dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

860 000 zł1 268 m² 678,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Twój azyl w sercu Krainy 100 Jezior Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym otoczeniu natury - na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego, w sercu Krainy 100.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł167,87 m² 8 035,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:518 m²

Na sprzedaż duży, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 167 m , zlokalizowany przy ulicy Bursztynowej w Rokitnicy obok Pruszcza Gdańskiego. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 190 zł42,29 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

A20 Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z wc razem : 42,29 m2 Dodatkowo : - Balkon Szczegółowe parametry w kolekcji zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 621 788 zł131,23 m² 35 218,99 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł31,50 m² 6 952,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A może interesuje Cię nieruchomość w dobrej lokalizacji, która sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł157 m² 6 681,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Niepowtarzalna oferta dom 5 pokoi, w Łomiankach Dolnych. Dom w stanie developerskim o podwyższonym standardzie. Nieruchomość świetnie skomunikowana z Warszawą. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 948 zł57,50 m² 9 790,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | 0% pcc | Smolec | 2 pokoje | ogród | miejsce parkingowe Oferta deweloperska Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,50 m , położone na parterze kameralnego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,40 m² 12 591,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Estio House prezentuje wyjątkowy apartament klasy premium ( 2 miejsca postojowe, taras, piwnica, komórka lokatorska) położony w nowoczesnym budynku z windą na zielonogórskiej Łężycy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 162 432 zł70,88 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 086 m² 2 762,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka idealnie wyeksponowana, bardzo dobrze widoczna z ulicy Modlińskiej. Wokół zabudowa usługowa i mieszkalna. Po przekątnej naszej działki znajduje hipermarket kaufland i biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł127 m² 6 142 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Rezerwacja Szukasz Spokojnego Domu Dla Siebie i Rodziny? Zapraszam do zapoznania się z ofertą poniżej. Przedstawiam Ci na sprzedaż dom szeregowy w Żorach-Kleszczówce, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 600 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana Osolin, 6 minut rowerem na jezioro. Duża działka w Osolinie, na którą wejdzie prawie każdy projekt. Pod miejscowym planem z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną lub.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł6 200 m² 38,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Głogówko Królewskie, gmina Świecie, powiat świecki, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł87,30 m² 4 868,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż jednopiętrowy lokal użytkowy o łącznej powierzchni ok. 87,3 m . Otoczenie Lokal znajduje się przy ul. Mickiewicza 22 w Giżycku w ścisłym centrum miasta, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 448 zł81,84 m² 9 340,76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działki budowlane o powierzchni 3000 m2, 5034 m2 położone w drugiej linii zabudowy od drogi gminnej. Prąd, woda, kanalizacja w drodze gminnej, w planach gazyfikacja.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł51,48 m² 13 209,01 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje | Bemowo | Zielona okolica | Metro Bemowo linia M2 Prezentuję na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w zadbanym 10 piętrowym budynku z 1976 r.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł186 m² 645,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo-magazynowy | 186 m | Tarnobrzeg, ul. Sikorskiego 2a Prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu usługowo-magazynowego o powierzchni 186 m , położonego przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

644 955 zł67,89 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

! oferta na wyłączność! Na sprzedaż unikatowe dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę z piwnicą i dużą liczbą miejsc postojowych znajdujących się bezpośrednio przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł6 097 m² 65,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 6097 m2 położonych na terenie powiatu limanowskiego, gminy Dobra, obręb gruszowiec. Działki są objęte.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł170,22 m² 12 331,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Funkcjonalny i energooszczędny dom blisko lasu, duża działka, garaż w bryle budynku, wrocław, osiedle Stabłowice. Nieruchomość Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

240 160 zł1 264 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Leleszki,warmińsko-mazurskie

890 000 zł224 m² 3 973,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Good Life Estates oferuje Państwu siedlisko na obrzeżach mazurskiej wsi Leleszki nad jeziorem Leleskim. Na działce rolnej o powierzchni 13200m2 znajduje się dwukondygnacyjny murowany dom. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł877 m² 125,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje nieruchomości gruntowych położonych w miejscowości Knyszyn. Wydane są warunki zabudowy na budownictwo jednorodzinne. Służebność w drodze wewnętrznej. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

11 900 000 zł920 m² 12 934,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:641 m²

Sprzedaż 2/3 udziału w kamienicy z lat 30. nowoczesna konstrukcja architektoniczna, bez zadłużeń i wad prawnych. W dobrym stanie technicznym, czterokondygnacyjna, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł4 230 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty - wydane warunki zabudowy na 2 budynki jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

721 000 zł5 295 m² 136,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę gruntową oznakowaną jako łąka IV klasy o powierzchni 5295 m2, w bardzo ładnej i spokojnej części miasta Gryfice. Działka usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 200 m² 499,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis nieruchomości Sprzedaż na wyłączność Kategoria: budynek Usługowy Lokalizacja: szczytnica, gm. Warta Bolesławiecka Powierzchnia budynku: 3182m3 Powierzchnia działki: 1196m2 największe zalety!.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł36,70 m² 39 509,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu jedyny w swoim rodzaju apartament położony w Rewalu z prywatnym zejściem na plażę. Lokal niemieszkalny położony tuż przy wydmach z przepięknym widokiem na Morze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł8 490 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcja turystyczna mazowsza Teren w Zawiszynie o pow. 8500m2 położony przy drodze asfaltowej. Zawiszyn wieś w Polsce, w powiecie wołomińskim, w gminie Jadów, nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł446 m² 6 681,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 826 m²

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Luksusowa posiadłość z basenem na sprzedaż! Luksus, smak, elegancja i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 785 zł33 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie wyróżnia się czymś, czego brakuje w większości kawalerek prywatną przestrzenią na zewnątrz. Na 33 m zyskujesz funkcjonalne wnętrze + taras 9,31 m , który realnie.

Szczegóły ogłoszenia

619 900 zł2 513 m² 246,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano- rolna wśród rozległych obszarów zielonych. Powierzchnia - 2513 m2 ok. 1000m2- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. ok. 1500m2- tereny rolnicze, łąk, pastwisk.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

359 100 zł100 m² 3 591 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy duże przestronne mieszkanie mieszczące się na wysokim parterze w zabytkowej kamienicy w centrum Rudy Śląskiej. Mieszkanie składa się z dużego przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł104 m² 9 894,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł850 m² 564,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana w świetnej lokalizacji! Jankowo Gdańskie! lokalizacja: działka usytuowana jest w Jankowie Gdańskim, co stanowi świetne miejsce dla tych, którzy szukają spokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł693 m² 112,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 693 m Rzuchów, gm. Kornowac, mnu-1 Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 693 m , położona w malowniczej miejscowości Rzuchów, w gminie.