dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

821 000 zł59 m² 13 915,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku Odra House, mieszczącego się przy rzece, przy ul. Długiej w niedalekiej odległości od placu Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Marszałka Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

349 000 zł34 m² 10 198,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Śliczna kawalerka z pięknym widokiem. Elegancka kawalerka zlokalizowana w apartamentowcu z windą, bardzo blisko centrum miasta. Czysta i gotowa do wprowadzenia, przyjemny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

535 000 zł32 m² 16 527,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas Biuro nieruchomości Helton prezentuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Starego Dębu 54 (okolice galerii Factory). Opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nieciszów

Nieciszów,dolnośląskie

205 000 zł1 000 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oleśnica/nieciszów Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1000m2 (wymiary 35m x 30m) , dojazd drogą asfaltowa i drogą szutrową. Okolica to budowane nowe domy , tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

529 000 zł62 m² 8 504,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 09.07.25 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, ul. Witosa Górczyn, blok z 2008 roku! Wyobraź sobie popołudnie, kiedy po pracy siadasz na własnym tarasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Koprowa

Kraków,małopolskie

1 175 000 zł94 m² 12 508 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Tylko U nas |r| Property prezentuje na sprzedaż 4 pokojowy dom w stanie deweloperskim mieszczący się przy ul. Koprowej w dzielnicy Bieżanów w Krakowie. Lokalizacja: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

285 120 zł21 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Gotowy apartament Z balkonem W centrum szklarskiej poręby Oferujemy na sprzedaż gotowy, w pełni umeblowany apartament w obiekcie z 2015 roku z windą i miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

918 000 zł60 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą z 2012 roku zlokalizowane w Pruszkowie przy ul. Bolesława Prusa. W cenie mieszkania miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł26 m² 15 658,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

To jedna z bardziej lubianych i zielonych części Śródmieścia - bardzo zielona i spokojna, ale umiejscowiona tuż przy centrum miasta. To sprawia, że to mieszkanie jest doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Osie

Osie,kujawsko-pomorskie

310 000 zł65 m² 4 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia przestrzennego i wygodnego mieszkania usytuowanego na parterze dwupiętrowego bloku przy ulicy Nowy Świat w Osiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki Górne

Gdańsk,pomorskie

834 000 zł59 m² 14 183,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Szukasz gotowego biznesu lub przestrzeni do życia w samym sercu Gdańska? Trafiłeś idealnie! ul. Rybaki Górne 2 (gdańsk, śródmieście) Atuty nieruchomości:Dwa osobne pokoje (każdy ok. 19 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

449 561 zł39 m² 11 568,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania na cele inwestycyjne? A może potrzebujesz małego mieszkania na początek? Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 2 pokojowego apartamentu od południa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ziołowa

Chwaszczyno,pomorskie

2 400 000 zł178 m² 13 452,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

630 000 zł160 m² 3 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Okolice Politechniki. Przestronne mieszkanie usytuowane w zabytkowej kamienicy. Pow. 159,62 m2, 7 pokoi (utworzonych z pięciu pokoi), pomieszczenia gosp., wc. W części pokoi przyłącza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podmiejska

Kalisz,wielkopolskie

590 000 zł50 m² 11 788,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży nowego mieszkania zlokalizowanego w inwestycji Podmiejska Nova - nowoczesnym budynku oddanym do użytkowania w 2024 roku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

485 860 zł39 m² 12 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

495 000 zł91 m² 5 439,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Prezentujemy atrakcyjną ofertę domów w zabudowie szeregowej. Budynki o powierzchni 90,8 mkw, dwukondygnacyjne, z ogródkami. Domy środkowe z działką 250 mkw, domy zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Bystre

Nowe Bystre,małopolskie

5 900 000 zł400 m² 14 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 041 m²

Witam do sprzedania duży drewniany dom z bala wraz z domkiem dla gości oraz sauną i strefą relaksu nieruchomość ogrodzona i całość zgrabnie zagospodarowana główny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

546 940 zł24 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: funkcjonalnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 23,78m2 z przynależnym ogrodem o powierzchni 100 metrów. Przestrzeń apartamentu oferuje część dzienną z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

136 000 zł34 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedam Mieszkanie położone przy ulicy Kaszubskiej, mieszkanie znajduje się na drugim piętrze , spokojna okolica. Budynek 10 piętrowy dwie windy zatrzymujące się na każdym piętrze, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Nadrzeczna

Tolkmicko,warmińsko-mazurskie

325 000 zł94 m² 3 457 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze w budynku dwurodzinnym. Klimat jak w domu, z pokoju dodatkowe wyjście bezpośrednio na podwórko. Idealne rozwiązanie dla rodziny z małymi dzieci lub osobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

1 175 000 zł62 m² 18 951,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Ciche mieszkanie blisko centrum, ul. Siedmiogrodzka, w kamienicy .1000m do metro Rondo Daszyńskiego i 500m do metro Płocka. 500 m do linii tramwajowej. Duży salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzywa

Krzywa,dolnośląskie

539 000 zł202 m² 2 664,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 370 m²

Polecamy do sprzedaży połowę domu Z niezależną działką usytuowanego w Krzywej, gmina Chojnów. Nieruchomość wyposażona w nowoczesną pompę ciepła oraz fotowoltaikę. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

350 000 zł1 497 m² 233,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wspaniała działka inwestycyjna 1497m2 o wymiarach 22 x 68m w kształcie trapezu w Dąbrowie Górniczej - Ujejscu przy S1 Działka w czwartej linii zabudowy. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

809 000 zł61 m² 13 314,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! wykończenie smart comfort W cenie! zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

319 000 zł56 m² 5 696,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prezentacja lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 53,59 m2 , zlokalizowane w Gliwicach, w dzielnicy Łabędy przy ul. Piaskowej na IV piętrze w IV piętrowym bloku po kompletnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

399 000 zł40 m² 10 678,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w Kortowie | parter | 3 minuty do jeziora! Z ogromną przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego przy ulicy Heweliusza 24 w Olsztynie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajakowa

Luboń,wielkopolskie

506 688 zł58 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament w inwestycji "apartamenty nad Wartą" Twój Nowy Dom w Sercu Lubonia tylko 15 min od Poznania autem lub 9 min. pociągiem! Odkryj wyjątkową ofertę nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Czarny Dunajec

Czarny Dunajec,małopolskie

3 150 000 zł430 m² 7 325,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: antresola, garaż 2-stanowiskowy pod budynkiem, garderoba; w pobliżu: las, sklepy, tereny rekreacyjne; rozkład: korzystny układ, widokowe; standard mieszkania: wysoki standard; ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gliwice

Gliwice,śląskie

500 000 zł924 m² 541,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Żerniki. Pięknie położona działka przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą (pojedyncza, bliźniacza) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

562 900 zł57 m² 9 952,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Ostatnie 2 mieszkania 3 pokojowe w tej inwestycji! rabaty dla zdecydowanych Klientów! - 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

520 928 zł40 m² 13 121,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 39,70 m2 na 5 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

875 000 zł105 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł46 m² 12 909,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4 m , położone w spokojnej i zielonej części Gdańska Łostowice. Lokal w pełni wyposażony, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

749 000 zł57 m² 13 119,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie 57,09 m z prywatnym ogrodem 100 m w prestiżowej lokalizacji. Lokalizacja: szczecin osiedle Nowa Cukrownia Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

680 000 zł58 m² 11 697,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

AM Przytulne mieszkanie z ogrodem w spokojnej okolicy gotowe do wprowadzenia! Szukasz miejsca, które połączy wygodę miejskiego życia z urokiem przedmieścia? To narożne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł30 m² 11 633,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu pachnące świeżością mieszkanie z balkonem i malowniczym widokiem o powierzchni 35m 2 zlokalizowane na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

489 000 zł40 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane w Górze Kalwarii o łącznej powierzchni 40 m2. Mieszkanie jest wykończone pod klucz, usytuowane jest na 5, ostatnim piętrze w bloku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czołgistów

Zabrze,śląskie

399 000 zł116 m² 3 448,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie w Zabrzu przy ul. Czołgistów. Nieruchomość, którą oferujemy zlokalizowana jest na 1 piętrze w 2-rodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głuchołazy

Głuchołazy,opolskie

390 000 zł600 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Niecodzienna oferta - duży obiekt tuż przy granicy z Czechami. W pobliżu Góry Opawskie. Obiekt niegdyś był oberżą. Posiada dużą salę z estradką. Razem 12 pokoi, 2 wc, 1 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Aleja Topolowa

Mokronos Górny,dolnośląskie

470 100 zł2 873 m² 163,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: działka siedliskowa w Mokronosie Górnym doskonała dla inwestorów i jak osób marzących o własnym domu! Nieruchomość znajduje się w malowniczej, zielonej.