dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Klucze

Klucze,małopolskie

389 999 zł63 m² 6 190,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w idealnej lokalizacji - ul. Sosnowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63 m , położonego na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boguckiego

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł56 m² 20 892,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone na Starym Żoliborzu przy ul. Boguckiego 5, na trzecim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 459 001 zł101 m² 14 427 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami w opcji wykończenia deweloperskiego w standardzie w podanej cenie! Inwestycja w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczerkowo

Szczerkowo,wielkopolskie

2 300 000 zł300 m² 7 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o powierzchni 12,67 ha, szczerkowo, gmina Sompolno powiat koniński Na sprzedaż w pełni funkcjonujące gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 12,67 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Chełmno

Chełmno,kujawsko-pomorskie

67 000 zł500 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna z bardzo dużym potencjałem , położona w miejscowości Chełmno, gmina Chełmno. (Nad Wisłą) Działka o powierzchni 500 m2. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stanisława Augusta

Rzeszów,podkarpackie

325 000 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - kawalerka 32,5 m z potencjałem, ul.Króla Augusta, Rzeszów Oferujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 32,5 m , położoną na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Ułanów

Kraków,małopolskie

329 000 zł30 m² 11 077,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wykończony i wyposażony 2 pokojowy lokal użytkowy, znajdujący się na -1 kondygnacji (suterena) w 2 piętrowej kamienicy przy ul. Ułanów 72, rakowice, czyżyny. Lokal jest po remoncie, podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Żary,lubuskie

439 000 zł73 m² 6 036,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, wyremontowane mieszkanie na parterze ul. Okrzei, zatorze, żary Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72,72 m , położone na parterze zadbanej, niskiej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

697 000 zł52 m² 13 301,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 ustawne pokoje | Cicha okolica | Widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy | Duże możliwości aranżacyjne | W sam raz pod wynajem dla studentów nieruchomość o powierzchni 52.4 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 275 000 zł120 m² 10 604,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Inwestycja zakończona * Spokojna okolica wykończone pod klucz niższa cena! cena przed promocją 1375000 zł Dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Łódź,łódzkie

710 000 zł68 m² 10 475,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Łódź Górna, ul. Chełmońskiego 19 Oferuję na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie z 2021 roku, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 190 000 zł230 m² 9 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Folwarczna

Lublin,lubelskie

760 000 zł2 313 m² 328,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz miejsca pod realizację inwestycji lub budowę domu z funkcją usługową? Ta działka w Lublinie to propozycja, która łączy potencjał rozwojowy z atrakcyjnym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Trzebownisko

Trzebownisko,podkarpackie

395 000 zł42 m² 9 404,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Atuty mieszkanie 2-pokojowe 42m umeblowane salon Z aneksem kuchennym piwnica garaż inwestycyjne Na sprzedaż oferujemy przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

469 000 zł83 m² 5 634,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż oferowane jest przytulne, przestronne mieszkanie o powierzchni 83,23 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnej kamienicy w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł74 m² 5 674,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Makler nieruchomości poleca Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, 68 m - Bydgoszcz, kapuściska, III piętro Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 68 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Meissnera

Kraków,małopolskie

383 000 zł22 m² 17 813,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka W świetnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Meissnera, dzielnica Prądnik Czerwony. Okolica posiada doskonale rozwinięta infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witoszyńskiego

Warszawa,mazowieckie

756 700 zł64 m² 11 823,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atuty lokalizacji: budynek przy ul. Witoszyńskiego 1 w Warszawie jest obiektem wolnostojącym, czterokondygnacyjnym, podpiwniczonym i znajduje się za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sędziszów

Sędziszów,świętokrzyskie

508 999 zł219 m² 2 323,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Wyjątkowy, praktyczny, funkcjonalny, wielorodzinny, wolnostojący dom w spokojnej, cichej, pięknej okolicy - białowieża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koński Jar

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł42 m² 18 372,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie blisko metra i terenów zielonych Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Ursynowie przy Al. Ken, na kameralnym osiedlu zlokalizowanym między dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

319 900 zł47 m² 6 774,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z charakterem! Albo jak to my mówimy: 48 m czystej przygody z potencjałem do zakochania. się w remoncie. Znasz to uczucie, kiedy patrzysz na puste mieszkanie i myślisz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

720 000 zł74 m² 9 781,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż: 3-pokojowe, przestronne mieszkanie z balkonem - Centrum Szczecina Na sprzedaż oferuję komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,61 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

2 529 000 zł107 m² 23 635,50 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Ekskluzywny apartament 107 m | Wysoki standard | Garaż |aleje Jerozolimskie 151 Zapraszam do zakupu wyjątkowego apartamentu wykończonego w najwyższym standardzie! - Przestronny, 4-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł36 m² 22 194,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Warszawa, muranów, smocza 1 między ulicami Nowolipie i Nowolipki. Mieszkanie posiada księgę wieczystą. Mieszkanie typu studio z aneksem sypialnianym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Osadnicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1 000 m2, zlokalizowaną w spokojnej i cichej okolicy Torunia. Cena nieruchomości to 450 000 pln. Działka znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kępy

Kępy,dolnośląskie

849 000 zł108 m² 7 849,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: nowy dom w zabudowie bliźniaczej pod Legnicą, blisko Wrocławia Oferujemy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny nowy dom wybudowany w 2022 roku w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł70 m² 7 127,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż samodzielny parter wolnostojącego domu dwukondygnacyjnego na osiedlu Szwederowo na terenie posesji 349 m2. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 70 m2. Dom ma kubaturę 100m2 - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Gdańsk,pomorskie

647 000 zł48 m² 13 423,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu dwustronnego mieszkania 2 pokojowego znajdującego się na 1 piętrze w 4-ro piętrowym bloku mieszkalnym w gdańskiej dzielnicy Zaspa. Mieszkanie wymaga gruntownego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rotembark

Rotembark,pomorskie

230 000 zł1 169 m² 196,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż urokliwa działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, usytuowana w malowniczej i spokojnej miejscowości Rotembark. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

820 000 zł182 m² 4 505,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jeśli szukasz funkcjonalnego, przestronnego domu z możliwością wykończenia według własnego gustu ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Segment w stanie deweloperskim z dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baldachówka

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł52 m² 12 269,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w sercu Rzeszowa! 3 pokoje pełne uroku | Balkon z klimatem | Tylko kilka kroków od Rynku Masz dość kompromisów? Szukasz mieszkania, które nie jest tylko czterema ścianami, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Leszno,wielkopolskie

399 999 zł39 m² 10 204,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję - nowoczesne, wyremontowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone w sercu Leszna, przy ulicy Narutowicza. To dwupokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łukaszewicza

Poznań,wielkopolskie

279 000 zł22 m² 12 681,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

- - - - - - - - - r E Z R W A C J A - - - - - - - - - - - - - sprzedam kawalerkę: -> 1 pokojowe mieszkanie, położone w Poznaniu, ul. Łukaszewicza 35 -> parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Spółdzielcze

Kraków,małopolskie

580 000 zł37 m² 15 675,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje! do wejścia! świetna lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Spóldzielczym, dzielnica Nowa Huta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

754 000 zł51 m² 14 766,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

51 M / 2 pokoje / balkon/ klimatyzacja/ miejsce postojowe W garażu podziemnym/ komórka lokatorska/tarnogaj -osiedle ditrevi Do sprzedaży bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

620 000 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Termin oddania - Grudzień 2025! Inwestycja w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł151 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Cukrowa

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł27 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka na Gumieńcach gotowa do zamieszkania! **lokalizacja:** * **szczecin, gumieńce** nowoczesne osiedle Nowa Cukrownia, doskonale skomunikowane z centrum miasta i wyjazdami poza Szczecin;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

4 490 000 zł360 m² 12 472,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Duża przedwojenna willa o powierzchni całkowitej 360 m2 znajduje się na regularnej w kształcie działce 900 m2 z pięknym ogrodem. Budynek wpisany do gminnej ewidencji zabytków. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

583 035 zł31 m² 18 729 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 23.07.2025 Mieszkanie 1 pokojowe położone na ostatnim 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij