dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

2 100 000 zł183 m² 11 475,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w malowniczej miejscowości Izabelin C, na ulicy z bezpośrednim wejściem do Puszczy Kampinoskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

643 200 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. W sprzedaży mamy całą inwestycję, w której są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marki,mazowieckie

515 000 zł37 m² 13 998,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,79 m2 znajdujące się w Markach przy ul. Promiennej. > salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon > ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

349 000 zł2 160 m² 161,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki o powierzchni 2160 m2 położoną w Kiełpinie koło Kartuz ( sprzedawane łącznie :1418 m + 742 m = 2160 m2). Obowiązuje mpzp mn,U - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Urbanistów

Piaseczno,mazowieckie

497 170 zł36 m² 13 696,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 2 pokoje I balkon I 497170 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłaj

Kłaj,małopolskie

990 000 zł157 m² 6 317,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Funkcjonalne domy wolnostojące Z garażem cztery pokoje | dwie łazienki | działka 5 ar N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży funkcjonalne domy wolnostojące o pow. 156,71 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wenedów

Koszalin,zachodniopomorskie

129 500 zł19 m² 6 794,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa i nietypowa oferta nieruchomości na mapie Koszalina - Apartamenty Wenedów. 14 lokali sprzedanych! Aktualnie w ofercie pozostało 10 lokali! Na sprzedaż lokale 1 i 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Facimiech

Kraków,małopolskie

410 000 zł30 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe , loggia W dobrej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Facimiech, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

924 000 zł65 m² 14 254,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji od kupującego klienta bez podatku pcc. Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera Mieszkanie gotowe do wprowadzenia sierpień - wrzesień 2025, w ofercie - dostępne lokale mieszkalne 2, 3, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:404 m²

Nieruchomość: dom do generalnego remontu lub rozbiórki w samym centrum Zakopanego z widokiem na Giewont. Doskonała lokalizacja, zaledwie 400 metrów od Krupówek. Powierzchnia: dom: ok. 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krosno

Krosno,podkarpackie

249 000 zł47 m² 5 253 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krosno- oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone na osiedlu Traugutta. Blok usytuowany w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, apteka, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 000 zł56 m² 7 303,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie o pow.56m2 plus piwnica 4m2,położone na 2 piętrze w bloku przy ul.Spokojnej. Wyłączność nowa cena! Lokal posiada ładny duży balkon wychodzący na stronę południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Rybnik,śląskie

336 000 zł62 m² 5 463,41 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pilne! na sprzedaż przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,50 m w centrum Rybnika. Lokal znajduje się na wysokim parterze 10-piętrowego budynku usytuowanego przy ulicy Reymonta 63b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Oleśnica,dolnośląskie

529 000 zł58 m² 9 075,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 58,29 m2 znajdującego się w oleśnickim Rynku. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie i jest gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Lublin,lubelskie

474 000 zł60 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 60m2 na trzecim piętrze w kamienicy przy ul. Granicznej w Lublinie. Mieszkanie do remontu. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Radom,mazowieckie

230 000 zł35 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwa pokoje 35m, z potencjałem, na osiedlu XV-Lecia. Wnętrze wymaga odnowienia, posiada wiele możliwości aranżacji, wedle własnych upodobań przyszłego właściciela. Mieszkanie wyróżnia duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Siewierz

Siewierz,śląskie

245 000 zł1 580 m² 155,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Siewierzu o powierzchni 1580m2 o wymiarach szerokość 21,5m, długość 73m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

490 000 zł42 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zacharzyce ul. Rumiankowa.(przy granicy Wrocławia) Sprzedam prywatnie mieszkanie z parkingiem. Rok 2025. Dwa pokoje 42,09 mkw., piętro 1/2, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 649 998 zł210 m² 7 857,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nowoczesny dom w Ożarowie Mazowieckim - idealny dla rodziny! Powierzchnia całkowita: 210 m Powierzchnia użytkowa: 121 m + 70 m poddasze użytkowe Powierzchnia ogrodu: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł85 m² 11 506,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,17 m2 w nowym budownictwie. Nieruchomość podzielona na część wspólną (salon z balkonem, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Budy Michałowskie,mazowieckie

3 800 000 zł164 m² 23 170,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:46 000 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę siedliska w Budach Michałowskich. Idealna propozycja dla osób szukających przestronnej działki, z potencjałem pod zabudowę mieszkaniową lub inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

997 000 zł67 m² 14 840,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie trzypokojowe 67,18 m w Krakowie, ul. Sołtysowska, osiedle "fajny Dom" Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Nowa Sławogóra

Nowa Sławogóra,mazowieckie

439 000 zł69 718 m² 6,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż użytki rolne w Gminie Szydłowo koło Mławy o powierzchni 6,9 ha. Dojazd drogą gminną. Gaz, prąd i woda w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Parkowa

Ustanów,mazowieckie

495 000 zł2 000 m² 247,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna z zabudowaniami o powierzchni 2000m2 (20x100m) w Ustanowie. Istniejący budynek podłączony do wszystkich mediów (woda, kanalizacja, gaz i prąd.) Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rumia

Rumia,pomorskie

490 000 zł46 m² 10 652,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Rumi. Mamy do zaoferowania nowoczesne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 45,96 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Straszyn,pomorskie

370 000 zł28 m² 13 204,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 28,02 m2 w Straszynie na osiedlu Młody Straszyn. Mieszkanie o powierzchni 28,02m2, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Młody Straszyn w bloku z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł32 m² 21 093,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy na Mokotowie - idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Racławicka 33, warszawa | 32 m | 1 pokój z oddzielną kuchnią Opis mieszkania: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł39 m² 14 249,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z loggią ul. Książkowa 9b, białołęka, warszawa Cena: 560000 zł Powierzchnia: 39,30 m Piętro: 4 z 7 (winda) Rok budowy: 2000 Układ i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oficerska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

299 900 zł28 m² 10 710,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz inwestycji w nieruchomości z natychmiastowym zwrotem? Ten apartament w Szklarskiej Porębie to strzał w 10! Szklarska Poręba | ul. Oficerska | 28 m | Balkon | Winda |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 650 000 zł200 m² 13 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 944 m²

Uroczy, nieduży dom z lat pięćdziesiątych otoczony bujnym ogrodem i sadem, położony w bliskim sąsiedztwie Lasu Kabackiego w dzielnicy Warszawa-Ursynów. Dom znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Środa Śląska,dolnośląskie

871 250 zł119 m² 7 321,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie w zabudowie szeregowej | 119 m | 2 miejsca parkingowe | wysoki standard Na sprzedaż przestronne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 119.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Poznań,wielkopolskie

1 670 000 zł334 m² 4 994,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:725 m²

Tylko W czerwcu wielka obniżka ceny! Dom wolnostojący rodzinny albo idealne miejsce na prowadzenie firmy. Na sprzedaż jest bardzo ciekawa nieruchomość na 'zielonym' Strzeszynie Greckim. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosielecka

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł67 m² 23 755,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Apartament zlokalizowany w Śródmieściu (ujazdów), w sąsiedztwie Parku Łazienkowskiego. Niezwykle doświetlony dużą ilością okien, w tym również dachowych. Usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

1 350 000 zł160 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:959 m²

- rezerwacja do 24 września - Dom | 160m2 | 6 pokoi | działka 959 | Kamionki opis nieruchomości: polecam do sprzedaży przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok 160 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48m2. Mieszkanie znajduję się na drugim piętrze. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brodnica Dolna

Brodnica Dolna,pomorskie

789 000 zł2 118 m² 372,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Brodnicy Dolnej - zaledwie 50 minut jazdy samochodem od Trójmiasta. Działka znajduje się w malowniczym miejscu, z którego rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Drzewce

Drzewce,kujawsko-pomorskie

89 000 zł42 m² 2 119,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Drzewcach z ładnym domkiem letniskowym o pow.ok.40m2 powierzchnia działki 368m2. Działka ładnie zagospodarowana,liczne nasadzenia ,kwiaty i warzywka. Domek ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 299 000 zł186 m² 6 987,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:464 m²

Odkryj swój nowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 185.9 m z garażem i pomieszczeniem gospodarczym (powierzchnia użytkowa 159.91 m ) na zielonej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Teatralny

Opole,opolskie

427 000 zł47 m² 9 085,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na IX piętrze w centrum Opola. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 47,10 m2 wraz z przynależną piwnicą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 086 000 zł52 m² 20 693,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania bez żadnych nakładów? Ten apartament na Podgórzu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

364 500 zł26 m² 13 992,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka o pow. 26,05 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy Winogrady w Poznaniu. Idealne dla/pod: studenta, singla pary na start wynajem/booking - pewna lokata.