dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Dubeninki

Dubeninki,warmińsko-mazurskie

110 000 zł4 200 m² 26,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położenie działki jest bardzo dobre ponieważ znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 651. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się poczta oraz kościół. Do centrum Gołdapi ok.20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

459 000 zł131 m² 3 500,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro dobry Adres ma przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość położoną w Jasionce w Strefie Ekonomicznej Trzebownisko. Dom idealnie nadaje się do zamieszkania lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mroźna

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł69 m² 10 014,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w kameralnej zabudowie - ul. Mroźna, wrocław (zgorzelisko) Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań w niskiej zabudowie - tylko 4 lokale w każdym budynku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Rzgów

Rzgów,łódzkie

3 450 000 €6 000 m² 575 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży magazyn o całkowitej powierzchni ok. 6 000 m2, który posiada wydzielone pomieszczenia z kontrolowaną temperaturą - mroźnią oraz chłodnią. Powierzchnia handlowa idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

652 834 zł31 m² 21 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu IV kwartał 2025 Jasna kawalerka z loggią 4,3m2 * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł85 m² 10 643,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokojną podmiejską lokalizacje - powstało tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł65 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Sprzedam bez pośredników mieszkanie 4 pokojowe, znajdujące się na osiedlu Wichrowe Wzgórze o powierzchni 64,9m2. - piętro IV w niskim bloku - brak windy Mieszkanie posiada: - kuchnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

491 000 zł41 m² 11 975,60 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz dedykowaną ofertę dla siebie. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

570 899 zł64 m² 8 974,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4-pokojowe mieszkanie W kameralnym budynku 3. piętro | Winda z garażu | Gotowe do odbioru!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Heweliusza

Starogard Gdański,pomorskie

102 128 zł2 047 m² 49,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji, w drodze elektronicznej, nieruchomości niezabudowanej położonej przy ul. Heweliusza b/n, 83-200 Starogard Gdański, opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąska

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł35 m² 8 297,57 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam słoneczne mieszkanie na parterze, do kapitalnego remontu. Powierzchnia mieszkania to około 35 m2, składa się na nią salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i mały przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

510 000 zł68 m² 7 480,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po kapitalnym remoncie, i piętro, lubin - Przylesie Rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 68,18 m w wygodnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Niedrzwica Kościelna

Niedrzwica Kościelna,lubelskie

161 000 zł1 220 m² 131,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjny kompleks trzech działek o przeznaczeniu usługowym z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej , zlokalizowany w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kosiby

Wieliczka,małopolskie

2 050 000 zł220 m² 9 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:708 m²

Szukasz spokojnego miejsca do życia, a jednocześnie chcesz pozostać blisko Krakowa? Mamy dla Ciebie idealną nieruchomość! Lokalizacja: odkryj urok mieszkania w Wieliczce, w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Makowa

Rogowo,zachodniopomorskie

200 000 zł1 792 m² 111,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Nie przegap tej wyjątkowej oferty i zainwestuj swoje marzenia o własnym kącie, gdzie czas płynie wolniej, a życie smakuje lepiej. To doskonała inwestycja dla osób pragnących stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł47 m² 13 354,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - Warszawa, ul. Myśliborska Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olsztyńska

Gdynia,pomorskie

409 000 zł37 m² 11 054 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie blisko morza. [mieszkanie] Przestronne kawalerka o powierzchni 37 m2, położona jest na parterze i w skład mieszkania wchodzą: duży pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

497 000 zł44 m² 11 295,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie blisko parku | Brochów, wrocław | Bez pcc i prowizji! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z miejskich udogodnień? Mam coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ojcowska

Jerzmanowice,małopolskie

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10 ar, zlokalizowana w miejscowości Jerzmanowice, przy ul. Ojcowskiej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

370 722 zł48 m² 7 785 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe mieszkania W chorzowie bez prowizji bez podatku pcc 2% wysoki standard Oferta ograniczona czasowo!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam w ofercie całą inwestycję - różne piętra, metraże i układy mieszkań. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do zakupu na piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Groblice,dolnośląskie

555 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty: tel. Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,50 m, położone na parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku w miejscowości Groblice, ok. 10 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Adamskiego

Imielin,śląskie

899 000 zł189 m² 4 756,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż nowoczesny i wysokiej jakości dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2024 roku, o powierzchni 189 m , położony na działce o powierzchni 630.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mielec,podkarpackie

359 000 zł47 m² 7 638 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Styl , światło i spokój - Twoje nowe miejsce do zamieszkania od zaraz lub jako opłacalna inwestycja. Na sprzedaż dwustronne, 47-metrowe mieszkanie na ul. Solskiego świeżo po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Janinów

Janinów,mazowieckie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 1000 m na sprzedaż Janinów | mpzp | Kanalizacja i światłowód Idealna pod inwestycję lub jako prywatne miejsce wypoczynku Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Dąbrowa Górnicza,śląskie

890 000 zł142 m² 6 267,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

W dniach od 20.07.2025r. DO 02.08.2025r. Przebywamy na urlopie wypoczynkkowym. Kontakt wyłącznie drogą mailową na adres za utrudnienia przepraszamy Nieruchomość Usługowo Handlowa z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 450 000 zł145 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Sprzedam atrakcyjną nieruchomość w Wołczkowie 145m2. 5pokoi (salon plus 4 sypialnie na piętrze), 2 pomieszczenia gospodarcze, 2 łazienki, przestronny garaż, strych 30m2. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Wancerzów,śląskie

250 000 zł15 013 m² 16,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki rolnej położonej w miejscowości Wancerzów gm Mstów o pow. 15013 m2 szerokiej 24m składającej się z 2-ch działek (jedna dochodzi do lasu, a 2-ga do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowicza

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł37 m² 14 528,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeżeli szukasz ustawnego mieszkania w świetnie skomunikowanej okolicy, bądź pragniesz czerpać zyski z wynajmu, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł63 m² 8 892,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,88 m , z przyległym ogrodem o wielkości około 106 m (segment narożny) w nowo powstałym etapie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tychy

Tychy,śląskie

730 000 zł130 m² 5 604,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Nie płacisz podatku pcc 2% - Tyle zostaje w Twojej kieszeni 14.600 zł! Dom na sprzedaż w Tychach Jaroszowicach Oferujemy nowoczesny dom o powierzchni uż. 130,25 m2 , znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

449 999 zł43 m² 10 465,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bez prowizji, bez pcc! Zadzwoń i umów na prezentację - możliwy dodatkowy rabat Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębe

Dębe,mazowieckie

750 000 zł125 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

!Bez pcc!bez Prowizji! bezpośrednie biuro sprzedaży Energooszczędne Domy wolnostojące z garażem i dużym przestronnym ogrodem do własnej aranżacji w zielonej miejscowości Stanisławów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

455 000 zł58 m² 7 844,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne M-3 na Bielawach, tuż obok szpitala im. Jurasza. Mieszkanie o powierzchni 58 m2, usytuowane na parterze bloku z cegły, składa się z dwóch oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Miodowa

Oleśnica,dolnośląskie

798 980 zł1 756 m² 455 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy działkę o powierzchni 1756 m2 położoną w malowniczej okolicy Oleśnicy przy ulicy Miodowej. Działka jest doskonałą propozycją dla osób, które marzą o budowie wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

850 438 zł83 m² 10 297,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,59m2 + ogród 16,97m2 +taras 2,23m2. Wyjątkowa architektoniczne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy marzą o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

596 692 zł33 m² 18 081,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kawalerka 32,28m2 + ogród 64m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z balkonami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł27 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Szukasz kawalerki w niskiej zabudowie na Przymorzu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Atuty: - świetne mieszkanie pod wynajem, - blisko morza, - gotowe do zamieszkania, - niska zabudowa, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Szemud,pomorskie

279 000 zł1 248 m² 223,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Już wkrótce więcej zdjęć Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1248 m2, położoną w centrum miejscowości Szemud. Działka ta stanowi doskonałą inwestycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

1 058 400 zł56 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

nowoczesne | dwupokojowe | dwustronne mieszkanie | garaż podziemny | zieleń | ochrona | pojemne szafy | jasne | wewnętrzne patio | duża łazienka Mieszkanie Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij