dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł47 m² 13 595,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie 46,88 m na Bielanach (piaski), 3. piętro w 4-piętrowym bloku z 1972 r., bez windy. Bardzo dobra lokalizacja sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Ustroń,śląskie

574 000 zł56 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie w spokojnej dzielnicy Ustronia - Poniwiec. Mieszkanie ma 56,24 m2 i składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemieńskiego

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł37 m² 17 233 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie do wprowadzenia o pow. 37,08 m Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku z 1968r. Remont miał miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Wandy

Kraków,małopolskie

620 000 zł46 m² 13 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie Z dwoma osobnymi pokojami osiedle wandy kraków opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 45,93 m , znajduje sie na pierwszym piętrze. Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala z parkingiem Gliwice

Gliwice,śląskie

5 000 000 zł5 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję na sprzedaż hale o powierzchni całkowitej 5 000m2 w Gliwicach w dogodnej lokalizacji. W hali znajdują się biuro, pomieszczenie socjalne, toaleta z prysznicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

855 000 zł112 m² 7 639,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Kupujący za pośrednictwem naszego biura nie ponosi kosztów prowizji. Zamieszkaj w zielonej, spokojnej części Czechowic-Dziedzic gdzie natura spotyka się z nowoczesnością, a dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

538 424 zł79 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkania na Fordonie w bloku siedmiopiętrowym z windą i garażem podziemnym. Przy projektowaniu budynku zadbano o wysoką jakość materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

750 540 zł125 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:131 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z łatwym dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Parlin

Parlin,kujawsko-pomorskie

590 000 zł248 m² 2 379,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

Biuro emka Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny, w zabudowie wolnostojącej, z poddaszem użytkowym w miejscowości Parlin. Lokalizacja Oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne, atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kościuszki

Rabka-Zdrój,małopolskie

559 000 zł2 220 m² 251,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana położona w Rabce przy ul.Kościuszki. Działka oznaczona w planie miejscowym symbolem 4mul opisana jako: - strefa zabudowy mieszkaniowej -strefa lecznictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

555 000 zł60 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedam mieszkanie z garażem w dobrym standardzie wykończenia. Mieszkanie posiada dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym i łazienką. W mieszkaniu zostają meble w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białystok,podlaskie

590 000 zł58 m² 10 172 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 58 m2, położone na parterze przy ulicy Wiejskiej w Białymstoku. Mieszkanie składa się z: salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Izbica,mazowieckie

280 000 zł1 267 m² 220,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o przestrzeni, gdzie każdy dzień zaczyna się blisko natury, a kończy w zaciszu własnego domu? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rataja

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie 48m2 na Zatorzu, przy ul. Rataja 50. Lokal składa się z 3 pokoi (nieprzechodnich), oddzielnej kuchni oraz łazienki. Przynależą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kołodzieja

Siemianowice Śląskie,śląskie

595 828 zł76 m² 7 813,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Zadzwoń Lokalizacja Siemianowice Śląskie - ul. Kołodzieja Lokalizacja to spokojne osiedle w Siemianowicach Śląskich, w sąsiedztwie parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

601 385 zł43 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera prace budowlane zmierzają już ku końcowi! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spacerowa

Gdynia,pomorskie

4 250 000 zł108 m² 39 279,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartament Z widokiem na morze W nowym orłowie Wyjątkowa lokalizacja | Wyjątkowe osiedle | Wyjątkowy apartament ***** opis inwestycji: nowe Orłowo to nowoczesne, kameralne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Ruda Śląska,śląskie

310 000 zł54 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Ruda Śląska, ul. Kosynierów Posiadam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

599 000 zł78 m² 7 663,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam przestronne, atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Górczyn przy Placu Jana Pawła II. W pobliżu sklepy, markety, szkoły, przedszkola i wszystko to co potrzebne do życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

459 000 zł63 m² 7 231,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania fantastycznie zlokalizowane mieszkanie w bardzo dobrym stanie w Wadowicach na os. Pod Skarpą. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze co pozwala cieszyć się piękny widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 000 zł155 m² 7 068,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Nowoczesny dom wolnostojący stan deweloperski. Osowiec, gm. Żabia Wola | Cisza, zieleń i świetny dojazd do Warszawy. Marzysz o komfortowym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mireckiego

Częstochowa,śląskie

193 875 zł47 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Lokal mieszkalny położony w Częstochowie przy ul. Mireckiego 27 m 23 o łącznej powierzchni 47,00 mkw dla której w IX Wydziale Ksiąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

980 000 zł1 730 m² 566 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Otrębusach, położona przy głównej drodze. Można ją wykorzystać do celów mieszkaniowych, ale też usługowych. Jest kształtnym prostokątem, a wszystkie media są w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

310 000 zł1 200 m² 258,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka przeznaczona pod budowę, znajdująca się W gorzowie wielkopolskim, chwalęcice dolne! Na sprzedaż działka o pow. 1200 m2 znajdująca się w Gorzowie Wlkp., obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Niemcza,dolnośląskie

9 500 000 zł1 146 m² 453,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:20 927 m²

Do sprzedania jest wysokiej jakości hotel trzygwiazdkowy Austeria Niemczańska" znajdujący się w Niemczy na os. Podmiejskim przy drodze krajowej nr 8 ( droga do Kłodzka). Jest to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł25 m² 16 360 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronna kawalerka z piwnicą w centrum miasta, nieopodal Ogrodu Botanicznego i katedry. Nieruchomość sprawdzi się idealnie pod inwestycje na najem długoterminowy. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Rynek

Chorzów,śląskie

1 836 759 zł134 m² 13 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy projekt w sercu Chorzowa łączący zabytkowy budynek z nowoczesną bryłą. Lokal od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Cena brutto. Mieszkania i lokale gotowe w 3q 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

965 000 zł129 m² 7 480,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Karwianach. Funkcjonalne i przestrzenne domy jednorodzinne dwukondygnacyjne o podwyższonym standardzie wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Oleśnica,dolnośląskie

835 000 zł97 m² 8 626,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Powierzchnia: 96,80 m (4 pokoje) Cena: 835 000 zł Piętro: 5 (ostatnie) - zapewnia prywatność i piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł63 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie które podkreśli wszystkie atuty tej nieruchomości. Wyjątkowe mieszkanie Z ogromnym tarasem (27m ) W sercu rzeszowa poczuj włoski klimat!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pohulanka

Warszawa,mazowieckie

1 440 000 zł88 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży piękne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 87,77 m2 położone na słynnym osiedlu Wilno na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów-Kolonia

Jaktorów-Kolonia,mazowieckie

1 700 000 zł140 m² 12 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Na sprzedaż przestronny i wygodny dom jednorodzinny , położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce w spokojnej, zielonej okolicy niedaleko Grodziska Mazowieckiego. Dom idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzoskwiniowa

Kleszczewo,wielkopolskie

375 760 zł45 m² 8 294,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam w ofercie całą inwestycję - różne piętra, metraże i układy mieszkań. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera Oferuję na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zapolskiej

Wrocław,dolnośląskie

734 000 zł105 m² 6 990,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

English below Na sprzedaż 105 m2 lokal użytkowy położony w samym centrum Wrocławia przy ul. Gabrieli Zapolskiej 1. Nieruchomość idealnie nadaje się na biuro lub kancelarie prawną. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ogrodowa

Rudno,lubuskie

159 000 zł689 m² 230,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy tylko u nas w en Biurze Nieruchomości do zapoznania się z wyjątkową działką budowlaną w Rudnie! Prezentujemy na sprzedaż ostatnią działkę położoną na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Łanowa

Lublin,lubelskie

3 405 600 zł11 352 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę Przemysłowo - Usługową o powierzchni 1,1352 ha, położoną w miejscowości Lublin, osiedle Węglinek, zjazd z ulicy Karśnickiej. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krzemieniowe Pola

Pisarzowice,śląskie

199 000 zł959 m² 207,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę nr 114/4 o powierzchni 959 m kw ., zlokalizowaną w Pisarzowicach przy ulicy Krzemieniowe Pola. Wymiary działki : - front - 22,5 m, - boki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

305 620 zł21 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Gotowy apartament Z balkonem W centrum szklarskiej poręby Oferujemy na sprzedaż gotowy, w pełni umeblowany apartament w obiekcie z 2015 roku z windą i miejscami.