dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

100 000 zł1 003 m² 99,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w spokojnej i zielonej miejscowości Mistów, w gminie Jakubów, powiat miński Działka nr 208/12 - Powierzchnia: 990 m - Wymiary: około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł88,70 m² 7 767,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż gotowe domy w zabudowie szeregowej położone na nowym osiedlu w Kiełczówku przy ulicy Herbacianej. Inwestycja oddalona około 4 km od Wrocławia, wokół tylko niska i nowa.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł24 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 24 000 m , zlokalizowana w Uchaniu Dolnym, niedaleko Łowicza. Cena ofertowa wynosi 168 000 pln, co przekłada się na około 7 pln za m . Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł33,18 m² 22 573,84 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gdańsk Wrzeszcz | Zajezdnia Wrzeszcz | 2 pokoje | 33,18 m | balkon | fitness | miejsce parkingowe Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,18.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 577 m² 285,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do kupienia działkę budowlaną w Radoniach o powierzchni 1577m2. Wszystkie media łącznie ze światłowodem dostępne w drodze gminnej tuż przy działce. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,60 m² 9 486,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,6 m2, położone na ul. Bazylianówka (ponikwoda). Mieszkanie znajduje sie na drugim piętrze w niskim czteropiętrowym bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł138,66 m² 3 894,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Eleganckie mieszkanie z duszą | 138,66 m2 | Plac Słowiański Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 138,66 m2, położone w prestiżowej części - przy urokliwym Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 000 zł56,34 m² 8 466,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,34 m z ogródkiem położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Rocha w Rzeszowie. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł451,63 m² 2 103 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną - wolnostojący budynek przystosowany do prowadzenia pensjonatu, położony w spokojnej dzielnicy Dźbów.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł47 m² 10 425,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam ofertę nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

880 000 zł157,40 m² 5 590,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 036 m²

Dom Z dużą działką I potencjałem inwestycyjnym na sprzedaż! Kup i czerp korzyści finansowe z nieruchomości! Na sprzedaż dom jednorodzinny z potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł46,46 m² 16 358,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj W kołobrzegu - twój nowy adres - młyńska 10. Polecamy 2 pokojowy apartament w Kołobrzegu, usytuowany w eleganckim i zadbanym nowym apartamentowcu. Miejsce urokliwe, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 772 m² 559,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie sprzedaży - atrakcyjna działka pod zabudowę wielorodzinną - częstochowa, parkitka Na sprzedaż oferujemy działki budowlane o łącznej powierzchni 2772 m i szerokości 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł59,33 m² 8 343,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: rafał Araminowicz Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

313 760 zł2 448 m² 128,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt o powierzchni 2448 m2 znajdujący się w miejscowości Tomaszew gm. Wiskitki powiat Żyrardowski. Właścicielka podjęła kroki w celu uzyskania warunków zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł216,92 m² 3 595,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Znajdziemy tutaj jeszcze spokój, większą prywatność i swobodę, a za płotem las! Dom posadowiony na dużej ponad 9-arowej działce Do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym lub.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54 m² 8 870,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni - Witomino, przy ul. Chwarznieńskiej 53. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł60 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną wraz z domem oraz zabudową gospodarczą położoną w Zabierzowie Bocheńskim. Zabierzów Bocheński.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł8 200 m² 23,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 8 200 m2, zlokalizowana w Węgleszynie, gm. Oksa. Nieruchomość położona w pierwszej linii w stosunku do drogi, z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł96 m² 5 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie od 499 000 zł * 0 zł prowizji * Bez podatku pcc * 5 lat gwarancji | Sprawdzona firma budowlana Inwestycja domów w Rzeszowie przy ul. Karkonoskiej to:.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł246,10 m² 3 856,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:607 m²

Rezerwacja - umowa przedwstępna Wyjątkowy dom - styl, komfort i przestrzeń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niepowtarzalnego domu, urządzonego z dbałością o każdy detal,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 300 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: ptaszkowa - Powierzchnia: 33ar - Media: prąd w odległości 100m, gaz w odległości 100m, dostępna studnia, - przeznaczenie: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 271 m² 125,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 12,71ar ( 1271 m2 ), położoną w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się wsi Krotoszyce. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł71,18 m² 6 743,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam piękny, 3-pokojowy apartament wykończony pod klucz Na sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament o wysokim standardzie, gotowy do wprowadzenia się bez dodatkowych nakładów. Uklad.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł6 700 m² 28,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do miejscowości Gułów położonej w gminie Adamów. Ta malownicza wieś z bogatą historią, znajduje się na lubelszczyźnie w powiecie łukowskim. Przepływa przez nią.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Tylko u nas- oferta na wyłączność:) Wyjątkowy dom z duszą, z ogromnym potencjałem, wraz z budynkiem usługowym Lokalizacja: wieś w Gminie Żarów, kierunek Wrocław, oddalona.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł495 m² 909,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł225 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Wyjątkowy dom z duszą i nowoczesną technologią gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 225 m , położony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka na wsi ze starymi zabudowaniami na sprzedaż. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę zabudowaną domem i budynkami gospodarczymi położoną w miejscowości Płonica, gmina Złoty.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł30 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

!oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż kawalerka na Woli | Idealne dla singla lub inwestora! W ofercie biura nieruchomości Pepper House prezentujemy Państwu funkcjonalną, jasną.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł342,20 m² 6 136,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 574 m²

Karniowice! Przestronny i komfortowy 7 pokojowy dom wolnostojący, położony na ładnie zagospodarowanej prawie 16 arowej działce, w atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal Doliny Bolechowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł7 200 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę idealną pod większą inwestycję. Grunt jest położony pomiędzy Raculą, a Drzonkowem. Powierzchnia działki to 7200m2 Nie był składany wniosek o wydanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł460 m² 3 369,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:566 m²

Świetna oferta prosperującego domu Z wydzielonymi 7 mieszkaniami pod wynajem. Proponuję Państwu dom w zabudowie bliźniaczej oraz mały domek mieszkalny w Jeleniej Górze na osiedlu Czarne.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł202,20 m² 7 171,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:823 m²

Westate Katowice prezentuje ofertę sprzedaży wolnostojącego domu zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Sosnowca. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 000 zł140 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Nowe domy szeregowe W ofercie! Tarnowskie Góry, ul. Witosa 58 | Dom 140 m | 5 pok. | ogród | Garaż Przedstawiamy trzy segmenty środkowe w nowoczesnej zabudowie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 208 190 zł52,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: 0% prowizji od kupującego wysoki standard wykończenia budynku spokojna, kameralna okolica bliskość rezerwatu Kacze Łęgi i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego tylko 10 minut samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł124 900 m² 6,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:78 800 m²

Polecamy Państwu gospodarstwo rolne zlokalizowane w miejscowości Michałowo. W skład gospodarstwa 12,49 ha wchodzą 4 działki w gm. Michałowo. - działka rolna zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertę sprzedaży stanowią 4 działki siedliskowe zlokalizowane w miejscowości Krągi pod numerem 197. Działki, każda powyżej 3000 m2 sprzedawane będą w cenach od 150.000 zł. za działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł79,90 m² 8 247,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wrocław, wilczyce, ul. Kasztanowa. Nowa inwestycja! Blisko terenów zielonych, bliźniaki, media miejskie, pompa ciepła parter oddawany jest W stanie deweloperskim, natomiast poddasze W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł400 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja oferty! Na sprzedaż wyjątkowa działka rod o powierzchni 400 m , położona na terenie ogrodów działkowych Sierosław IV zaledwie kilkanaście minut od Poznania. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

14 800 zł3 700 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka rolna- miechowice małe, gmina wietrzychowice Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 0,37 ha , położoną w miejscowości Miechowice Małe ,.