dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Białe Błoto,dolnośląskie

220 835 zł1 523 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości holendry/białe Błoto. To idealne miejsce dla osób poszukujących bliskiego kontaktu z naturą, ciszy oraz spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie jednostronne (północny/wschód) w stanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Legionowo,mazowieckie

440 000 zł42 m² 10 401,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie przy ul. Hetmańskiej. Budynek oddany do użytku w 1981 r., obecnie po dociepleniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

299 467 zł32 m² 9 471 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Czasem najlepszym wyborem jest sprawdzona, klasyczna przestrzeń, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz. Mam dla Ciebie idealnie ustawioną, jednopoziomową kawalerkę w kameralnej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Skrzeszew,mazowieckie

1 690 000 zł620 m² 2 725,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 775 m²

Nowa oferta 26.05.2025 Skrzeszew, gm. Wieliszew - hala 620 m2 oraz grunt usługowy na sprzedaż. Grunt usługowy przylegający do Drogi Wojewódzkiej 631 (nowy Dwór Mazowiecki - Zegrze - Nieporęt - Marki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 100 000 zł173 m² 6 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nowy dom, bliźniak ok.170m2. Piękny rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z Pompą Ciepła o powierzchni ok.170 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Goszyce

Goszyce,opolskie

208 000 zł1 255 m² 165,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Goszyce k/bierawy, w połowie drogi pomiędzy Gliwicami a Kędzierzynem - Koźle działka budowlana o powierzchni 1255m2, położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 408.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna

Łódź,łódzkie

430 018 zł41 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie idealny weekend. Sobota to zakupy i kino w Manufakturze, a niedziela to długi, relaksujący spacer po największym parku w Łodzi. Brzmi jak plan? A teraz wyobraź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrzykońska

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł62 m² 10 987,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Odrzykońskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 61,80 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

374 000 zł28 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! planowany termin - zakończenie budowy - Luty 2026 - odbioru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

849 973 zł54 m² 15 740,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 53,16m2 + 2x balkon 12m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z ogródkami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

427 000 zł46 m² 9 282,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Ma kler poleca: ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , położonego na 1. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku na osiedlu Szwederowo Szczegóły oferty: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy serdecznie na olsztyńskie pieczewo. Doskonale skomunikowaną dzielnicę położoną w sąsiedztwie lasu. Na sprzedaż oferujemy w pełni rozkładowe mieszkanie, położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

920 000 zł97 m² 9 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wysoki standard wykończenia! gotowy do zamieszkania! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) położone w gminie Czernica. Na parterze znajduje się: - wiatrołap 4,5 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Lublin,lubelskie

581 305 zł61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Pańtwu zakupu lokalu mieszkalnego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym, którego budowa została zakończona w styczniu 2024 roku, znajdującym się w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Wyżyny. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na piątym piętrze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Truszkowskiego

Kraków,małopolskie

1 176 553 zł99 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę przedwstępną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa przedwstępna- wpłata tylko 10% zadzwoń już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kmietowicza

Czarny Dunajec,małopolskie

390 000 zł240 m² 1 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szukasz domu dla swojej rodziny i ważna jest dla Ciebie bliskość centrum miasta i wszelkich wynikających z niego udogodnień. Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolności

Pniewy,wielkopolskie

2 249 000 zł715 m² 3 145,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:444 m²

Polecam na sprzedaż budynek mieszkalny wielorodzinny z funkcją usługową Pniewy. Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świniowice

Świniowice,śląskie

400 000 zł90 m² 4 329 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Oferuję na sprzedaż wolnostojący dom z 1939 roku. Kupiliśmy ten dom w 1998 roku, częściowo go przebudowując i całkowicie odnawiając w tym czasie. Działka ma powierzchnię 1065.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Legnica,dolnośląskie

460 000 zł116 m² 3 982,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Legnicy. Na powierzchnię mieszkania wynosząca 115,5 m2 składają się: - salon o pow. 37,4 m2, - pokój o pow. 25,2 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Zabrze,śląskie

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w centrum Zabrza na cichej ulicy Władysława Jagiełły. Stan - do remontu generalnego, metraż 51 m2. Aktualnie jest to 2-pokojowe, duże mieszkanie znajdujące się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Macieja

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł47 m² 12 260,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ciche mieszkanie 2-pokojowe w pełni rozkładowe na pierwszym piętrze w plombie z 2000 roku z ogrzewaniem miejskim w Śródmieściu Mieszkanie ma 2 pokoje, przedpokój, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krosno,podkarpackie

239 000 zł49 m² 4 907,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Krośnie przy ulicy Powstańców Warszawskich. Mieszkanie ma 48,70 m2 powierzchni użytkowej i znajduje się na IV piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 350 000 zł315 m² 16 991,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Luksusowy dom W spokojnej okolicy W odległości piętnastu minut od metra | Ogród | Spokojna okolica | Garaż | Smart home ***** rozkład: dom o powierzchni 314 m2 składa się z: parteru: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Młyńska

Gdów,małopolskie

630 000 zł125 m² 5 056,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom wolno stojący w cenie mieszkania.! brak pcc! Brak prowizji! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, jednorodzinny dom wolnostojący w stanie deweloperskim - projekt indywidualny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

365 000 zł30 m² 12 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 30 m2 i usytuowane jest na parterze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gołkowice

Gołkowice,śląskie

85 000 zł846 m² 100,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana spokojna okolica Z widokiem na góry Przedstawiam Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w Gołkowicach z widokiem na góry. Działka płaska w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

405 000 zł59 m² 6 887,76 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! rezerwacja! Warmia Brokers przedstawia na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o pow. 58,80 m2, znajdujące się na III piętrze w budynku z windą, przy ul. Kołobrzeskiej 13L,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dębica,podkarpackie

275 000 zł53 m² 5 188,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości property ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53 m2. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze bloku przy ul. Strumskiego w Dębicy. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Polna

Kazuń Polski,mazowieckie

800 000 zł28 200 m² 28,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są niezabudowane działki gruntu nr: 69,70 i 71 objęte mpzp o łącznej powierzchni 282000 m2 (2,82 ha) położone w rejonie miejscowości Kazuń Polski, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Głogów,dolnośląskie

289 000 zł36 m² 8 072,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie na parterze wieżowca na Osiedlu Kopernika - wykończone pod klucz! Mieszkanie położone na parterze wysokiego budynku wyróżnia się kompleksowym remontem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowa Wieś,warmińsko-mazurskie

1 250 000 zł309 m² 4 050,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:695 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego, podpiwniczonego domu jednorodzinnego z przestronnym tarasem oraz działką gotową do aranżacji według własnych potrzeb. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bartąg,warmińsko-mazurskie

950 000 zł107 m² 8 839,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! rynek pierwotny! Warmia Brokers przestawia na sprzedaż energooszczędne domy w zabudowie szeregowej ostatni, IV etap Osiedla Orzechowa w malowniczym Bartągu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Płaszowska

Kraków,małopolskie

1 589 000 zł74 m² 21 543 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Parter w domu dwurodzinnym z oddzielną kw z garażem, miejscem postojowym i dużym prywatnym ogrodem do wyłącznego korzystania. TA oferta tylko U nas! Więcej informacji: tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

396 906 zł48 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w super lokalizacji Rzeszowa i ciesz się komfortem nowoczesnego życia w dynamicznie rozwijającym się mieście. To mieszkanie to idealna inwestycja na przyszłość! Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

299 000 zł52 m² 5 695,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji na osiedlu Michelin o powierzchni 52,5m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Oleśnica,dolnośląskie

399 000 zł46 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje + oddzielna kuchnia | Balkon | Miejskie media | Centrum Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy! Położone na pierwszym pietrze zadbanego bloku w centrum miasta! Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

642 000 zł63 m² 10 134,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 63,35 m2 - położone w Kamieńcu Wrocławskim przy ul. Granicznej. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, a jednocześnie z łatwym dojazdem do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Morska

Puck,pomorskie

319 000 zł774 m² 412,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż jedną z nielicznych nadmorską działkę budowlaną w miejscowości Błądzikowo - 2 km od prężnie rozwijającego się miasta Puck. Do plaży jedynie kilkanaście minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

380 000 zł67 m² 5 669,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie w samym centrum Kępna! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w kamienicy znajdującej się w samym centrum Kępna , w Rynku. Mieszkanie.