dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Witosa

Lębork,pomorskie

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu nowoczesny dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w ekskluzywnej dzielnicy domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*Wyłącznie u nas* Szukasz tanich mieszkań pod Warszawą? Zależy Ci na stanie deweloperskim? Nie mogłeś trafić lepiej! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Ząbki, 16 minut autobusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł28 m² 19 642,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność przedstawić mieszkanie o powierzchni 28 m kw., które znajduje się na Saskiej Kępie. Kawalerka została wykończona z dużą starannością i porządnej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży lokal mieszkalny usytuowany na parterze w niskim bloku przy ul. Sikorskiego! Nieruchomość może służyć jako mieszkanie lub lokal usługowy. Rozkład: -3 pokoje, -aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł46 m² 15 543,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2018 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kątowa

Kraków,małopolskie

500 000 zł21 m² 23 820,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Świetna okazja inwestycyjna! Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa, z aktualnym najemcą, który chce przedłużyć umowę. Gwarancja stałego przychodu już od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokrzańska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł67 m² 9 686,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z przynależną piwnicą i ogródkiem oraz możliwym do zakupienia garażem. Salon 25m2 Pokój mały 9m2 Pokój średni 15m2 Kuchnia 10 m2 Łazienka 2,7m2 Wc 1,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Brzeg,opolskie

297 635 zł31 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym - 31,33 m - piętro 1 Lokalizacja: brzeg, ul. Piastowska 54 Powierzchnia całkowita: 31,33 m Piętro: 1 Wysokość pomieszczeń: 2,73.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Jamno

Koszalin,zachodniopomorskie

117 260 zł1 066 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową usytuowaną w prestiżowej lokalizacji Koszalina - Jamno, w pobliżu nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Aleja Lipowa

Załęże,pomorskie

229 000 zł1 661 m² 137,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1661 m2 w gminie Przodkowo. To idealne miejsce do spędzania czasu na łonie natury dzięki sąsiedztwu lasów i pięknej zieleni. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

359 000 zł52 m² 6 943,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupokojowe mieszkanie na Piekarach A! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu Piekary A w Legnicy. Mieszkanie idealnie nadaje się dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Walim

Walim,dolnośląskie

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży piękna, dobrze nasłoneczniona działka, położona na szczycie wzniesienia, z dala od wszelkich zabudowań. Działka z aktualnym mpzp , przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Falencka

Falenty Duże,mazowieckie

609 000 zł59 m² 10 306,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji. Bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Na sprzedaż mieszkanie w podwarszawskiej miejscowości w pobliżu Ikea Janki. Lokalizacja projektu, zaledwie 3 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

367 534 zł26 m² 14 098 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana w topowej lokalizacji! Kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów! Dowiedz się więcej To doskonała lokalizacja dla osób ceniących aktywny tryb życia, lubiących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Uniemyśl

Uniemyśl,zachodniopomorskie

219 000 zł1 052 m² 208,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1052 m | Uniemyśl, gmina Police | mpzp + pozwolenie na budowę Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu? Ta działka w spokojnej i zielonej okolicy Uniemyśla to idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

595 500 zł52 m² 11 358 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez podatku pcc! Zakup od dewelopera! Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w prężnie rozwijającej się, dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wilczyska

Wilczyska,małopolskie

100 000 zł15 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15 arów. Dojazd drogą gminną asfaltową. W działce woda prąd gaz. Działka ogrodzona siatką leśną. Nr działki 461/5 , na końcu działki Sadzik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Warszawa,mazowieckie

995 074 zł32 m² 31 350,80 zł/m²

 

Piętro:13/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer | Bez podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie typu studio w nowoczesnej inwestycji Towarowa Towers, zlokalizowanej przy Rondzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szmaragdowa

Niekłonice,zachodniopomorskie

170 000 zł1 008 m² 168,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, sprzedam działkę nr 187/11 o powierzchni 1008m2 przy ulicy Szmaragdowej w Niekłonicach, działkę nr 187/15 o powierzchni 855m2 przy ulicy Złotej. Działki z warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierzy Wyklętych

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł57 m² 18 468,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

1 049 000 zł | sprzedaż | 56,8 m2 | 2 pokoje | warszawa | bemowo | żołnierzy wyklętych Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego i komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Warszawie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zboiska

Zboiska,mazowieckie

156 000 zł1 300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 1300m2 w miejscowości Zboiska gm Radziejowice Miejscowy plan zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną. Media: woda, energia elektryczna w działce, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Upalna

Szczecin,zachodniopomorskie

950 000 zł81 m² 11 712,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Lokalizacja: warszewo / Osów, spokojna, kameralna okolica Wyjątkowa oferta domu 81,11 m2 w zabudowie szeregowej (skrajny segment) Położenie gwarantuje ciszę i komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Namysłów

Namysłów,opolskie

75 000 zł1 020 m² 73,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka budowlana o pow. 1020 m2 zlokalizowana pod samym Namysłowem. Bardzo atrakcyjna oferta i świetna lokalizacja! Działka znajduję się na samym początku wsi Smarchowice Wielkie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pilotów

Poznań,wielkopolskie

1 580 000 zł1 000 m² 1 580 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż przygotowane pod inwestycję, świetnie zlokalizowany grunt przy ul. Pilotów na poznańskiej Woli - cztery działki budowlane o łącznej powierzchni 1000 m2, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

950 000 zł185 m² 5 143,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:676 m²

Polecam zadbany, wygodny i idealny dla Rodziny. Dom jednorodzinny wolnostojący na podlasiu z zagospodarowanym ogrodem i garażem wolnostojącym. Wolnostojący dom o powierzchni 184,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspiańskiego

Legionowo,mazowieckie

677 248 zł47 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stwórz Swój Luksusowy Apartament w Prestiżowej Lokalizacji legionowa! 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,36 m , usytuowany na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sudecka

Jelenia Góra,dolnośląskie

400 000 zł34 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości ats Tomasz Szatkowski oferuje do sprzedaży przytulne 2 pokojowe mieszkanie w zadbanym budynku na terenie Parku Sudeckiego. Powierzchnia mieszkania wynosi 34m2, na którą składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skrzyszowska

Tarnów,małopolskie

466 560 zł49 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Nowoczesne mieszkania z charakterem - Tarnów, ul. Skrzyszowska Kup bezpośrednio w biurze sprzedaży dewelopera - Bez prowizji - Gotowe do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

764 000 zł49 m² 15 704 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1963 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola Okolica cicha i spokojna, wokół dużo zieleni. W bloku odnowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Daszewice

Daszewice,wielkopolskie

669 000 zł112 m² 5 967,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Kredyt + Ubezpieczenie Domu gratis zapraszam do kontaktu i umówienia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Żywa

Bielsko-Biała,śląskie

190 000 zł965 m² 196,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| lokalizacja: bielsko Biała ul. Żywa powierzchnia: 965m2 wymiary: 21m x 45m cena: 190 000 zł media: prąd: na działce obok Kanalizacja: w drodze Woda: na działce obok Gaz: na działce obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 -pokojowe, na parterze w popularnej lokalizacji przy ul. Guderskiego. Mieszkanie: o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, dwustronne, z dużą łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Koszajec

Koszajec,mazowieckie

559 000 zł55 m² 10 163,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Wprowadzenie Prezentujemy 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratowych, zlokalizowane w miejscowości Koszajec obok Brwinowa. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł63 m² 14 022,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,4 m , usytuowane na 1. piętrze niskiego, kameralnego budynku z lat 80. To idealna propozycja dla rodzin, par czy osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

463 000 zł46 m² 9 980,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Rumi - ul. Jeziorna Bez prowizji od Kupującego! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,39 m z własnym balkonem, zlokalizowane w spokojnej.