dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 281 ogłoszeń

425 000 zł87,30 m² 4 868,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż jednopiętrowy lokal użytkowy o łącznej powierzchni ok. 87,3 m . Otoczenie Lokal znajduje się przy ul. Mickiewicza 22 w Giżycku w ścisłym centrum miasta, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 448 zł81,84 m² 9 340,76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działki budowlane o powierzchni 3000 m2, 5034 m2 położone w drugiej linii zabudowy od drogi gminnej. Prąd, woda, kanalizacja w drodze gminnej, w planach gazyfikacja.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł51,48 m² 13 209,01 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje | Bemowo | Zielona okolica | Metro Bemowo linia M2 Prezentuję na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w zadbanym 10 piętrowym budynku z 1976 r.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł186 m² 645,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo-magazynowy | 186 m | Tarnobrzeg, ul. Sikorskiego 2a Prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu usługowo-magazynowego o powierzchni 186 m , położonego przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

644 955 zł67,89 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

! oferta na wyłączność! Na sprzedaż unikatowe dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę z piwnicą i dużą liczbą miejsc postojowych znajdujących się bezpośrednio przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł6 097 m² 65,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 6097 m2 położonych na terenie powiatu limanowskiego, gminy Dobra, obręb gruszowiec. Działki są objęte.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł170,22 m² 12 331,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Funkcjonalny i energooszczędny dom blisko lasu, duża działka, garaż w bryle budynku, wrocław, osiedle Stabłowice. Nieruchomość Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

240 160 zł1 264 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Leleszki,warmińsko-mazurskie

890 000 zł224 m² 3 973,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Good Life Estates oferuje Państwu siedlisko na obrzeżach mazurskiej wsi Leleszki nad jeziorem Leleskim. Na działce rolnej o powierzchni 13200m2 znajduje się dwukondygnacyjny murowany dom. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł877 m² 125,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje nieruchomości gruntowych położonych w miejscowości Knyszyn. Wydane są warunki zabudowy na budownictwo jednorodzinne. Służebność w drodze wewnętrznej. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

11 900 000 zł920 m² 12 934,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:641 m²

Sprzedaż 2/3 udziału w kamienicy z lat 30. nowoczesna konstrukcja architektoniczna, bez zadłużeń i wad prawnych. W dobrym stanie technicznym, czterokondygnacyjna, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł4 230 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty - wydane warunki zabudowy na 2 budynki jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

721 000 zł5 295 m² 136,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę gruntową oznakowaną jako łąka IV klasy o powierzchni 5295 m2, w bardzo ładnej i spokojnej części miasta Gryfice. Działka usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 200 m² 499,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis nieruchomości Sprzedaż na wyłączność Kategoria: budynek Usługowy Lokalizacja: szczytnica, gm. Warta Bolesławiecka Powierzchnia budynku: 3182m3 Powierzchnia działki: 1196m2 największe zalety!.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł36,70 m² 39 509,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu jedyny w swoim rodzaju apartament położony w Rewalu z prywatnym zejściem na plażę. Lokal niemieszkalny położony tuż przy wydmach z przepięknym widokiem na Morze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł8 490 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcja turystyczna mazowsza Teren w Zawiszynie o pow. 8500m2 położony przy drodze asfaltowej. Zawiszyn wieś w Polsce, w powiecie wołomińskim, w gminie Jadów, nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł446 m² 6 681,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 826 m²

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Luksusowa posiadłość z basenem na sprzedaż! Luksus, smak, elegancja i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 785 zł33 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie wyróżnia się czymś, czego brakuje w większości kawalerek prywatną przestrzenią na zewnątrz. Na 33 m zyskujesz funkcjonalne wnętrze + taras 9,31 m , który realnie.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

619 900 zł2 513 m² 246,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano- rolna wśród rozległych obszarów zielonych. Powierzchnia - 2513 m2 ok. 1000m2- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. ok. 1500m2- tereny rolnicze, łąk, pastwisk.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł104 m² 9 894,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł850 m² 564,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana w świetnej lokalizacji! Jankowo Gdańskie! lokalizacja: działka usytuowana jest w Jankowie Gdańskim, co stanowi świetne miejsce dla tych, którzy szukają spokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 998 000 zł107 m² 18 672,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:131 m²

| na sprzedaż - znany lokal gastronomiczny w Czechowicach-Dziedzicach pizzeria, restauracja, catering Lokalizacja: centrum miasta, naprzeciwko dworca pkp, w otoczeniu punktów usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł693 m² 112,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 693 m Rzuchów, gm. Kornowac, mnu-1 Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 693 m , położona w malowniczej miejscowości Rzuchów, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gnojno

Gnojno,kujawsko-pomorskie

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:18 729 m²

Sprzedam dom do kapitalnego remontu, położony na działce o łącznej powierzchni ok. 1,87 ha. Nieruchomość składa się z dwóch działek sprzedawanych razem- część siedliskowa oraz grunt.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł300 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 355 m²

Dom dla rodziny 2+2 z dużą prywatną częściowo zalesioną działką Królewskie Brzeziny / Halinów Poznaj dom, w którym codzienność staje się spokojniejsza, powietrze jest czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

232 470 zł50,20 m² 4 630,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom modułowy Villa Alfa -50,2 m2 ,8MX6M ,komfortowego życia w nowoczesnej formie. Machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: marta Milińska tel.   Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł600 m² 915 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 981 m²

Jeśli szukasz działki z domem w cichej i spokojnej okolicy, to zapoznaj się z tą ofertą! Prezentujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3981 m2 (0,3981 ha) zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W pile O pow. 180 M2 piła-śródmieście. Trzy oddzielne mieszkania. Dom wielorodzinny, w skład którego wchodzą trzy oddzielne, niezależne mieszkania (z.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Górzna

Górzna,wielkopolskie

149 000 zł2 745 m² 54,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana o powierzchni ok. 2745 m , położona w miejscowości Górzna, gmina Złotów, powiat złotowski, województwo wielkopolskie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

97 300 zł1 946 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce wśród gór i jezior wyjątkowa cena 50 zł/m! tylko W biurze nieruchomości nad nysą! zapraszamy! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje wyjątkową ofertę dwóch słonecznych.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 056 m² 113,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę na sprzedaż w miejscowości Raszówka. Działka budowlana, przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Lubin pod zabudowę jednorodzinną. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 154 000 zł70,36 m² 16 401,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Dobrowolskiego w krakowskich Dębnikach - Skotnikach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł121,55 m² 6 417,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe 121,55 m | Forest Park Dąbrowa | ogród | pompa ciepła | blisko Kielc | las Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje domu w otoczeniu zieleni. Budynek znajduje się na zagospodarowanej 600 metrowej działce, między Cieplicami a centrum Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł1 017 m² 796,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1017 m , wraz z gotowym projektem domu i pozwoleniem na budowę. Działka położona jest w spokojnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł240,30 m² 14 565,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 310 m²

Oferta wyłącznie W biurze M invest Luksusowy, w pełni wyposażony, gotowy do wprowadzenia dom 240 m z basenem i pięknym, zadbanym ogrodem | Mosina, ul. Strzelecka Opis.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 950 m² 43,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w Nagoszynie, gm. Żyraków. Grunty powstałe z podziału o powierzchni: 19,46 ar - 85 000,00.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż * 39m2 * 2 pokoje * Oś. Mokre Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie połoone przy spokojnej, nieprzelotowej ulicy, choć w samym centrum miasta. Dzięki takiemu położeniu zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł5 797 m² 7,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy; o powierzchni 5797 m2; zlokalizowana w miejscowości Zołcza-Ugory w gm. Pacanów, w spokojnym, zielonym miejscu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij