dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bodzentyńska

Kielce,świętokrzyskie

359 000 zł29 m² 12 219,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż kawalerka W samym centrum miasta premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kawalerkę o pow. 29,38 m2 w samym centrum Kielc przy ul. Bodzentyńskiej, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Radom,mazowieckie

319 000 zł59 m² 5 443,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Trzypokojowe, z optymalnym rozkładem pomieszczeń. Położone na czwartym piętrze, odnowionego bloku na osiedlu Młodzianów. Okolica bardzo zielona, z dogodnym parkingiem pod blokiem, placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł58 m² 12 758,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam Państwu do zaoferowania piękne 3 pokojowe, jednopoziomowe, dwustronne mieszkanie, znajdujące się na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku mieszkalnym z windą, w okolicy ulicy Chorwackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Opole

Opole,opolskie

70 000 zł16 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaży murowanego garażu o powierzchni użytkowej 16,1 m2. Opole, śródmieście- centrum przy ul. J.Matejki. Garaż stanowi odrębną nieruchomość z przypisaną do niego nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Narutowicza

Kolbuszowa,podkarpackie

189 000 zł981 m² 192,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kurpiel Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki 9,81 a położonej w samym sercu Kolbuszowej, zaledwie 500 m od rynku. Dane Techniczne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stary Majdan

Stary Majdan,lubelskie

229 000 zł145 m² 1 579,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 360 m²

Zamieszkaj w miejscu, które emanuje spokojem i harmonią! Oferujemy nieruchomość położoną na działkach o łącznej powierzchni ponad 53 arów, z dala od ruchliwych dróg, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Radziejowicka

Adamowizna,mazowieckie

3 950 000 zł435 m² 9 080,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Mazury pod Warszawą ( 38 km) Uniwersalny budynek restauracyjny z możliwością części mieszkalnej o powierzchni użytkowej ~151m2 + poddasze ~48m2 do zagospodarowania , dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

493 000 zł38 m² 13 004,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Tylko w Plus Nieruchomości. Na sprzedaż świetnie usytuowane 2-pokojowe mieszkanie na Turzynie. Lokal mieści się na trzecim piętrze niskiego bloku z cegły z 2006r, wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Młochów

Młochów,mazowieckie

974 900 zł131 m² 7 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Nowy bliźniak. Dom jest o powierzchni ok.130 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.475 m2 na ładnym osiedlu. Dom do sprzedaży w tzw. stanie developerskim :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gabryelin

Gabryelin,mazowieckie

390 000 zł138 m² 2 831,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:667 m²

Tylko u nas! Wspaniała lokalizacja, tylko 500 m od stacji pkp, dojazd do Warszawy Służew 30 minut.- 150 m od przystanku autobusowego L-19. Polecam dom w stanie surowym, zadaszonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wzgórzu

Leźno,pomorskie

1 290 000 zł132 m² 9 757,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:735 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Szukasz domu do zamieszkania na obrzeżach Trójmiasta, ale nie czujesz klimatu, bo nawet kiedy dom jest przyjemny to działce brakuje uroku? Koniecznie sprawdź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

995 200 zł62 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania kraków-czyżyny ok. Ronda czyżyńskiego please scroll down for english version. Nowa, kameralna inwestycja to 3-piętrowy budynek z windą w atrakcyjnej lokalizacji na wschodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kostki Napierskiego

Łódź,łódzkie

347 000 zł38 m² 9 076,64 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne dwa pokoje na Retkini - 38m z balkonem! Na sprzedaż klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m , zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Łodzi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żeromskiego

Słupsk,pomorskie

513 402 zł42 m² 12 160,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Otwórz swój biznes w sercu Słupska! Nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 42,22 m zlokalizowany w inwestycji Wileńska Park, z wejściem bezpośrednio od ulicy Żeromskiego - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szwadronowa

Łódź,łódzkie

927 780 zł99 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tylko tu! Brak pcc! Klucze już dziś! 0% prowizji! Istnieje możliwość zakupienia takiego apartamentu "pod klucz". Gotowego do wprowadzenia. Na już! Cena podana w ogłoszeniu dotyczy stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł51 m² 23 602,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie! Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,8 m , zlokalizowane przy al. Wilanowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

1 019 680 zł87 m² 11 784,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowic wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 4 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 3/8 o metrażu 86.53 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

379 000 zł39 m² 9 717,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39 m | Balkon | Piwnica | Doskonała lokalizacja Przytulne, jasne mieszkanie zlokalizowanego na osiedlu Piasta przy ul. Bolesława Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

710 000 zł73 m² 9 726,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż apartament w spokojnej i zielonej dzielnicy Piekar Śląskich - Szarlej. Funkcjonalny i ustawny układ pomieszczeń - salon z kuchnią oraz jadalnia od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

987 682 zł50 m² 19 925 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w Gdańsku - odbiór jeszcze w 2025! Poszukujesz wymarzonego miejsca do życia lub inwestycji? W mojej ofercie znajdziesz coś dla siebie! Oferuję szeroki wybór mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

451 500 zł38 m² 12 033,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż słoneczny 2-pokojowy apartament blisko morza o wschodniej ekspozycji, w tętniącym życiem cały rok Sztutowie. Atrakcyjna lokalizacja, wysoki standard, nowoczesne, energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

648 000 zł53 m² 12 226,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość: położona jest na 1 piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu z windą, wybudowanym w 2024r. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

919 000 zł56 m² 16 410,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie inwestycyjne z najemcą, najemca płaci 4000+opłaty umowa na rok czasu. WE also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Ekskluzywna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młoszowska

Trzebinia,małopolskie

320 000 zł37 m² 8 743,17 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

A3-2-6 Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w Młoszowej 2 pokojowe z balkonem - 36,6 m2 Nie płacisz pcc 2% Nie płacisz prowizji biura! Inwestycja na granicy miejscowości młoszowa/trzebinia 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ruczaj

Kraków,małopolskie

790 000 zł55 m² 14 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

nr 3. Kraków, ruczaj - 15 min zakrzówka I kampus uj Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie 57 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne mieszkania. z dużym ogrodem o powierzchni 165 m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Opole,opolskie

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Wyobraź sobie przestronne, jasne wnętrze, komfort życia w jednej z najlepszych dzielnic Opola (kolonia gosławicka). Kluczowe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złota Podkowa

Kraków,małopolskie

750 000 zł38 m² 19 480,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokojowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na os. Złota Podkowa, dzielnica Bornowice. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł62 m² 11 935,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 - pokojowe, dwustronne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone na warszawskim Gocławiu. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

636 795 zł63 m² 10 106,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania na cele inwestycyjne? Idealne mieszkanie na wynajem dla studentów. A może potrzebujesz mieszkania dla siebie? Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 4 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Zawonia,dolnośląskie

995 000 zł120 m² 8 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

CO sprzedajemy? Dom w zabudowie bliźniaczej typu "stodoła" o powierzchni 99 m2 + garaż (21 m2), położony na zagospodarowej działce o powierzchni 570 m2. Gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

540 945 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak pcc i prowizji! Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane w wyjątkowej inwestycji wyróżniającej się na mapie Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 331,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Podpisz umowę , a instalację fotowoltaiczną również z panelami zewnętrznymi otrzymasz w prezencie. `oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

2 500 000 zł4 699 m² 532,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka pod inwestycję deweloperską - Kębłowice, gm. Kąty Wrocławskie! Marzysz o realizacji kameralnego projektu mieszkaniowego w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Karpniki

Karpniki,dolnośląskie

179 000 zł1 036 m² 172,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej, widokowej działki położonej w Karkonoszach - gmina Mysłakowice. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 1036 m2 Typ działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dewońska

Kielce,świętokrzyskie

335 000 zł36 m² 9 354,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Tylko U nas - oferta na wyłączność - tylko U nas! sprzedam mieszkanie 36m2! piwnica dodatkowo aż 7m2! balkon 4m2! bardzo przestronne 2 pokojowe mieszkanie na ślichowicach! nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Cieplewo,pomorskie

945 000 zł200 m² 4 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Solidny duży dom w Cieplewie na przedmieściach Pruszcza Gdańskiego. Ok. 250m od stacji pkp Cieplewo, skąd dojazd pociągiem do Pruszcza to 5 minut a do Gdańska Głównego 15min. Samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł20 m² 25 832,10 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 20,13 m , 9 piętro w bloku z windą z 1966 roku-Warszawa, śródmieście, ul. Bagno. Budynek posiada monitoring oraz nocną ochronę. Klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułkowa

Białystok,podlaskie

429 000 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Dzień dobry, sprzedam bezpośrednio bez prowizji 2-pokojowe z garderobą oraz oddzielną kuchnią jasne, ciche mieszkanie z balkonem francuskim znajdujące się przy ulicy Pułkowej 1.

Szczegóły ogłoszenia