dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Proponujemy do sprzedaży wygodny, przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w urokliwym miejscu Gdyni Dąbrowy. Dąbrowa to jedna z najmłodszych dzielnic Gdyni, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamińskiego

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł36 m² 15 805,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Białołęka, tarchomin, ul. Kamińskiego > autobusy: 300 m od klatki | tramwaje: 600m od klatki | w okolicy liczne sklepy: biedronka, Lidl, carrefour, galeria Północna > 36 m2 > mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł39 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na Saskiej Kępie- wyłącznie W mojej ofercie stan prawny - Odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

587 900 zł42 m² 13 997,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta dodana za pomocą addom sprzedam bezpośrenio bez prowizji! Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do zamieszkania i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Polkowicka

Sobin,dolnośląskie

174 790 zł2 497 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy Państwu działki w Sobinie przy ul. Polkowickiej (ok 3 km od Polkowic). Odległość do strefy ekonomicznej w Polkowicach to ok. 3 km. Działki usytuowane są na ul. Polkowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł26 m² 22 269,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie w centrum Warszawy do zamieszkania Dane 579 000 zł 26,4 m2 ul. Sienna Rok budowy: 1963 Piętro 7 Układ mieszkania 2 pokoje Łazienka Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Andrychów,małopolskie

389 000 zł58 m² 6 718,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie zlokalizowane w Andrychowie przy ul. Lenartowicza. Lokal znajduje się na 3. piętrze na spokojnym i zadbanym osiedlu, otoczonym zielenią i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jasna

Katowice,śląskie

2 300 000 zł300 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko W realton! Na sprzedaż budynek wolnostojący w dzielnicy Koszutka przy ul.Jasnej w Katowicach (2 minuty od Silesia City Center) Dane techniczne: - 300m2 powierzchni użytkowej - 1200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

465 000 zł60 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

***mieszkanie zarezerwowane*** Na sprzedaż atrakcyjne, słoneczne mieszkanie w Elblągu, ul. Królewiecka 146a Oferujemy do sprzedaży przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł61 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle! Wyjątkowa inwestycja o wysokim standardzie, znajdująca się w Siechnicach ul. J. Hallera z doskonałym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

980 000 zł79 m² 12 405,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:349 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 79 m zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

495 000 zł600 m² 825 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 600 m, położona w dogodnej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim tylko 500 metrów od stacji wkd, co zapewnia szybki i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

418 990 zł72 m² 5 819,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na 2 piętrze - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony południowej 18,5 m2 - 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

1 320 000 zł269 m² 4 901,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 516 m²

Starogard Gdański / duży dom z ogrodem i 2 garażami. Jeden z garaży na auto ciężarowe. 6 pokoi i 3 łazienki do dyspozycji. tel. Starogard Gdański, woj. pomorskie - Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

909 871 zł42 m² 21 788,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0zł prowizji + 0 zł pcc zapraszam na spotkanie! możliwość zobaczenia tego jak I innych mieszkań! 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,76m2, do którego przynależy ogródek 78,36m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rybaki

Zegrze Południowe,mazowieckie

1 199 000 zł59 m² 20 273,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowy apartament o pow. 59,14 m2 usytuowany na I piętrze w III piętrowym budynku z windą w Zegrzu Południowym "na ul. Rybaki "apartamenty Pod Żaglami". Mieszkanie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 101 065 zł66 m² 16 650 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu IV kwartał 2025 Jasne 3 pokoje z tarasem 9,5m2 * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyścigowa

Lublin,lubelskie

579 866 zł60 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu zakup mieszkania w budynku wielorodzinnym, na nowopowstającym osiedlu w bliskiej odległości do centrum Lublina, w pobliżu nowo powstającego dworsca mertopolitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie na Ochocie, ul. Grójecka w sąsiedztwie Pl. Narutowicza, o pow. 48 m2, usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z windą. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

389 000 zł50 m² 7 858,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż - świdnica | 49m | 2 pokoje | 389 000 zł wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu klimatyczne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

565 000 zł28 m² 20 035,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Brief: ząbki | ul. H.C. Andersena | ze świetnym dojazdem do Warszawy. Studio z łazienką i balkonem na trzecim piętrze. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja. Jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogali

Kościerzyna,pomorskie

370 000 zł70 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1948

Na sprzedaż: dwa mieszkania z potencjałem w spokojnej okolicy przy lesie bezpośrednio od właściciela! Szczegóły nieruchomości: łączna powierzchnia: 70 m (31 m + 39 m ) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

248 000 zł34 m² 7 294,12 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna kawalerka o pow 34,2 mkw położona na 8 piętrze z przepięknym widokiem na panoramę miasta z dużego balkonu. Kawalerka jest po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł56 m² 15 160,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedaż bezpośrednia! Okazja - nowa promocyjna cena mieszkania. Preferowani klienci gotówkowi. Jasne, 3 - pokojowe mieszkanie Ochota w sąsiedztwie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

315 500 zł38 m² 8 302,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Do sprzedaży nowocześnie wykończone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m na pierwszym w czteropiętrowym bloku. 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36m z balkonem. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 700 000 zł220 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:951 m²

Przestronny dom w zielonej części Milanówka idealny dla Twojej rodziny! Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 220 m, położony na urokliwej, ogrodzonej działce o powierzchni 951 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

508 000 zł32 m² 15 727,50 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność tylko U nas! makler nieruchomości poleca na sprzedaż 2-pokojowy apartament w pełni umeblowany o powierzchni 32,1 m2 znajduje się w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Popiełuszki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

459 000 zł44 m² 10 314,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie z antresolą - przestrzeń, która zaskakuje Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku przy ul. Popiełuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Myśliwska

Leszno,wielkopolskie

539 000 zł98 m² 5 487,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 200m2 w doskonałej lokalizacji w Gronowie. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

714 999 zł45 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zamieszkaj 10 minut od plaży - nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Gdańskim Przymorzu! Grand Estates z ogromną przyjemnością prezentuje wyjątkowe, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: wrocław, klecina, ul. Wałbrzyska Opis mieszkania: na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie narożne o powierzchni użytkowej 70m , usytuowane na 2. piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

636 000 zł53 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie trzypokojowe os. Dywizjonu 303! Prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m 2. Nieruchomość usytuowana jest na ósmym piętrze w 10- piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Widokowa

Stargard,zachodniopomorskie

343 200 zł1 716 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane położone w Stargardzie, ul. Widokowa. Działki o pow.: - 1473 m.kw. - 1420 m.kw. - 1512 m.kw. - 1716 m.kw. Cena: 200 zł/m2 Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Klucze

Klucze,małopolskie

389 999 zł63 m² 6 190,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Komfortowe mieszkanie w idealnej lokalizacji - ul. Sosnowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

460 000 zł42 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 42 m z balkonem | ul. Jana Pawła II Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 2. piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pławniowice

Pławniowice,śląskie

255 000 zł250 m² 1 020 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 276 m²

Pławniowice. Przedwojenna kamienica o pow. ok. 250 m2, ilość mieszkań do dowolnej aranżacji, 14 pokoi. Parter, piętro oraz poddasze zaadaptowane na mieszkanie (skosy). Ogrzewanie: piece węglowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krakowska

Kielce,świętokrzyskie

310 000 zł35 m² 8 869,81 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 35m2, znajdujące się na ul. Krakowskiej. Składa się z pokoju połączonego z kuchnią, łazienki oraz balkonu. Do mieszkania również przynależy mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żytnia

Kozy,śląskie

260 000 zł2 351 m² 110,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferta na wyłączność - lokalizacja: kozy ul. Żytnia, działka nr: 1041/10 powierzchnia: 2351m2 wymiary: 36m x 66m x 36m x 63m media: gaz: na działce Prąd: na działce obok Kanalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kościuszki

Tarnowskie Góry,śląskie

279 000 zł43 m² 6 488,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Nie przegap tej wyjątkowej okazji i stań się właścicielem jasnego, przestronnego mieszkania otoczonego zielenią. Zapraszam na prezentację, aby na własne oczy przekonać się o niezwykłości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

415 000 zł40 m² 10 302,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Biuro nieruchomości Modernhouse prezentuje mieszkanie o powierzchni 40,28 m2 znajdujące się przy ulicy Pułaskiego na trzecim piętrze czteropiętrowym bloku z cegły z 1995 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rąbieńska

Łódź,łódzkie

599 000 zł61 m² 9 853,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja! Na sprzedaż piękny trzypokojowy apartament z dwoma dużymi balkonami w inwestycji Maestria Park na Złotnie przy ul. Rąbieńskiej. Nieruchomość mieści się na pięknym, zielonym.