cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 308 ogłoszeń
Od najnowszych
200 308 ogłoszeń
933 660 zł3 458 m² 270 zł/m²
2 550 000 zł2 589 m² 984,94 zł/m²
Działka rolna przy lesie Siedliska
Siedliska,warmińsko-mazurskie
90 000 zł3 024 m² 29,76 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego
Kraków,małopolskie
1 216 983 zł55,57 m² 21 900 zł/m²
1 735 000 zł68,41 m² 25 361,79 zł/m²
261 000 zł44,13 m² 5 914,34 zł/m²
142 900 zł1 429 m² 100 zł/m²
Dom szeregowy, ul. Diamentowa
Bezrzecze,zachodniopomorskie
1 289 000 zł244 m² 5 282,79 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Uznamska
Warszawa,mazowieckie
970 000 zł108 m² 8 981,48 zł/m²
Działka leśna Olszyny
Olszyny,małopolskie
60 000 zł6 800 m² 9 zł/m²
749 000 zł53,70 m² 13 948 zł/m²
Działka rolna przy lesie
Sieraków,małopolskie
280 000 zł8 040 m² 34,83 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Na Błonie
Kraków,małopolskie
515 000 zł30 m² 17 166,67 zł/m²
Dom z garażem
Łysomice,kujawsko-pomorskie
1 170 000 zł163 m² 7 177,91 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Kondratowicza
Warszawa,mazowieckie
1 199 000 zł69,14 m² 17 341,63 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament 2-pokojowy, ul. Cyprysowa
Oświęcim,małopolskie
368 549 zł41,41 m² 8 900 zł/m²
Działka rolno-budowlana Łomnica
Łomnica,mazowieckie
250 000 zł24 700 m² 10,12 zł/m²
Dom z garażem, ul. Słoneczna
Chocz,wielkopolskie
479 000 zł200 m² 2 395 zł/m²
Działka
Środa Śląska,dolnośląskie
250 000 zł1 200 m² 208,33 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska
Szczecin,zachodniopomorskie
440 000 zł47,70 m² 9 224,32 zł/m²
3 100 000 zł1 828 m² 1 695,84 zł/m²
Dom wolnostojący Jelenia Góra
Jelenia Góra,dolnośląskie
1 499 000 zł180 m² 8 327,78 zł/m²
2 950 000 zł500 m² 5 900 zł/m²
Dom z garażem, ul. Zmorskiego
Świdnica,dolnośląskie
1 190 000 zł245 m² 4 857,14 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z miejscem parkingowym Mielno
Mielno,zachodniopomorskie
780 639 zł45,46 m² 17 172 zł/m²
Dom z garażem
Jelenia Góra,dolnośląskie
1 250 000 zł187 m² 6 684,49 zł/m²
Apartament z garażem
Białystok,podlaskie
629 000 zł41,03 m² 15 330,25 zł/m²
Dom z garażem Szczodrkowice
Szczodrkowice,małopolskie
2 950 000 zł456 m² 6 469,30 zł/m²
Działka rolno-budowlana Śmiechów
Śmiechów,zachodniopomorskie
129 000 zł964 m² 133,82 zł/m²
1 575 000 zł35 000 m² 45 zł/m²
Rynek pierwotny
615 924 zł63 m² 9 776,57 zł/m²
199 999 zł17 m² 11 764,65 zł/m²
151 025 zł863 m² 175 zł/m²
Dom z garażem Krupice
Krupice,podlaskie
2 500 000 zł157 m² 15 923,57 zł/m²
Działka, ul. Nad Jeziorem
Prusim,wielkopolskie
860 000 zł1 268 m² 678,23 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z garażem, ul. Bursztynowa
Rokitnica,pomorskie
1 349 000 zł167,87 m² 8 035,98 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia