dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

749 000 zł53,70 m² 13 948 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty: *świetna lokalizacja - spokojna, zielona okolica z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska. *Funkcjonalny układ - trzy osobne pokoje oraz oddzielna kuchnia. *Optymalne piętro - 2.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł8 040 m² 34,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę rolno- budowlaną położoną w miejscowości Sieraków gmina Dobczyce o powierzchni ok 8040,0 m2. Działka położona w trzeciej linii zabudowy od asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł30 m² 17 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,94 m2 z balkonem, dostępne w 3 kwartale 2025 roku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Łysomice,kujawsko-pomorskie

1 170 000 zł163 m² 7 177,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:935 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, położony w spokojnej, zielonej części Łysomic. Miejsce, które daje wytchnienie od miejskiego tempa, a jednocześnie pozwala w kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł69,14 m² 17 341,63 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz bardzo dużym tarasem 33,4 m2 w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 549 zł41,41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstanie przy ul. Cyprysowej w Oświęcimiu. Obejmie ona budowę jednoklatkowego, wielorodzinnego, pięciopiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł24 700 m² 10,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna 2,47 ha | Łomnica, gm. Żelechów, pow. garwoliński, woj. mazowieckie W swojej ofercie posiadamy wyjątkową działkę budowlano-rolną o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł200 m² 2 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro nieruchomości Immo House poleca na sprzedaż dom zduszą z lat 80, gotowy do własnej aranżacji, położony w spokojnej okolicy w miejscowości Chocz. Cechy budynku -wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Środa Śląska,dolnośląskie

250 000 zł1 200 m² 208,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 1200m2. Działka idealnie nadaje się pod pod zabudowę wielomieszkaniową, jednorodzinną. Działka położona jest w spokojnej okolicy zaledwie 3km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

637 908 zł60,18 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zaprojektuj według własnego projektu odbierz klucze już! Nowoczesne osiedle z placem zabaw ,jeziorko ,niska zabudowa dookoła zieleń ,cisza, spokój. Na całkowitą powierzchnię 60,18 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł47,70 m² 9 224,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Masz dość nudnych, białych wnętrz, które wyglądają jak poczekalnia u dentysty? Szukasz miejsca, które ma duszę, charakter i. najlepszy klimat do nocnych maratonów filmowych? Jeśli czerń to.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł1 828 m² 1 695,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W sercu blokowisk nowoczesnego Ursynowa nazywanego kiedyś "sypialnią Warszawy" zachował się historyczny obszar dawnego Ursynowa. W prestiżowej, spokojnej okolicy oferujemy atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł180 m² 8 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 223 m²

Oferujemy do sprzedaży niedużą o kompaktowej przestrzeni willę po kapitalnym remoncie o powierzchni całkowitej około 180 mkw, z czego powierzchnia użytkowa wynosi 124,50mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

15 000 000 zł3 100 m² 4 838,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 668 m²

Nieruchomość przeznaczona na sprzedaż lub wynajem, z możliwością pełnego dopasowania do funkcji produkcyjnej i magazynowej. Plan zakłada budowę samodzielnej hali z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł500 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 450 m²

Budynek usługowy, hotel, sala bankietowa, strzeszowice, lublin, budynek: - ok 500 metrów powierzchni - wolnostojący - rok budowy 1820 (wyłączony spod opieki konserwatorskiej) - generalnie wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł245 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:378 m²

Dom w zabudowie szeregowej Osiedle Zawiszów, świdnica! Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment), położony na cenionym osiedlu Zawiszów w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł192,73 m² 3 886,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:411 m²

Na sprzedaż: lewa połowa bliźniaka - Dom w klematisach 28 (b) Oferuję na sprzedaż lewą część nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, realizowanego według projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 639 zł45,46 m² 17 172 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-III-21 o pow. 45,46 m2. Apartament położony jest na 2 piętrze. Wystawy okien od strony.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł187 m² 6 684,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:391 m²

Uwaga nowa niższa cena! Biuro nieruchomości ,mały Domek ' ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną ofertę nieruchomości. Dom w którym chce się pozostać ,zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41,03 m² 15 330,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj w centrum, widok na zabytek oraz drzewa Funkcjonalne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Białymstoku, osiedle Centrum, przy ul. Szymborskiej. Mieszkanie położone na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł456 m² 6 469,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Piękny, przestronny dom z 56-arową w pełni urządzoną działką [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł964 m² 133,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Twoje miejsce nad morzem! Zapomnij o miejskim zgiełku i odkryj wyjątkową okazję do budowy własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł35 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka inwestycyjna przy dk-8, warszawa - Wrocław ze zjazdem Oferta sprzedaży nieruchomości położonej przy drodze krajowej między Piotrkowem a Bełchatowem o powierzchni 34 700m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 924 zł63 m² 9 776,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie, w zacisznej i urokliwej lokalizacji z dala od zgiełku miasta, świetnie skomunikowanej z trójmiejską obwodnicą i traktem Św. Wojciecha. Do.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł17 m² 11 764,65 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Opis nieruchomości Na sprzedaż kompaktowy, w pełni wykończony lokal o realnej powierzchni użytkowej ok. 17 m (w księdze wieczystej: 11,33 m ), położony przy ul. Kołodziejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

151 025 zł863 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Lotus Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży 7 działek budowlanych z wydanymi Warunkami Zabudowy. Nieruchomości zlokalizowane są w Świdnicy, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł157 m² 15 923,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 400 m²

Wyobraź sobie miejsce w którym możesz wygodnie mieszkać i jednocześnie rozwijać swój biznes - bez dojazdów , bez kompromisów , bez ograniczeń. Ta nieruchomość daje dokładnie taką.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł1 268 m² 678,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Twój azyl w sercu Krainy 100 Jezior Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym otoczeniu natury - na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego, w sercu Krainy 100.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł167,87 m² 8 035,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:518 m²

Na sprzedaż duży, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 167 m , zlokalizowany przy ulicy Bursztynowej w Rokitnicy obok Pruszcza Gdańskiego. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 190 zł42,29 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

A20 Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z wc razem : 42,29 m2 Dodatkowo : - Balkon Szczegółowe parametry w kolekcji zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 621 788 zł131,23 m² 35 218,99 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł31,50 m² 6 952,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A może interesuje Cię nieruchomość w dobrej lokalizacji, która sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł157 m² 6 681,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Niepowtarzalna oferta dom 5 pokoi, w Łomiankach Dolnych. Dom w stanie developerskim o podwyższonym standardzie. Nieruchomość świetnie skomunikowana z Warszawą. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 948 zł57,50 m² 9 790,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | 0% pcc | Smolec | 2 pokoje | ogród | miejsce parkingowe Oferta deweloperska Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,50 m , położone na parterze kameralnego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,40 m² 12 591,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Estio House prezentuje wyjątkowy apartament klasy premium ( 2 miejsca postojowe, taras, piwnica, komórka lokatorska) położony w nowoczesnym budynku z windą na zielonogórskiej Łężycy.