dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 010 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

1 956 600 zł65 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Westate Śródmieście ma przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w inwestycji Chmielna duo, przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic stolicy - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pustków-Osiedle

Pustków-Osiedle,podkarpackie

180 000 zł48 m² 3 789 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie po remoncie w przystępnej cenie= komfort za rozsądną cenę. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się na osiedlu w Pustkowie, pustków Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Engeströma

Poznań,wielkopolskie

520 000 zł50 m² 10 418,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji z funkcjonalnym i niezależnym układem? A może masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł78 m² 17 352,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 77,8 m2, piętro 4/7 z windą, w budynku z cegły z 2002 r., Stara Ochota. Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary. Mieszkanie to: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołkowskiego

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł48 m² 14 502,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zalety nieruchomości: - mieszkanie po generalnym remoncie 8 lat temu z wymianą instalacji włącznie - Blok po renowacji - 5 minut pieszo do pętli tramwajowej - 4 minut pieszo do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

555 000 zł58 m² 9 568,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam nowoczesne mieszkanie 58m na ul. Skalników w Polkowicach , mieszczące się na wysokim parterze z dużym balkonem w 4 piętrowym bloku.Lokal przeszedł generalny remont na przełomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arciszewskiego

Poznań,wielkopolskie

370 000 zł38 m² 9 788,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta - Poznań, ul. Arciszewskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,8 m zlokalizowane na 6. piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Hamton Home ma zaszczyt przedstawić jasne, rozkładowe mieszkanie 60 m2 z dużą loggią ok. 8m2. Lokalizacja: skrzyżowanie ul. Światowida i ul. Ordonówny. Budynek z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Białobrzeska

Mysłowice,śląskie

365 000 zł1 050 m² 347,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej, zadzwoń i dopytaj o szczegóły! Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1050m2 w kształcie zbliżonym do kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Czajkowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

350 000 zł1 205 m² 290,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane na sprzedaż - łącznie 1205 m - Dąbrowa Górnicza, sikorka, ul. Czajkowa (dz. 597/1 i 597/2) Atrakcyjna oferta dla osób szukających przestrzeni pod dom wolnostojący lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

537 000 zł54 m² 9 990,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W pobliżu uczelni wyższych - Politechniki Śląskiej, akademii Muzycznej, uniwersytetu Ekonomicznego, uniwersytetu Śląskiego - przytulne mieszkanie, gotowe do wprowadzenia. Pow. 53,75 m2, 2 pokoje, p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

574 346 zł54 m² 10 636 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

oraz podatku pcc 2%! Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni - Chwarzno-Wiczlino. W budynkach znajdują się mieszkania posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

848 000 zł91 m² 9 318,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie dom Wrocław Jagodno / Iwiny Oglądaj inwestycje ze mną - umów tutaj tel Nowa inwestycja minutę od Wrocławia dostępna Na sprzedaż domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łagowska

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł1 275 m² 439,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nowa niższa cena! atrakcyjna działka budowlana położona w Kiełpinie Górnym, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Miejsce łagodnie wzniesione, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

370 000 zł53 m² 6 960,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okolice I Urzędu Skarbowego. Przytulne, ciepłe mieszkanie usytuowane w kamienicy. Pow. 53,16 m2, 2 pokoje (tym jeden z garderobą), p. 1/3. Pokoje w układzie przejściowym. Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chmielowska

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 196 m²

Do sprzedaży murowany, parterowy dom na wysokim przyziemiu, na działce 2196m 2 w Częstocicach ul. Chmielowska. Dom z lat 70tych, na przestrzeni lat modernizowany. Budowany tradycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strażów,podkarpackie

1 749 000 zł195 m² 8 969,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:767 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 195,16 m na działce o powierzchni 7,67 ara. Nieruchomość gotowa jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

874 900 zł70 m² 12 572,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem | ul. Obornicka, cena: 874900 Powierzchnia: 69 m Liczba pokoi: 3 Piętro: parter Czynsz: 900 zł/miesiąc Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gubin

Gubin,lubuskie

462 808 zł56 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ruszyła przedsprzedaż apartamentów! nowa inwestycja W gubinie! Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu przedsprzedaży mieszkań w nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Złoty Łan

Więckowice,wielkopolskie

258 400 zł760 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- rezerwacja - Poszukujesz działki z potencjałem? Pragniesz ciszy i odpoczynku od zgiełku miasta? Potrzebujesz doskonałego dojazdu do Poznania? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł58 m² 13 620,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję przytulne, spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z czerwonej cegły (bez windy, ocieplony). Teren wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wieś Wrocławska

Nowa Wieś Wrocławska,dolnośląskie

500 000 zł1 699 m² 294,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia nieruchomości 1699 M dolnośląskie, wrocławski, kąty wrocławskie, nowa wieś wrocławska W bliskiej odległości - 1,5 km zjazd do autostrady A4 Przeznaczenie działki w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bursztynowa

Wałcz,zachodniopomorskie

175 000 zł870 m² 201,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedna z ostatnich wolnych działek na osiedlu Chrząstkowo w Wałczu! Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 2211 położona w Wałczu przy ul. Bursztynowej, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

477 124 zł48 m² 9 923,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bez podatku pcc dla kupującego. Ostatnie dostępne mieszkanie w I etapie inwestycji mieszkaniowej w Kołobrzegu. Budynek już po odbiorze. W tej ofercie do sprzedaży: mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł105 m² 7 609,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, przestronne dwupoziomowe mieszkanie z tarasem w spokojnej i zielonej okolicy Rzeszowa. Mieszkanie znajduje się w budynku w zabudowie szeregowej i posiada własne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

840 577 zł65 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez pcc! Bez prowizji! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 64,66 m2 w nowej inwestycji na Płaszowie. W pobliżu Bagry, zaplecze handlowe, ścieżki rowerowe i przestrzeń rekreacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

837 177 zł64 m² 13 099,30 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

492 691 zł38 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie 37,61 m Czarnochowice (ul. Dębowa) | oddanie I II kw. 2026 Lokalizacja: ul. Dębowa 51b, czarnochowice (gm. Wieliczka) cicha, zielona okolica, szybki dojazd do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł132 m² 10 598,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zmiana ceny Na sprzedaż piękny dom w zabudowie szeregowej na wrocławskim Jagodnie, ul. Malinowskiego. Bardzo cicha i spokojna okolica, blisko parku brochowskiego, fajni sąsiedzi. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Lubin,dolnośląskie

254 000 zł27 m² 9 407,41 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe wykończone mieszkanie, 27 m Lubin, ul. Mickiewicza 75 (dolnośląskie) Cena: [254000zł/9071,42m2] Piętro: 4 | Budynek z wielkiej płyty | Balkon francuski Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Brzeg

Przyszowice,śląskie

282 000 zł1 150 m² 245,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Mam dla Ciebie coś wyjątkowego działkę budowlaną o powierzchni 1150 m , (1030m ), położoną w cichej, zielonej części miejscowości Przyszowice (gm. Gierałtowice), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł130 m² 8 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego segmentu o powierzchni użytkowej około 130 m , położonego na osiedlu sąsiadującym z Rezerwatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 648 000 zł150 m² 10 986,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom bliźniak w Mierzynie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ćwiklińskiej

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł47 m² 10 042,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego oraz komfortowego mieszkania o powierzchni użytkowej 47,3 m (powierzchnia po podłodze wynosi 57 m ). Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

374 283 zł33 m² 11 219,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - I speak English Dopasuję lokal do Twoich potrzeb i odpowiem na każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

525 172 zł41 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

562 000 zł45 m² 12 422,60 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* zakup bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji i podatku pcc. * przestronne mieszkanie 45,24m2 + wykończony balkon 5,24m2 * Mieszkanie gotowe do odbioru - zobacz mieszkanie na żywo. * wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

559 000 zł39 m² 14 370,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu gotowe, nowoczesne mieszkanie dwupokojowe e o powierzchni całkowitej 38 m2 (użytkowa 33 m2) , zlokalizowane w sercu jednej z najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł66 m² 14 103,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

389 999 zł27 m² 14 349 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proszę dzwonić - jestem dostępny codziennie od 8:00 do 22:00. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, starannie zaprojektowana w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Poznania. Na Winogradach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naruszewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł61 m² 6 846,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Pierwsze mieszkanie? A może zakup pod wynajem? Niezależnie od celu zakupu może Cie zainteresować nasze mieszkanie przy ulicy Naruszewicza na szczecińskim Niebuszewie. Okolica ma bardzo dobrze.