dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 981 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 981 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

933 400 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 23 ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Poznań,wielkopolskie

789 900 zł42 m² 18 965,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczepanów

Szczepanów,dolnośląskie

559 000 zł253 m² 2 209,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecam do zakupu duży dom w budowie pod lasem, w miejscowości Szczepanów! Oferta na wyłączność! Obejrzyj video-prezentację domu - Znajduje się na otodom, zaraz pod zdjęciami, w polu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzebielino

Strzebielino,pomorskie

829 000 zł280 m² 2 960,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

To nie jest kolejny domek z ogródkiem, to prawie 300m2 nieskończonych możliwości, które tylko czekają byś je odkryła na nowo. Czy to idealna oaza dla Twojej rosnącej rodziny, czy może sprytny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szkolna

Ustroń,śląskie

750 000 zł1 999 m² 375,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ustroń, dzielnica Lipowiec, działka budowlana zlokalizowana u podnóża góry Lipowski Groń z widokiem na Małą Czantorię i górę Chełm. Działka ogrodzona, częściowo zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł39 m² 14 359 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Atuty: - blisko plaży i Parku Reagana, - doskonała komunikacja, - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu ręki, - bliskość terenów zielonych, nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Mrokowska

Szczaki,mazowieckie

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka (500 m2) z domkiem (35 m2), dużym tarasem i komórką. Znajdująca się w rod Relaks (rodzinny Ogródek Działkowy) w miejscowości Szczaki - 12,5 km od Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Twardogóra

Twardogóra,dolnośląskie

3 500 000 zł1 000 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam nieruchomość. Obiekt o pow. 1.000 m2 położony w powiecie oleśnickim w gminie Twardogóra w pięknej miejscowości na terenie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,małopolskie

595 000 zł134 m² 4 423,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom Z widokową działką! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Zawada, nieopodal Myślenic. To wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, dla osób pragnących cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

650 000 zł82 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Polecam wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 82 m , usytuowane w doskonałej lokalizacji przy skrzyżowaniu ul. Krętej i ul. Wiejskiej. To idealne miejsce zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

534 155 zł36 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera prace budowlane zmierzają już ku końcowi! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Wola Rzędzińska,małopolskie

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy Woli Rzędzińskiej, z szybkim dojazdem do Tarnowa. Działka 10 ar ( w tym droga 2,5 ar ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

969 999 zł180 m² 5 388,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej | błonie | 180 m | działka 470 m (dwa pierwsze zdjęcia to wizualizacja) Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Nadbrzeżna

Boguchwałowice,śląskie

189 000 zł36 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:471 m²

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej, zadzwoń i dopytaj o szczegóły! Oferuję na sprzedaż domek letniskowy 36m2 na dużej działce 471m2 w kształcie prostokąta o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

485 451 zł38 m² 12 921,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie: poranna kawa na balkonie z widokiem na tętniące życiem miasto, wieczorny spacer do ec1 na wystawę, a w weekend zakupy w najlepszych butikach. Oferuję Ci nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sosnowa

Koszwały,pomorskie

250 000 zł877 m² 285,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działki budowlane w Koszwałach, ul. Sosnowa, gmina Cedry Wielkie! Ta wyjątkowa oferta jest idealna dla osób ceniących spokój, bliskość przyrody oraz szybki dostęp do Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł102 m² 19 039,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży wyjątkowe, unikatowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 102,42 m2 na warszawskiej Starej Ochocie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Dolna

Łęg Tarnowski,małopolskie

155 000 zł1 500 m² 103,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 15ar w Łęgu Tarnowskim. Działka zlokalizowana przy ul. Dolnej. Dojazd do działki drogą utwardzona około 30m. Działka ogrodzona z dwóch stron w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wierzchosławice

Wierzchosławice,małopolskie

231 000 zł1 600 m² 144,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlana w Wierzchosławicach! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone w miejscu, otoczonym zielenią i bliskością jezior idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipowa

Lipowa,śląskie

927 000 zł160 m² 5 793,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Lipowa - żywiec - nowoczesny dom - wyjątkowa lokalizacja To może być dom Twoich marzeń. Oferowany dom wyróżnia się ciekawym projektem, jakością wykonania i niepowtarzalną lokalizacją. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

610 000 zł84 m² 7 279,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,80 m , położone w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Milanówek

Milanówek,mazowieckie

4 700 000 zł1 513 m² 3 106,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość komercyjna budynek magazynowo - produkcyjny i osobny budynek biurowy. Na działce o powierzchni 4069 mkw. w Milanówku. Posesja łączy dwie równoległe ulice od obu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kołodzieja

Siemianowice Śląskie,śląskie

775 928 zł101 m² 7 709,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

459 972 zł35 m² 13 045,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zgrabna kawalerka z balkonem, garderobą i miejscem postojowym | wysoki standard inwestycji Bezpieczny zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wieszowa

Wieszowa,śląskie

291 600 zł972 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 972 m2 w Zbrosławicach - dzielnica Wieszowa. Działka jest w kształcie prostokąta, media: prąd, woda, kanalizacja w drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

554 739 zł51 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Jest to jedyna w swoim rodzaju inwestycja mieszkaniowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

314 000 zł62 m² 5 032,05 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o pow. 62,4 m2 usytuowanego na IV pietrze - miasto chojnów. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbożowa

Wieliczka,małopolskie

870 000 zł91 m² 9 542,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Wieliczce przy świeżo wyremontowanej ul. Zbożowej, na granicy z Krakowem. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Tarło

Tarło,lubelskie

13 000 zł2 896 m² 4,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu łąki ulokowane w miejscowości Tarło, w gminie Niedźwiada. Działki o powierzchniach i szerokościach frontu: 1. 2900 mkw, 20 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lubartów

Lubartów,lubelskie

880 000 zł240 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:149 m²

Na sprzedaż dwupiętrowy dom o powierzchni 240 m2, usytuowany w samym sercu miasta. Nieruchomość ta, zlokalizowana na działce o powierzchni 149 m2. to idealna oferta dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Czeladź,śląskie

279 000 zł47 m² 5 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w Czeladzi, ul. Powstańców Śląskich Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na trzecim piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

430 469 zł49 m² 8 722,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! strona mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 370 000 zł1 775 m² 771,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż / działka / 1775 m2 / 1 370 000 zł / Konstancin - Jeziorna Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1775 m2, znajdująca się w Konstancinie - Jeziornie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

469 900 zł38 m² 12 285 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,25m 2 , usytuowane na 1 piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Radzymin,mazowieckie

499 000 zł50 m² 9 881,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem , położone w Radzyminie przy ul. Słowackiego 72. Lokal znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku, bez windy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Tulipanowa

Mścice,zachodniopomorskie

125 000 zł1 002 m² 124,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Mścicach przy ul. Tulipanowej w miejscowości graniczacej z miastem Koszalin. Nieruchomość o powierzchni 1002 m2, zlokalizowana na prężnie rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

440 000 zł34 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

# klient Jeśli chcecie Państwo stać się właścicielami apartamentu wysokiej klasy w luksusowej inwestycji położonej 5 minut spacerem od plaży, teraz jest do tego niepowtarzalna okazja. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kasztanowa

Szczodre,dolnośląskie

1 180 000 zł153 m² 7 712,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Brak pcc Brak prowizji Bezpłatna rezerwacja Klucze do odbioru od ręki - zamieszkaj nawet dziś! Zapraszamy do odkrycia Osiedla Szczodre - wyjątkowego miejsca, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

730 100 zł96 m² 7 605,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż lokal biurowo- usługowy na parterze przy ulicy Jagiellońskiej, blisko centrum handlowego Focus. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

322 000 zł17 m² 18 997,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Nieruchomość W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 16,95 m2 na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na parterze trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

860 000 zł64 m² 13 483,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Polecamy! - do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 63,78 m2 na os.Krakowiaków - dzielnica: (Nowa Huta). Lokal usytuowany jest na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku z lat 50-tych. Mieszkanie składa.