 ar położoną w Borku Szlacheckim. Idealna oferta dla osób poszukujących gotowego miejsca pod budowę domu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

5 250 000 zł25 800 m² 203,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne okolice Tarczyna. Na sprzedaż działka 2,5 ha pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą w odległości 5km od centrum Tarczyna. Działka znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania | wysoki standard | widok na góry | miejsce parkingowe Na sprzedaż mieszkanie położone na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku, wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działki budowlane o powierzchni od 1000 do 1636m2 m2 położone w Radojewie niedaleko lasu i rezerwatu meteorytów Morasko. Okolica stanowi wymarzone miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł326,57 m² 3 981 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość komercyjna przy ul. Rooswerda 94 w Zabrzu stanowi wyjątkową okazję inwestycyjną w dynamicznie rozwijającym się mieście. Działka o powierzchni 1 152 m zabudowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł9 900 m² 35,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż siedlisko - gm. Krzczonów , okolice Krzczonowa Siedlisko z domem oraz budynkami gospodarczymi, przystosowane do produkcji rolnej tj. hodowli bydła, dom drewniano-murowany (docieplony).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 13 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie w cenie 599 000 zł netto + vat.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł76,50 m² 7 582 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Świdnicy, idealne dla osób ceniących komfort, elegancję i prestiżową lokalizację. Gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł63,60 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na 1 piętrze w doskonałej lokalizacji - w samym centrum Lubska. To przestrzeń łącząca nowoczesny komfort, funkcjonalny układ i przyjemne.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł10 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 10,000 m ( 1 ha) W mpzp oznaczona jako teren zabudowy mieszkaniowej (mn) dopuszczalny podział na działki 600m2, powierzchnia biologicznie czynna.

Szczegóły ogłoszenia

582 288 zł51,99 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji | inwestycyjny potencjał W centrum torunia Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację, nowoczesny standard i doskonały układ pod wynajem? Ten lokal przy ul. Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł3 000 m² 72,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka budowlana Z gotowym projektem domu nad jeziorem *** twoja oaza spokoju *** 10 min do suwałk *** suwalszczyzna *** suwalski park krajobrazowy *** Niewątpliwie Suwalszczyzna jest miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 463 m² 259,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w dzielnicy Lisiniec o powierzchni 1463m.kw. Kształt zbliżony do prostokąta. Szerokość frontu ok.38m. Ogrodzona. Dojazd ulicą asfaltową.Dostępne media:.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane pod lasem, topola Osiedle, okolice Ostrów Wielkopolski, pow 0,25 ha do 0,26 ha, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,26 ha. Pozostały jeszcze 2 ostanie działki. Na sprzedaż:.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł38,78 m² 8 999,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Divo nieruchomości oferuje do sprzedaży: z przyjemnością prezentujemy Państwu wyremontowane od podstaw dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w Jaworznie, przy ulicy Starowiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Na sprzedaż oferujemy domek letniskowy o powierzchni ok. 55 m2 posadowiony na działce budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 937 m² 90,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane w pierwszej i drugiej linii zabudowy Prezentuję Państwu nieruchomości gruntowe położone w pierwszej i drugiej linii zabudowy w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł129 m² 12 791 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 129 m Taras 80 m 3 strony świata Julianów Prestiżowy Apartament 129 m z ogromnym tarasem 80 m , położony na ostatnim, 8. piętrze inwestycji Sokołówka. Narożny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł370 m² 4 591 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomosci prowadzi wyłączną sprzedaż budynku komercyjnego w Stalowej Woli Do sprzedaży budynek produkcyjno - usługowo - mieszkalny w północno zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł340 m² 4 382,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa z ogromnym potencjałem | Wrocław, muchobór Mały (okolice ul. Strzegomskiej) oferta dostępna wyłącznie W evero Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł69,38 m² 8 345,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe, nowoczesne mieszkanie na I piętrze, na zamkniętym osiedlu nieopodal Świdnicy. Osiedle Arkadia Na powierzchnie mieszkania ok. 69 m2 składa się salon z aneksem kuchennym oraz.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij