dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 981 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 981 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Częstochowa,śląskie

272 500 zł46 m² 5 949,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania z potencjałem, w świetnej lokalizacji i z dobrym układem? Mam coś dla Ciebie! Na sprzedaż M3 o powierzchni 45,8 m , położone na II piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Lublin,lubelskie

569 000 zł60 m² 9 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne I przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,6m2, zlokalizowane na parterze przy ulicy Paderewskiego 14. Nieruchomość położona jest w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubicz Górny

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

319 000 zł40 m² 7 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

*rezerwacja* Mieszkanie 39,67m2 z przestronnym balkonem, świetnie sprawdzi się jako pierwsza nieruchomość. Atuty nieruchomości: - atrakcyjna cena - doskonała lokalizacja w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyrzecze Górne

Międzyrzecze Górne,śląskie

1 099 000 zł165 m² 6 662,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy, komfortowy dom W świetnej lokalizacji! ostatni budynek W sprzedaży! opis nieruchomości: do sprzedania nowy, komfortowy budynek położony w Międzyrzeczu Dolnym - 5 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł41 m² 12 111,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje | 41,20 m2 | ul. Podgórska | Rzeszów os. Architektów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 41,20 m2. Położone jest na siódmym piętrze w nowoczesnym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biała Przemsza

Sosnowiec,śląskie

224 000 zł42 m² 5 276,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie do remontu z możliwością zrobienia otwartej kuchni połączonej z salonem. Mieszkanie o powierzchni 42,45m2 w Sosnowcu dz. Bór. Za blokiem zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 296 295 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. Sprzedajemy ponad 120 inwestycji we Wrocławiu i okolicy. Wyjątkowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Zdunowice

Zdunowice,pomorskie

460 000 zł55 m² 8 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Na sprzedaż urokliwy, nowy domek letniskowy (rok budowy 2024), położony w malowniczej miejscowości Zdunowice, zaledwie 160 metrów od jeziora Kotynia. Idealne miejsce na wypoczynek w ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paradna

Łódź,łódzkie

975 000 zł79 m² 12 323 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej okolicy Stawów Jana, w północno-wschodniej części miasta. Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gdyńska

Kraków,małopolskie

389 000 zł20 m² 18 975,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka do wejścia! od września! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Azory, ul. Gdyńska. Dzielnica charakteryzuje się świetnie rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł34 m² 21 164 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo! Zapraszam do zakupu nowego, mieszkania 2 pokojowego 34,02 mkw. Nieruchomość znajduje się w rejonie Szczepin, gwarantuje to świetny dojazd w każde miejsce Wrocławia.!Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł48 m² 17 291,70 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania 3- pokojowe mieszkanie W samym centrum warszawy - przy ulicy grzybowskiej Mieszkanie znajduje się na 15- piętrze w budynku 15-piętrowym Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisławowska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł34 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

2 pokojowe mieszkanie na Grochowie, o pow. 34,5 m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1937 r. Mieszkanie po remoncie, w stanie do wprowadzenia. Narożne, ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

837 534 zł53 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,85 m2 z balkonem o powierzchni 4,5 m2, w dzielnicy Gdańsk Południe. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł48 m² 17 523,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Opiekun oferty: tel: na sprzedaż - Przestronne mieszkanie w sercu Muranowa! Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,45 m zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Kromołów

Zawiercie,śląskie

240 000 zł3 182 m² 75,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana położona w dzielnicy Zawiercia, kromołowie. Działka o pow. 3182 m2 i szerokości ok. 140 m wzdłuż ulicy. Możliwość podziału na mniejsze działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Tropie,małopolskie

140 000 zł5 600 m² 23,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Wam piękną działkę rolno-budowlaną położoną w miejscowości Tropie, gm. Gródek nad Dunajcem. Przedmiotem sprzedaży są dokładnie dwie działki rolno-budowlane o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dulin'a

Gdańsk,pomorskie

585 000 zł61 m² 9 590,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Atuty nieruchomości: - spokojna i zielona okolica - osiedle Pięć Wzgórz w dzielnicy Gdańsk Zakoniczyn - Bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych - jezioro, ścieżki piesze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

257 000 zł48 m² 5 324,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena: 257.000 zł: Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy, w pobliżu ulicy Piotrkowskiej. Mieszkanie jest w podwórzu, odsunięte od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Sulejówek,mazowieckie

1 599 000 zł450 m² 3 553,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:723 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu duży i atrakcyjny dwupiętrowy dom położny w Sulejówku w cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy. Powierzchnia użytkowa domu to 250 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promyka

Warszawa,mazowieckie

938 200 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Opis nieruchomości krótko: stary Żoliborz, ul. Promyka 5, między Kępą Potocką i Parkiem Żeromskiego | mieszkanie o powierzchni 46,91 m | 3 pokoje + aneks kuchenny + łazienka + 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krajewskiego

Warszawa,mazowieckie

777 000 zł42 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42 m2, odnowione, położone na 3 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Rozkład mieszkania: pokój dzienny, oddzielna widna kuchnia, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waryńskiego

Dębno,zachodniopomorskie

399 000 zł76 m² 5 238,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane na II piętrze w niskim bloku w m. Dębno przy ulicy Waryńskiego. Mieszkanie o pow. 76,16 m2, składające się z pokoju z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobiegniew

Dobiegniew,lubuskie

365 000 zł100 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż urokliwy dom położony w malowniczej lokalizacji w miejscowości Dobiegniew, tuż przy jeziorze, zapewniający komfortowe warunki do wypoczynku i codziennego życia. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Upalna

Szczecin,zachodniopomorskie

950 000 zł81 m² 11 712,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: osów, spokojna, kameralna okolica Wyjątkowa oferta lokalu mieszkalnego 81,11 m2 w zabudowie szeregowej (skrajny segment) Położenie gwarantuje ciszę i komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

704 000 zł74 m² 9 461,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzy Ci się spokojne miejsce, widok drzew za oknem, zapach lasu czy śpiew ptaków? Jeśli tak to mamy nową wyjątkową inwestycje trzydziestu apartamentów w sąsiedztwie enklawy lasu. To wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mława,mazowieckie

679 000 zł133 m² 5 123,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** krótko Przedstawiam Państwu ofertę nowoczesnego i energooszczędnego budynku w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaworzyce

Gaworzyce,dolnośląskie

199 000 zł125 m² 1 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w Gaworzycach, idealny dla osób szukających komfortowej przestrzeni z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Szczegóły oferty: * Powierzchnia domu: 120 m * Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 378 541 zł82 m² 16 885,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Informacje O mieszkaniu: wyjątkowy Apartament na 9 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu z widokiem na wodę. Duży, rozkładowy układ, w którego skład wchodzi - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bajkowa

Michałówek,mazowieckie

799 999 zł6 637 m² 120,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kluczowe cechy: - powierzchnia: 6637 m - Media: woda, prąd, gaz wszystko dostępne - Kształt: trapezowy idealny pod różne projekty - Teren: płaski, częściowo zadrzewiony zapewnia prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł60 m² 15 109,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Białołęka Tarchomin ul. Odkryta - autobusy: 230 m od osiedla - tramwaje 450 m od osiedla - dojazd do metra Młociny 20 min komunikacją - osiedle chronione, zamknięte Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

305 000 zł35 m² 8 726,75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam słoneczne mieszkanie na parterze, do kapitalnego remontu. Powierzchnia mieszkania to około 35 m2, składa się na nią salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i mały przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł72 m² 13 139,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przestronne, 3 pokojowe, bardzo zadbane, w pełni umeblowane i wyremontowane mieszkanie na sprzedaż na warszawskim Ursynowie. Oferowane mieszkanie, zlokalizowane jest przy ul. Hawajskiej, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

949 000 zł80 m² 11 862,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Orłowo to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł47 m² 13 510,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia w prześwicie, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa (zagrodowa) o powierzchni 3000 m2 w atrakcyjnej cenie tylko 150zł/m2. Działka położona jest w gminie Kąty Wrocławskie w spokojnej sielskiej okolica z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Echa Leśnego

Smołdzino,pomorskie

240 000 zł1 334 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1334m , położona w spokojnej miejscowości Smołdzino przy ul. Echa Leśnego , w gminie Przodkowo, powiat Kartuski. Teren posiada kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodakowskiego

Gdańsk,pomorskie

499 999 zł37 m² 13 513 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 37 m z garażem | 2 osobne pokoje | Widok na las | Idealne do własnej aranżacji Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

539 000 zł90 m² 5 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:670 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom W miejscowości gliszcz 15km od bydgoszczy. Nieruchomość idealna dla osób szukających nieruchomości stosunkowo blisko miasta jednak ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milików

Milików,dolnośląskie

790 000 zł105 m² 7 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Reka nieruchomości zaprasza do zakupu domu wolnostojącego w Milikowie, gmina Nowogrodziec. Dom jest usytuowany na działce o pow. 800 m2 i ma powierzchni 105,17 m2. Do tego dochodzi garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

851 511 zł72 m² 11 909,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo komfortowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 71,50 m2 na 4 piętrze z dużym balkonem, w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji.