dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

623 000 zł60 m² 10 383,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej na poznańskich Naramowicach. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeńców

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł61 m² 21 295,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze informacje: lokalizacja! - tuż przy budowanej stacji metra - Chrzanów! Rewelacyjne miejsce pod wynajem jak i dla rodziny! kupujący nie płaci podatku pcc 2% metraż: 61 m2, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

793 425 zł54 m² 14 693,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 53,25m2 + balkon 6,55m2 ochota/włochy - obok wkd Raków 7 minut do wkd! 15 minut warszawa śródmieście To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł54 m² 16 648,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ursynów - Kabaty , ul. Stryjeńskich - osiedle, które przyciąga uwagę swoją spokojną atmosferą, a jednocześnie dogodną lokalizacją w sercu warszawskiego Ursynowa, na Kabatach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł53 m² 6 840,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,63 m , położone w zabytkowej kamienicy przy ul. Kaszubskiej, tuż obok Kaskady, w centrum Szczecina. Nieruchomość znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

805 526 zł58 m² 13 876,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu - bezpłatnie i komfortowo. Skorzystaj z wakacyjnego rabatu na wykończenie wnętrza i otrzymaj kompleksowe wsparcie na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł67 m² 8 190,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się na wrocławskich Przedmieściach Oławskich, ul. S. Worcella 19. Mieszkanie o powierzchni 67 m2, znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

335 000 zł26 m² 12 934,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecamy nieruchomość położoną w ścisłym centrum Białegostoku przy ulicy Piłsudskiego. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,9m2 położona na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

629 000 zł131 m² 4 818,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Przedmiotem sprzedaży jest : Dom wolnostojący z garażem w Świerklańcu powierzchnia całkowita 130,55m2 Działka 425m2 Cena dotyczy stanu surowego zamkniętego ( ocieplenie zew, tynk zew. drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna Droga

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł58 m² 12 157 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą mieszkania o powierzchni 58,40 m , położonego na Pradze Południe, przy ul. Wspólna Droga. Budynek: budynek został wybudowany w 1962.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bogatynia

Bogatynia,dolnośląskie

255 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze budynku na spokojnym osiedlu w Bogatyni. Lokal posiada niezależne wejście, zaaranżowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wygoda,mazowieckie

700 000 zł6 300 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w spokojnej, zielonej okolicy Idealna pod dom jednorodzinny lub inwestycję. Prostokątny kształt, media w granicy, dojazd całoroczny drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Warszawa,mazowieckie

1 880 000 zł1 508 m² 1 246,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości findsquare ma zaszczyt zaprezentować Państwu prawdopodobnie najlepszą działkę na warszawskim Wawrze. Piękny sosnowy las porastający jej powierzchnię, dwie drogi dojazdowe (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł63 m² 12 640,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

325 000 zł53 m² 6 132,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,05 m (w tym wliczona komórka lokatorska o powierzchni 1,90m ), zlokalizowane na Chełmińskim Przedmieściu, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł60 m² 4 988,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Mieszkanie inwestycyjne w kamienicy ul. Mickiewicza, przedmieście Bydgoskie, toruń Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i łazienką, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota Karczma

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji jaką jest dzielnica Gdańsk Matarnia. Mieszkanie znajduje się w kameralnym 3 - piętrowym budynku, na bardzo cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

449 000 zł86 m² 5 234,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Nowobudowane kameralne osiedle w Wilkowicach na ul.Mórkowskiej (kilka kilometrów od Leszna i Lipna) Inwestycja obejmuje 5 domów w zabudowie czterorodzinnej. Każdy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Danuty

Otwock,mazowieckie

675 000 zł50 m² 13 578,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Marzysz o przestronnym mieszkaniu w świetnej lokalizacji, gotowym do wprowadzenia od zaraz? Oto wyjątkowa okazja - 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i balkonem w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piechowice,dolnośląskie

399 000 zł77 m² 5 212,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje przestronnego mieszkania. Lokal znajduje się na 1 piętrze trzyrodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułtuska

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł42 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w skład którego wchodzą: - 2 pokoje - przedpokój - oddzielna kuchnia - łazienka - toaleta - piwnica Informacje dodatkowe: - mieszkanie po remoncie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łącza

Łącza,śląskie

720 000 zł144 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:634 m²

Łącza. Dom w zabudowie bliźniaczej z lat 70-tych. Pow. domu ok. 144 m2, pow. działki 634 m2. Na parterze duży salon z jadalnią, przestronna kuchnia, łazienka z wc z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Sosnowiec,śląskie

435 000 zł65 m² 6 684,08 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 65,08m2, zagórze Białostocka 3 piętro. Wnętrze jest do wejścia, ale umożliwia indywidualne wykończenie. Instalacja elektryczna w części wymienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł49 m² 7 751,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - świetna lokalizacja przy umk i Galerii Plaza Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,02 m , położone na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

269 000 zł42 m² 6 389,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy Kasztelańskiej. Oferowana nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

3 100 000 zł500 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 704 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - prosperujący obiekt pensjonatowy z ugruntowaną pozycją na rynku, zlokalizowany w malowniczym Karpaczu, na Osiedlu Skalnym. To doskonała inwestycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

1 990 000 zł198 m² 10 025,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Dom typu Stodoła. Gotowy do zamieszkania, z kompletnym wyposażeniem! > Przestronny salon z jadalnią 45m2 - duże przeszklenia (dwa okna 3-metrowe) z wyjściem do ogrodu, wysoki sufit (5 m) >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

0% prowizji, 15 lat doświadczenia i kompleksowa obsługa - kup mieszkanie bez prowizji korzystając z mojej wiedzy. Jestem z Tobą na każdym etapie - od wyboru aż po wykończenie. Nie trać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł85 m² 6 926,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Na sprzedaż nowy, czteropokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 81,8 m z ogrodem (segment narożny) w prestiżowej inwestycji przy ul. Senatorskiej w Rzeszowie. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Władysławów

Władysławów,mazowieckie

360 000 zł1 500 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Duża Ładna i Słoneczna Działka przy Lesie o powierzchni 1500 m2. Położona w miejscowości Siestrzeń (okolice Władysławowa) Możesz na niej wybudować swoją wymarzoną willę pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

1 095 000 zł95 m² 11 482,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, przestronne mieszkanie 4-pokojowe Z tarasem kraków, ul. Gustawa morcinka lokalizacja: na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone przy ul. Gustawa Morcinka , w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Artyleryjska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

549 000 zł41 m² 13 419,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m jest w pełni wykończone i gotowe, by od razu wnieść walizkę i zamieszkać. Przestronny salon z wyjściem na ogród Otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

499 730 zł42 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie 42,35 m z balkonem - bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera! Cena: 499 730 zł Powierzchnia: 42,35 m Ekspozycja: zachodnia Dostępne w iq2026 Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

538 656 zł60 m² 9 053,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Optyków

Warszawa,mazowieckie

739 440 zł40 m² 18 385 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% podatku pcc Sprzedaż przez zewnętrzne biuro dewelopera. Przy ulicy ostrobramskiej/fieldorfa, 10 minut pieszo z osiedla, powstanie stacja Metra III linii planowana już w 2029.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywe Koło

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł47 m² 30 963,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Cena do negocjacji! Polecam z pięknym widokiem, ciche dwupokojowe mieszkanie zlokalizowany przy Rynku Starego Miasta. Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, przy jednej z kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

655 000 zł37 m² 17 930,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim, z możliwością wykończnia pod klucz, zapytaj o promocyjną cenę dla tego układu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

279 000 zł33 m² 8 526,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wygodna kawalerka o powierzchni 32,72m2 usytuowana na I piętrze na Osiedlu Młodych. Nieruchomość składa się z: pokoju z wyjściem na duży balkon , ustawnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł78 m² 8 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do sprzedania kompaktowy segment dwupoziomowy z ogródkiem w Grodzisku Maz. W tej ofercie lokal ok. 78 m2 po podłodze ( użytkowa ok. 75 m2) w zabudowie szeregowej czterolokalowej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

599 900 zł56 m² 10 760,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja! Polecam 3-pokojowe dwustronne mieszkanie z dwoma balkonami. Budynek oddany do użytkowania. Zapraszam na spotkanie i obejrzenie mieszkania przed zakupem. Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Polna

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 300 000 zł132 m² 9 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna wyłącznie w ' mk prestige nieruchomości "! bez podatku pcc! Oddanie; III kwartał 2025 Nowoczesny energooszędny dom typu "stodoła" w otoczeniu starodrzewu idealny dla.