dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Legnica,dolnośląskie

339 000 zł65 m² 5 215,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Tarnów,małopolskie

399 000 zł60 m² 6 628 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem ul. Szpitalna 58, tarnów Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 60,2 m, usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

551 182 zł43 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Szyce

Szyce,śląskie

98 000 zł3 910 m² 25,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlano-rolne w Szycach k. Pilicy. W planie zagospodarowania przestrzennego działka położona jest - rmn - na terenach zabudowy zagrodowej z dopuszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Łódź,łódzkie

950 000 zł118 m² 8 050,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy centrum miasta, koło Galerii Łódzkiej i Piotrkowskiej na ul. Sienkiewicza! Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica Polska

Świdnica Polska,dolnośląskie

560 000 zł104 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer kontaktowy:   Do sprzedania duże mieszkanie z prywatnym parkingiem o powierzchni użytkowej około 104 M2 , położone w przepięknej okolicy blisko park młodzieżowy, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Straszydle

Straszydle,podkarpackie

170 000 zł3 500 m² 48,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 35 ar w Straszydlu widokowa, uzbrojona, z warunkami zabudowy. Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 35 ar (3500 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

737 739 zł67 m² 11 007,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 67,02 m , zlokalizowanego na parterze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czechów

Czechów,lubuskie

149 031 zł1 170 m² 127,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż I etap sprzedaży działek budowlanych w miejscowości czechów w bliskim położeniu do wawrowa Dostępna już tylko ostatnia działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

459 000 zł39 m² 11 679,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta sprzedaży mieszkania lokalizacja: osiedle Jar, ul. Storbanda zalety lokalizacji: - w sąsiedztwie lasu i terenów spacerowych - Blisko do przystanku/ów autobusowych/tramwajowych - Spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daleka

Kielce,świętokrzyskie

469 000 zł59 m² 7 955,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Premium apartment Biuro Nieruchomości: prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,95 m2 usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku na osiedlu ksm, przy ul. Dalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morawa

Katowice,śląskie

140 000 zł32 m² 4 511,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 31,70 m2 położone na 1 piętrze 3-piętrowej kamiennicy przy ulicy Morawa w Katowicach - Szopienicach, składające się z 1 pokoju, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Zawadowski

Warszawa,mazowieckie

2 390 000 zł315 m² 7 587,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:522 m²

Ostatnia szansa na zakup domu W tak dobrej cenie! od 25/02 będzie obowiązywać nowa cena 2.390.000,00 PLN Proponujemy Państwu doskonałą inwestycję w Wilanowie przy Wale Zawadowskim. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

448 999 zł38 m² 11 815,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie do remontu, gdańsk Przymorze, ul. Obrońców Wybrzeża Powierzchnia: 38 m Liczba pokoi: 2 Kuchnia: oddzielna Piętro: 5 z 10 Winda: 3 windy w budynku Balkon: tak Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

425 000 zł54 m² 7 870,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pszczelarska

Głogów,dolnośląskie

399 000 zł96 m² 4 147,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Najtańszy dom w zabudowie bliźniaczej w Głogowie - okazja, która się nie powtórzy! Na pograniczu Głogowa i malowniczej wsi Szczyglice znajduje się miejsce otoczone łąkami, polami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

918 000 zł43 m² 21 348,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w bloku z windą z 2007 roku zlokalizowane w -warszawie na Woli przy ul. Jana Olbrachta. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

986 784 zł48 m² 20 430,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania przestronne, nowoczesne mieszkanie w wysokim standardzie, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Lokal jest gotowy do odbioru i przystosowany do różnych potrzeb -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewna

Katowice,śląskie

215 000 zł37 m² 5 872,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W realton zapraszam inne biura do współpracy Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach dzielnica Burowiec, przy ul. Siewnej. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

937 000 zł75 m² 12 427,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w kamienicy? Zależy Ci na świetnej lokalizacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację/potrzebujesz więcej informacji? Dzwoń ->lub pisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Cierpice

Cierpice,kujawsko-pomorskie

285 000 zł2 743 m² 103,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną. Działka o powierzchni 2768m2 ,gmina Wielka Nieszawka, obręb Cierpice. Działka z przeznaczeniem mieszkalno-usługowa, ustalona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prusa

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł51 m² 13 215,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

W sprzedaży wyjątkowe, przytulne, ustawne mieszkanie po generalnym remoncie, w popularnej lokalizacji Trójmiasta - Gdańsku Wrzeszczu Dolnym. Usytuowane w kameralnej, urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

672 000 zł58 m² 11 586,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Drzwi antywłamaniowe kl. C Deska tarasowa na balkonach i ogródkach Bardzo duże ogródki do 219 mkw Miejsca postojowe dla aut elektrycznych Zbiorniki retencyjne na wodę Osiedle kompleksowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wojnowice działka budowlana z koncepcją. Inwestycja z koncepcja zabudowy dla 2 działek budowlanych po 1000m2 każda. Wymiary 25m x 40m. Dojazd drogą szutrowa , aktualny miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Forcie

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł70 m² 19 844 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Stylowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe (70,5 m ), usytuowane na 2. piętrze w nowoczesnym bloku z 2023 roku na strzeżonym, zamkniętym osiedlu Eolian Park czeka na Ciebie! Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Piaseczno,mazowieckie

865 000 zł86 m² 10 087,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

865 000 zł | sprzedaż | 85,75 m2 | 3 pokoje | piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Staszica w Piasecznie. Lokal usytuowany jest na parterze w budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Solvaya

Kraków,małopolskie

1 000 000 zł69 m² 14 492,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie (69m2) Z ogródkiem I garażem ul.Ernesta Solvaya dzielnica - (Łagiewniki - Borek Fałęcki) Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bliźniaku, w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł64 m² 8 801,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 63,51 m2 usytuowane na parterze w niskiej zabudowie. Nieruchomość lokalizowana jest na granicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

365 000 zł22 m² 16 590,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż prezentujemy nowoczesny i z klasą urządzony apartament nad morzem zlokalizowany w terenie zurbanizowanym w miejscowości Rewal. 850 metrów dzieli apartament od piaszczystego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Chotomów

Chotomów,mazowieckie

292 000 zł584 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, teren płaski, pusta, pod zabudowę jednorodzinną w układzie wolnostojącym. Działka objęta mpzp symbol 3mn

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

448 151 zł38 m² 11 906,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w promocyjnej cenie! Oddanie już w sierpniu! Kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów do końca miesiąca! Najważniejsze atuty tego mieszkania Dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Kraśnik Łobeski,zachodniopomorskie

349 000 zł94 m² 3 724,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Wyłącznie W plus nieruchomości! Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w spokojnej i malowniczej wiosce Kraśnik Łobeski niedaleko Łobza. Nieruchomość super zlokalizowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

284 000 zł26 m² 10 802,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: słoneczna kawalerka z balkonem - 26,29 m | 6. piętro | Doskonała lokalizacja Prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowej kawalerki o powierzchni 26,29 m , położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,lubelskie

1 899 001 zł230 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Świetnie funkcjonująca, dochodowa agroturystyka na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim nad jeziorem Łukcze czeka na nowych właścicieli, którzy ze świeżą energią będą kontynuować i poszerzać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

359 000 zł45 m² 7 977,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45 m2 z balkonem i klimatyzacją. Mieszkanie przeszło generalny remont została wymieniona cała elektryka, hydraulika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

434 900 zł40 m² 10 872,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie znajduje się na ostatnim, piątym piętrze budynku z wielkiej płyty, bez windy, co zapewnia ciszę i brak sąsiadów nad głową. Na powierzchni 40 m znajdują się dwa przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ofiar Oświęcimskich

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł86 m² 11 616,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zamieszkaj W samym sercu wrocławia tuż przy rynku. Inwestycja pod wynajem długoterminowy jak I krótkoterminowy. W zasięgu kilku kroków mamy sam rynek, plac solny, wyspa słodowa, ostrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Gościcino,pomorskie

949 000 zł162 m² 5 858,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:625 m²

Oferta tylko W miocasa Na sprzedaż : Dom wolnostojący z dużym potencjałem - gotowy do zamieszkania! Przestronny, wolnostojący o powierzchni całkowitej 229,29m2, a użytkowej 162,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rynek

Choszczno,zachodniopomorskie

395 000 zł58 m² 6 763,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w centrum miasta przy ul. Rynek 3 w Choszcznie na drugim piętrze. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 58,40 m2 plus piwnica. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mokra

Kobysewo,pomorskie

210 000 zł2 046 m² 102,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! możliwość negocjacji! Szanowni Państwo, na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Kobysewo! Nieruchomość o powierzchni 2046 m2! Niezaprzeczalnym atutem lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przeginia Duchowna

Przeginia Duchowna,małopolskie

820 000 zł110 m² 7 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Dostępne również domy z wiekszą działką Zapraszam do zapoznania się.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij